Ciąża, mimo uzycia prezerwatywy?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża, mimo uzycia prezerwatywy??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Ciąża, mimo uzycia prezerwatywy??

Witam.
Uprawiam seks ze swoim partnerem, nawet po kilka razy dziennie, jednak zawsze podczas stosunku uzywamy prezerwatyw. Niestety, martwi mnie jeden fakt, otóż spoznia mi sie okres 11 dni... Z reguly pojawial sie regularnie. To pierwsze takie duze opoznienie. Od ok dwoch tygodni czuje bóle w dole brzucha (podobne do tych miesiaczkowych), mam ogromny apetyt, bola mnie piersi, jestem senna i ciagle rozdrazniona. Dwa dni temu zrobilam test ciazowy, jednak wyszedl negatywny.
Czy mozliwe jest, abym mimo negatywnego testu i zabezpieczenia sie byla w ciazy?  Zdaje sobie sprawe, ze zaden srodek antykoncepcyjny nie daje 100% skutecznosci. Czy powinnam zrobic jeszcze jeden test? Moze ktoras z Was miala podobnie??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciąża, mimo uzycia prezerwatywy??

Idź do laboratorium i zrób test betaHCG. A potem umów się do ginekologa, bo takie duże opóźnienie (czy jest ciąża, czy nie ma), powinno być skonsultowane smile

3

prezerwatywa nie daje 100% , a test robilas rano czy w godzinach wieczornych ? big_smile Bo test jest najbardziej wiarygodny z rana big_smile

2.01.2015- Nikola :* 2930 g i 54 cm samego szczęścia:*

4

Powtórz test i umów sie na wizytę do lekarza.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża, mimo uzycia prezerwatywy??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018