Kompleks dużego nosa niszczy mnie od środka... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kompleks dużego nosa niszczy mnie od środka...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Kompleks dużego nosa niszczy mnie od środka...

Witajcie drodzy Forumowicze. Piszę tutaj pierwszy raz, muszę to w końcu z siebie wyrzucić.
Pod koniec podstawówki byłam wyśmiewana przez parę osób z powodu mojego nosa - dużego i krzywego... Wtedy nie robiłam sobie z tego zbytniego problemu, zaczęło sie dopiero w okresie dojrzewania, gdy skupiłam uwagę na swoim wyglądzie. Obraz wyśmiewanego dziecka powrócił. W wieku lat 15. moja "życzliwa" ciotka powiedziala bez ogródek, że ladna ze mnie dziewczyna, tylko ten nos... Później w liceum koleżanka w trakcie rozmowy napomniała, że mam duży nochal. Od tych sytuacji minęło wiele lat... Obecnie mam 28 lat, wspaniałego męża i córeczkę ale...nie ma dnia , żebym nie myślała o tym moim okropnym nochalu sad naprawdę sobie z tym nie radzę. Zachowuję się jak jakas smarkula. Mam na jego punkcie obsesję, CODZIENNIE przeglądam mój profil w lustrze i w myślach to przeklinam. Nienawidzę, gdy ktos patrzy na mnie z boku, od razu pojawiają mi się w głowie te okropne wyśmiewania sad Moja pewność siebie, poczucie własnej wartości poprostu nie istnieje. Dziwne w tym wszystkim jest to, ze na brak powodzenia nigdy specjalnie nie narzekałam, nie wiem,czy ci faceci byli ślepi, ze tego mankamentu nie widzieli czy co... Wierzcie mi, gdybym tylko miała kasę na operację to bym ją zrobiła. To straszne, że obraz wyśmianego dziecka wciąż we mnie siedzi mimo tego, ze jestem już dorosła kobietą. To jest moja obsesja, boję się, że kiedyś znów ktoś bez ogródek wyśmieje mój nos, ciągle myślę, gdy poznaję nowe osoby czy juz zwrócili na niego uwagę... Ech, cieszcie się z tych małych, prostych nosków....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kompleks dużego nosa niszczy mnie od środka...

Może jest ktoś w podobnej sytuacji?

3

Odp: Kompleks dużego nosa niszczy mnie od środka...

Kiedyś bardzo dawno temu , uczono mnie jak makijaźem , moźna poprawić niedoskonałosc? na twarzy .Tego uczył Mnie kolega , który pracował w teatrze . Prawidłowy makijaź czyni cuda . Moze spróbujesz u kosmetyczki , która ma pojęcie o ciut artystycznym makijaźu .

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kompleks dużego nosa niszczy mnie od środka...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018