Dlaczego kolezanke cieszy gdy ktos wysmiewa jej znajoma ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Dlaczego kolezanke cieszy gdy ktos wysmiewa jej znajoma ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez Stylishstar (2014-11-09 03:02:49)

Temat: Dlaczego kolezanke cieszy gdy ktos wysmiewa jej znajoma ?

Zastanawia mnie pewne zachowanie znajomej ,sprawia jej przyjemnosc cieszy ja ,jak ktos badz jej facet kpi z naszej wspolnej znajomej. Szczegolnie jak jej nie ma z nami. Wrecz ja to cieszy,czaami wrecz prowokuje,zeby z tamtej posmiac sie  oczywiscie jak tamtej nie ma posrod nas .Dlaczego sprawia jej to przyjemnosc radosc ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego kolezanke cieszy gdy ktos wysmiewa jej znajoma ?

Bo wtedy choc przez chwile zapomina o swoim nedznym zyciu, o swoich problemach i o tym jak niski poziom swiadomosci reprezentuje

3

Może tej znajomej tak naprawdę nie lubi? Może chce nastawić kogoś przeciwko niej z jakiegoś powodu? Ale raczej wydaje mi sie że po prostu tak dla rozrywki, by mieć o czym/ o kim się pośmiać, pogadać... Tak już jest w dzisiejszym świecie, ale nie wszyscy tacy są.

4

Stylishstar napisał/a:

Zastanawia mnie pewne zachowanie znajomej ,sprawia jej przyjemnosc cieszy ja ,jak ktos badz jej facet kpi z naszej wspolnej znajomej. Szczegolnie jak jej nie ma z nami. Wrecz ja to cieszy,czaami wrecz prowokuje,zeby z tamtej posmiac sie  oczywiscie jak tamtej nie ma posrod nas .Dlaczego sprawia jej to przyjemnosc radosc ?

Miałam taką koleżankę, która właściwie po wszystkich jeździła za plecami. Ponieważ miałyśmy wspólnych znajomych, ciągle czegoś się dowiadywałam a to o jednej, a to o drugiej, inne o mnie się dowiadywały... Często były przez to kłótnie, mega toksyczna znajomość, którą na całe szczęście skończyłam. Mówisz, że ona się wyśmiewa z Twojej znajomej, a skąd wiesz, czy za Twoimi plecami nie wyśmiewa się z Ciebie? Kiedy wyśmiewa się z innych, to znaczy, że ma jakieś problemy ze sobą, ale chce o nich zapomnieć.  Ja bym zerwała znajomość z taką osobą, może Was skłócić...

5 Ostatnio edytowany przez Stylishstar (2014-11-11 04:19:21)

kasha151288 napisał/a:
Stylishstar napisał/a:

. Mówisz, że ona się wyśmiewa z Twojej znajomej, a skąd wiesz, czy za Twoimi plecami nie wyśmiewa się z Ciebie? Kiedy wyśmiewa się z innych, to znaczy, że ma jakieś problemy ze sobą, ale chce o nich zapomnieć.  ..

smile podle to

Rozumiem ze ktos kogos oszukal,okazal sie nie w porzadku i nie utrzymujemy kontaktu z ta osoba wtedy mozemy komus zwierzyc sie ,ze dana osoba jest taka

ale zadajac  sie ,utrzymujac kontakt spotykac sie czasami  z  dana osoba i tak ja wysmiewac ,obgadywac to podle,falszywe.

6

Bo jest wredną osobą o niskim poczuciu własnej wartości, które chce zwiększyć w tak żałosny sposób jak wyśmiewanie i krytykowanie innych.

7

Ona się cieszy , źe choć przez chwile nikt nie wyśmiewa się z niej . Ale zawsze moźesz jej powiedziec , ze z niej inni teź się wyśmiewają , kiedy jej nie widzą . Zobaczysz jej reakcje , będzie bezcenna . To nie jest szczera przyjaźń , ja bym się od takich osób trzymała z daleka .

8

Staylishstar, przecież robisz dokładnie to samo - tyle, że wśród obcych ludzi smile
Szukasz potwierdzenia, że znajoma jest wredna, niedowartościowana, podła itp., itd.

Tymczasem odpowiedź na pytanie dlaczego ją cieszy nabijanie się z koleżanki jest oczywista - bo tej koleżanki nie lubi. Dlaczego jej nie lubi - na to pytanie nie zna odpowiedzi nikt z forumowiczów. Na pewno masz większe szanse na odkrycie faktycznego powodu w kręgu waszych wspólnych znajomych. Ale Ty wolisz, żeby obcy ludzie, bez najmniejszej znajomości sytuacji, obrzucili znajomą odpowiednimi epitetami.

9

Agatan43 napisał/a:

Ona się cieszy , źe choć przez chwile nikt nie wyśmiewa się z niej . Ale zawsze moźesz jej powiedziec , ze z niej inni teź się wyśmiewają , kiedy jej nie widzą . Zobaczysz jej reakcje , będzie bezcenna . To nie jest szczera przyjaźń , ja bym się od takich osób trzymała z daleka .

Otóż to. Ty na pewno też "dostajesz" za swoimi plecami. Takie osoby nie są wiele warte i są fałszywe. Szkoda na nie czasu.

10 Ostatnio edytowany przez Stylishstar (2014-11-11 22:26:28)

vinnga napisał/a:

Staylishstar, przecież robisz dokładnie to samo - tyle, że wśród obcych ludzi smile
Szukasz potwierdzenia, że znajoma jest wredna, niedowartościowana, podła itp., itd.

Tymczasem odpowiedź na pytanie dlaczego ją cieszy nabijanie się z koleżanki jest oczywista - bo tej koleżanki nie lubi. Dlaczego jej nie lubi - na to pytanie nie zna odpowiedzi nikt z forumowiczów. Na pewno masz większe szanse na odkrycie faktycznego powodu w kręgu waszych wspólnych znajomych. Ale Ty wolisz, żeby obcy ludzie, bez najmniejszej znajomości sytuacji, obrzucili znajomą odpowiednimi epitetami.

Chwileczke ... Ja gdy kogos nie lubie ,to nie zadaje  sie z dana osoba  w ogole.. ne utrzymuje kontaktu ,gdy osoba  okazlala sie falszywa,nie w porzadku ,cwaniara,manipulantka... i gdy spotkam kogos i wejdziemy na temat danej osoby   ,mowie jak jest..

Moja znajoma z kolei utrzymuje kontakt z dana osoba ,spotyka sie czasami,a jak jej nie ma to obgaduje i cieszy ja gdy ktos wysmieje ,kpi z danej osoby.. Skoro nie lubi sie dane osoby, to po co zadawac sie spotykac sie, chociazby czasami ? .. A jak spotka sie z nia to jakby dobre znajome  sad

11 Ostatnio edytowany przez Satysfaction (2014-12-16 00:01:58)

Juz o tym pisalam.

TOKSYCZNI LUDZIE  manipulatorzy jak wyczuja ,ze cos cie boli ,masz kompleks na jakims punkcie ,to specjalnie uderzaja w niego  - ten punkt,jestes dla nich jak marionetka..  od takich jak najdalej.
NIE daj im satysfakcji ,pociagac za sznureczki .

Sami maja spore kompleksy(ale tez moga je skrzetnie ukrywac ,grajac cool  ) Czuja sie lepiej ,lepsi jak kogos wysmieja ,wytka komus niedoskonalosci ,a u siebie nie widza wink

Jesli chodzi o kolezanki ,to niektore wytykaja innym swoim kolezankom-znajomym niedoskonalosci ,a same czesto wygladaja gorzej (maja wiecej niedoskonalosci )od tej ktora obgaduja,wysmiewaja  wink ale chca odwrocic kota ogonem z tamtej zrobic ta gorsza.. jak najdalej od takich toksycznych podlych,falszywych  bab .

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Dlaczego kolezanke cieszy gdy ktos wysmiewa jej znajoma ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021