Facet bez kultury... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Facet bez kultury...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Facet bez kultury...

Witam Czy jest jakiś sposób aby  nauczyć mężczyznę po 30  szacunku  do kobiet ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet bez kultury...

Jak facet nigdy nie miał szacunku do kobiety to raczej nie, poza tym on sam musi tego chcieć.

''Zazdrość to jeden z objawów niewiary w samego siebie''

3

Często kobieta myśli o tym że on się zmieni, że ona go zmieni i wiesz jak się to kończy... on się nie zmienia. tongue

"Wiesz... gdy się jest bardzo smutnym, lubi się zachody słońca..."

4

Szacunku do ludzi (czemu tylko do kobiet?) może nauczyć ojciec i matka. Po 30 to chyba tylko drogą oświecenia albo długa terapia...

5

A po co kogos uczyc???????????

Wychowuje to sie swoje dzieci...faceta sie bierze wychowanego.

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

6

Taka mała zasada, o której kobiety notorycznie zapominają: na szacunek trzeba sobie zasłużyć.

7

pitagoras napisał/a:

Taka mała zasada, o której kobiety notorycznie zapominają: na szacunek trzeba sobie zasłużyć.

Pitagoras, Jak czytam te Twoje posty to krew mnie zalewa, gdzie i skąd Ty spadłeś? Piszesz jak stary kawaler, który zostal przez każda kobiete zdradzony i opluty... A Ty czym zasługujesz na szacunek? Tym, że jesteś emocjonalnie niedorozwinięty?!

8

natala27 napisał/a:
pitagoras napisał/a:

Pitagoras, Jak czytam te Twoje posty to krew mnie zalewa, gdzie i skąd Ty spadłeś? Piszesz jak stary kawaler, który zostal przez każda kobiete zdradzony i opluty... A Ty czym zasługujesz na szacunek? Tym, że jesteś emocjonalnie niedorozwinięty?!

Nie oburzaj się, bo akurat trudno nie przyznać mu tutaj racji... smile
Przy okazji zaznaczę może, że czym innym jest dla mnie szacunek, a czym innym tzw. dobre wychowanie i maniery.

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

9 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2015-03-07 18:15:36)

pitagoras napisał/a:

No tak, na szacunek kobiety mężczyzna musi sobie zasłużyć. smile A kobiety o tym notorycznie zapominają smile I darzą nim na kredyt tongue

10 Ostatnio edytowany przez pitagoras (2015-03-07 18:29:36)

To ja może rozwinę..
Autorka wprawdzie nie napisała o co chodzi, ale jej chęć 'nauczania' mężczyzny szacunku sugeruje, że należy do tej specyficznej- wcale nie małej- grupy kobiet....
Więc tak: Normalnie spoko spoko, się ma ziom i w ogóle ale się wczoraj wkur*iłam, ja pier*ole.A w ogóle to mam okres i leje się ze mnie jak z syfonu więc się odpier*ol.
Spoko luz.
I taka pani wkłada wieczorem sukienkę, szpilki i nagle oczekuje 'ą'; 'ę' i w ogóle seksualne aluzje to niemożliwie ranią jej wrażliwość.
Przekoloryzowałem?Tak, ale łapiecie o co chodzi.
Wariant dwa.Podjeżdżam autem po pannę.Zatrzymuję się na zakazie, żeby nie musiała skakać przez kałuże, w lusterku pały.Panna staje jak kołek przed drzwiami i stoi- czeka, aż jej otworze bo sama nie może.
Wiecie co- ja mam maniery międzywojenne- całowanie w rękę i gówno mnie obchodzi że komuś może nie pasować.Ale jak widzę takie próby wymuszania 'manier' to mnie *uj strzela i panna jest spalona.
I to też nie jest rzadkość wbrew pozorom.
Taka w sumie dygresja do tematu wątku.

11 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2015-03-07 18:39:25)

.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Facet bez kultury...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018