Gdzie warto wybrać się z 9 latką w Krakowie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Gdzie warto wybrać się z 9 latką w Krakowie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Gdzie warto wybrać się z 9 latką w Krakowie?

Witam i pytanie mam do mieszkanek Krakowa bądź do tych co często tam bywają.
Jestem od dziś do niedzieli w Krakowie w sprawach służbowych.Postanowiłam połączyć to z rodzicielstwem i zabrać córkę.
Dziś to pewnie wiem co będziemy robić:zwiedzać galerie handlowe w poszukiwaniu figurek schleich:)
Ale pojęcia nie mam co jeszcze pannie zaproponować.
Czekam na Wasze pomysły

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie warto wybrać się z 9 latką w Krakowie?
gojka102 napisał/a:

Witam i pytanie mam do mieszkanek Krakowa bądź do tych co często tam bywają.
Jestem od dziś do niedzieli w Krakowie w sprawach służbowych.Postanowiłam połączyć to z rodzicielstwem i zabrać córkę.
Dziś to pewnie wiem co będziemy robić:zwiedzać galerie handlowe w poszukiwaniu figurek schleich:)
Ale pojęcia nie mam co jeszcze pannie zaproponować.
Czekam na Wasze pomysły

Wawel, Sukiennice, Kazimierz, a jak znajdziesz wiecej czasu to moze i Wieliczka?

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

3

Mussuka, moje dziecko było na szkolnej wycieczce miesiąc temu.Zwiedziła i stare miasto i Kazimierz (na którym teraz siedzimy i jemy kolację) i Wieliczkę.
Chciałabym by to były miejsca, w które nie chodzi się z wycieczką.
Jutro planujemy aquapark i nie wiem co jeszcze...

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.

4

Wycieczki szkolne zwykle mają mocno okrojone zwiedzanie (z uwagi na brak czasu i ceny biletów).

Do Smoczej Jamy wchodzili?
Co widzieli na Wawelu? Większość wycieczek nie wchodzi np. do Dzwonu Zygmunta, a on robi wrażenie.

Podziemia pod Sukiennicami (jeśli, jakimś cudem, uda Ci się dostać bilety).

Kopiec Kościuszki - teoretycznie nic tam nie ma super-ciekawego dla dzieci, ale dzieciaki są zachwycone wchodzeniem na niego i wrażeniami na górze.

Manufaktura cukierków CiuCiu - nie wiem jak tam wygląda kwestia pokazów wyrobu cukierków poza pokazami dla grup, ale na pewno zawsze można kupić oryginalne słodycze.

5

Jutro o 14.30 i o 17.30 jest w Krakowie widowisko "Królewna Śnieżka ON ICE". Bilety można nabyć przez internet do 3 godzin przed każdym spektaklem, więc mniemam, że jeszcze są.

W niedzielę o 15 są warsztaty czekoladowe w kawiarni Stopklatka - dziecko usłyszy o czekoladzie i przygotuje własnoręcznie zdobioną tabliczkę smile Wymagana jest rezerwacja miejsc i nie wiem, czy jeszcze można się zapisać - jeśli Was zainteresuje, to sprawdzisz.

I w sobotę, i w niedzielę w Teatrze Groteska jest "Bajka o Szewczyku" - średnio znam się na 9-letnich dzieciach, nie wiem, czy nie za duża na to? - a po spektaklu są warsztaty teatralne smile

6

Vinngo, wchodzili do smoczej jamy i na dzwon.
Ciu ciu to obowiązkowy punkt każdej krakowskiej wycieczki z tego co wiem.
Córce się podobaĺo bo fabryczka malutka jak mieszkanie i można spróbować ciepłych cukierków.
Przywiozła nam fajne prezenty-moje ulubione cuksy lukrecjowe:)
Zaraz się dowiem w kwestii podziemii.Na kopiec ja nie wlezę bo mam cholerne zakwasy po nartach i odnowiła mi się kontuzja kolana.
Babo Osiadła
szkoda, że na Królową sie nie wybierzemy ale planuję wyjazd ok 15 bo córka zarwała tydzień w szkole i musi trochę nadrobić.
Nie wiecie nic może o jakichś porankach w fliharmonii dla dzieci czy koncertach klezmerskich gdzieś w knajpce dziś wieczorem?
Korzystam ze smartphona i nie działa mi przeglądarka...

7

Ale "Królewna" jest dziś! smile

8

BabaOsiadła napisał/a:

Ale "Królewna" jest dziś! smile

No tak, zasugerowałam się tym "jutro".
Dzięki, zaraz tam będę dzwonić.

9

Sukiennice, Wawel, Kazimierz, Collegium Maius, Muzeum Czartoryskich, cmentarz Rakowicki

Jeśli wszyscy wokół Ci kadzą, zważ, byś nie został zaczadzony

10

Babo Osiadła,
nie udało się kupić biletów-wyprzedane:(
Ogia,
chyba nie czytasz tematu, w którym się wypowiadasz:)

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Gdzie warto wybrać się z 9 latką w Krakowie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021