Pałac Kultury i Nauki - czyli właściwie co? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Pałac Kultury i Nauki - czyli właściwie co?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Pałac Kultury i Nauki - czyli właściwie co?

Przeczytałam taką oto informację: "Z radością informujemy, że jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków stolicy - Pałac Kultury i Nauki w Warszawie otwiera się na zwiedzających!" (źródło: warszawa.gdzieco.pl)
Nie mieszkam w Warszawie, nie wiem, jak obecnie wygląda "życie" słynnego Pałacu Kultury, ale program, który szumnie zaoferowano (kilkanaście sal i taras widokowy, ogółem 70 min.zwiedzania za 25-30Zł) brzmi dość....zabawnie.

Co o tym sądzicie? I czy w Pałacu Kultury jest jakaś....kultura?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pałac Kultury i Nauki - czyli właściwie co?

Kiedys byla. Byly muzea, odbywaly sie koncerty, byly organizowane kursy (ja chodzilam na taniec towarzyski), spotkania itp. Teraz? Nie wiem.
Moze wratto zobaczyc Wawe z lotu ptaka i sale Kongresowa, co wiecej?

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

3

Wiele się nie zmieniło.
Są NA PEWNO teatry, sale kinowe i muzea. Bywają wystawy i ekspozycje. W sali Kongresowej byłam na balecie zeszłego roku... Targi edukacyjne jakoś tak ze 2 razy do roku smile
Ale ja mało "bywam" wink sama jestem ciekawa co tam jeszcze się dzieje bo ludzie płyną strumieniem dzień w dzień big_smile

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

W PKiN-ie odbywają się czasami różne targi, spotkania, koncerty. Jest kino i teatr. Słynny taras widokowy. Pałac ma swoją specyfikę. Fajnie w nim czuć ducha PRL-u i można sobie wyobrazić jak chora była słusznie miniona epoka wink Poza tym Pałac jest też źródłem kilku urban legend wink Ciekawe miejsce moim zdaniem

5

No, ale żeby kupować bilety by zwiedzać puste sale?........

6 Ostatnio edytowany przez Excop (2014-11-18 12:13:15)

Z wnętrz tego budynku znam jedynie (i to z telewizji) Salę Kongresową i windę z "Misia". Nigdy do środka nie wchodziłem, choć dość często bywałem swego czasu w Warszawie.
Za daleko mam do stolicy, by chciało mi się odpowiadać na takie zaproszenie.

facet po przejściach

7

Catwoman napisał/a:

No, ale żeby kupować bilety by zwiedzać puste sale?........

Tak jak Excop napisał, można zwiedzić windę z "Misia" lol . Z tego co pamiętam to takie ceny były za wejście na taras widokowy, myślę, że te sale dorzucono tak, by ciekawiej brzmiała oferta.

Jak by się nie patrzeć - to najwyższy budynek w W-wie.

Ciekawszy punkt widokowy, a jednocześnie najwyższy basen w Europie jest w InterContinetalu, po sąsiedzku.

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

8

Catwoman napisał/a:

Przeczytałam taką oto informację: "Z radością informujemy, że jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków stolicy - Pałac Kultury i Nauki w Warszawie otwiera się na zwiedzających!" (źródło: warszawa.gdzieco.pl)
Nie mieszkam w Warszawie, nie wiem, jak obecnie wygląda "życie" słynnego Pałacu Kultury, ale program, który szumnie zaoferowano (kilkanaście sal i taras widokowy, ogółem 70 min.zwiedzania za 25-30Zł) brzmi dość....zabawnie.

Co o tym sądzicie? I czy w Pałacu Kultury jest jakaś....kultura?

Ta... kinoteka i ostatnio festiwal słodyczy na ktrry nie dało się wejść tongue

Miłość wywraca życie do góry nogami...

9

3 dychy za widok z tarasu widokowego - OK, ale 40 zł za zwiedzanie podziemi (nowa atrakcja) to już przesada, zwłaszcza, że więcej jest więcej legend niż rzeczywistych ciekawostek.

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Pałac Kultury i Nauki - czyli właściwie co?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021