Jak zapomnieć o byłym chłopaku którego nadal kocham;( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak zapomnieć o byłym chłopaku którego nadal kocham;(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Jak zapomnieć o byłym chłopaku którego nadal kocham;(

Witam wszystkie osoby będące na tym forum:)Jestem tutaj pierwszy raz..postanowiłam tu napisać o swoim problemie z którym nie potrafie sobie poradzić:(nie wiem musze się chyba komuś w końcu o tym wygadać z byt długo dusiłam to w sobie...Może zaczne od tego że mam 21 lat spodkałam mojego byłego przez przypadek na gg pomyliłam poprostu numery..pisaliśmy ze sobą 4 lata akceptowa? wszystkie moje wady przynajmniej tak mi się wydawało;(a w szczególności nie przeszkadzały mu moje problemy zdrowotne i tym mnie przekonał do siebie imponowało mi to.Mieliśmy wspólne plany marzenia.Ale coś zaczeło się miedzy nami psuć znalazł sobie inną dziewczynę minął rok od kiedy mnie zostawił a ja nadal coś do niego czuje:(ostatnio zobaczyłam na fb że się zaręczył w wakacje z tą dziewczyną i całkiem się rosypałam:( tak się zaczynam zastanawiać co ze mną jest nie tak?czemu ona a nie ja?w czym ona jest lepsza od mnie? I chyba znalazłam odpowiedz może gdybym nie miała tych problemów zdrowotnych to nadal byli byśmy razem...nie wiem co mam zrobić żeby o nim zapomnieć..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zapomnieć o byłym chłopaku którego nadal kocham;(

Pomoże mi ktoś???co mam zrobić?:( Jak zapomnieć?Może ktoś wie?

3

Prosta sprawa = chcesz zapomnieć to przestań o nim mysleć. Polikwiduj kontakty, pokasuj numey i przede wszystkim żyj normalnie zamiast siedzieć w domu i myśleć o nim. To najgorsza rzecz jaką możesz zrobić/

4

Tylko sprawa wygląda tak..że ja nadal coś do niego czuje:(a on ma mnie gdzieś..jeszcze teraz kiedy dowiedziałam się że on się jej oświadczył....brak mi słów...

5

Czujesz bo chcesz czuć. Gdybyś żyła dalej, nie wspominała,  nie myślała i pogodziła się z faktem że nie jesteście razem (wszystko jedno płacząc tydzień non stop czy klnąc że z niego debil, bo poszedł do innej) byłoby po sprawie.

Ale nie. Ty wolisz sledzić co u niego, wspominać, wzdychać i cierpieć.
Przykro mi to pisać, szefowo, ale takimi metodami to Ty się nijak nie wyleczysz. A temat jest definitywnie spalony i nie ma innej opcji.

6

No ja wiem że jest spalony ale ja przez to co on mi zrobił nie potrafie zaufać innemu facetowi.Bo co hmm otworze się znowu opowiem o swoich problemach i znowu bedzie to samo zostawi mnie bo uzna że mu jest potrzebna zdrowa laska a nie ktoś taki jak ja...nie chce kolejny raz się sparzyć...znowu to przeżywać...ale też nie chce być sama całe życie:(

7

No ja wiem że jest spalony ale ja przez to co on mi zrobił nie potrafie zaufać innemu facetowi.Bo co hmm otworze się znowu opowiem o swoich problemach i znowu bedzie to samo zostawi mnie bo uzna że mu jest potrzebna zdrowa laska a nie ktoś taki jak ja...nie chce kolejny raz się sparzyć...znowu to przeżywać...ale też nie chce być sama całe życie:(

8

Niektórzy akceptują choroby i chcą się kobietą zaopiekować, więc niekoniecznie musisz zakładać źle. A może wcale nie jest taka tragiczna ta choroba i da się wyleczyć, załagodzić?

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

9

Słuchaj, masz poważny problem, który strasznie niszczy ci życie, a nie warto.. Jesteś taka młodziutka, normalne, że miałaś zawód miłosny - to się zdarza, w życiu naturalna rzecz. Masz dwa wyjścia - albo sama się z tym uporasz, zbierzesz siły wewnętrzne i rozwalisz pasożyta na umyśle, albo wybierz się do psychologa. Bo ludzie na forum nie koniecznie mogą umieć ci coś poradzić smile

Aha, no i rozumiem, że łatwo jest ci pomyśleć, że coś jest z Tobą nie tak. Ale wina waszego rozstania nie musi leżeć po Twojej stronie. Widać koleś nie był ci pisany, a Ty jemu też nie.

"Aby żyć, trzeba się buntować" - Albert Camus

10

thepass napisał/a:

Niektórzy akceptują choroby i chcą się kobietą zaopiekować, więc niekoniecznie musisz zakładać źle. A może wcale nie jest taka tragiczna ta choroba i da się wyleczyć, załagodzić?

Z moich obserwacji wynika że nie każdy tą moją chorobe hmm chyba powinnam napisać choroby bo nie jest tylko jedna nie każdy jest w stanie to zaakceptować.Ludzie się poprostu boją i tyle...przykre to jest bo ja też bym chciała się w końcu w kimś zakochać tak na zawsze.

11

seymour napisał/a:

Słuchaj, masz poważny problem, który strasznie niszczy ci życie, a nie warto.. Jesteś taka młodziutka, normalne, że miałaś zawód miłosny - to się zdarza, w życiu naturalna rzecz. Masz dwa wyjścia - albo sama się z tym uporasz, zbierzesz siły wewnętrzne i rozwalisz pasożyta na umyśle, albo wybierz się do psychologa. Bo ludzie na forum nie koniecznie mogą umieć ci coś poradzić smile

Aha, no i rozumiem, że łatwo jest ci pomyśleć, że coś jest z Tobą nie tak. Ale wina waszego rozstania nie musi leżeć po Twojej stronie. Widać koleś nie był ci pisany, a Ty jemu też nie.

Myślałam właśnie o tym żeby iść do psychologa...ale szczerze to nie mam jakoś odwagi żeby to zrobić..też nie chce się nad sobą użalać bo to tylko facet.Ale z drugiej strony facet którego mogłam mieć a go straciłam.Życze mu mimo wszystko jak najlepiej..

12

Hej. Jestem w podobnej sytuacji co Ty. Od rozstania z chłopakiem minęło już 6 miesięcy, a ja nadal go kocham i mi go brakuje.
Ciężko mi jest bez niego...Z czasem może zapomnimy o naszych byłych..

13

jowita12 napisał/a:

Hej. Jestem w podobnej sytuacji co Ty. Od rozstania z chłopakiem minęło już 6 miesięcy, a ja nadal go kocham i mi go brakuje.
Ciężko mi jest bez niego...Z czasem może zapomnimy o naszych byłych..

Mam taką nadzieje że z czasem zapomne o nim.Jest mi bardzo trudno,bo cały czas o nim myśle.I jak narazie nie potrafie tego zmienić a bardzo bym chcia?a.W końcu życie toczy się dalej,wiem o tym hmm no wła$nie i nie potrafie zapomnieć...

14

Sęk w tym, że żeby zapomnieć trzeba sobie nie przypominać. Wywalic wszystko co przypomina tą osobę, łącznie z myslami. Czemu sie przypomina ta osoba? No i wyrównać samoocenę, jeśli jest zaniżona. Bo wtedy są takie myśli, że nie daje rady, jest gorzej, moze zazdrość że ta osoba ma lepiej, znalazła kogoś juz sobie. Zwiazek nie moze problemow wewnętrznych rozwiązywać, bo sie wchodzi i idealizuje takie relacje, ale to zwiazek dysfunkcyjny, toksyczny. Jako taka pomoc, a nie prawdziwe uczucie.

"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

15

thepass napisał/a:

Sęk w tym, że żeby zapomnieć trzeba sobie nie przypominać. Wywalic wszystko co przypomina tą osobę, łącznie z myslami. Czemu sie przypomina ta osoba? No i wyrównać samoocenę, jeśli jest zaniżona. Bo wtedy są takie myśli, że nie daje rady, jest gorzej, moze zazdrość że ta osoba ma lepiej, znalazła kogoś juz sobie. Zwiazek nie moze problemow wewnętrznych rozwiązywać, bo sie wchodzi i idealizuje takie relacje, ale to zwiazek dysfunkcyjny, toksyczny. Jako taka pomoc, a nie prawdziwe uczucie.

Może rzeczywiście coś w tym jest co napisałeś thepass.Ale musze szczerze powiedzieć,że nie jestem osobą zawistną,zazdrosną wręcz przeciwnie.

16

Ale nie musi byc tej zazdrosci. To tylko jedna z opcji. Gorzej jest z tymi przekonaniami (na temat zwiazku), samooceną (siebie), albo przypominanie sobie dobrych rzeczy, czyli tkwienie w wyobrażeniach (obsesja). Wszystko to jest kwestia zmiany. Co zmienił związek, co zmieniło się jak go nie ma? Czy nie mozna jakos tego zastąpić, albo wyeliminować tych mysli np poprawiając swojej sytuacji? Bo gdzie tak naprawde lezy problem? W posiadaniu kogoś? W maniu kogos by sie mu wypłakać? By rozwiązywał problemy? By po prostu był, bo nie chce sie byc samotną? Sporo roznych jest przyczyn.

|Tylko pod mailem|

17

Thepass Bo gdzie tak naprawde leży problem?W posiadaniu kogoś?W maniu kogoś by się mu wypłakać?By rozwiązywał problemy?By poprostu był,bo nie chce być się samotną?Sporo różnych jest przyczyn. Thepass powiem Ci szczerze że sama nie wiem do końca w czym tkwi ten problem.Chyba nikt nie chce być sam i ja też nie.To takie dziwne że chce być szczęśliwa?Ale chyba jestem na to zkazana niestety..

18

Volley, jestem w Twoim wieku i też po rozstaniu, tylko że jestem facetem. 
Proszę nie mów, że jesteś skazana na samotność. Jak będziesz sobie to wmawiała + jeszcze to że kochasz exa to tak będzie.. zmień troszkę podejście do życia! wink
Jesteśmy młodzi, przed nami jeszcze tyyyyyyyyyyyle dobrego! Uwierz w to i stań na nogi!
Pozdrawiam wink

19

Witcher uwierz mi że staram się stanąć na nogi,może nawet coraz lepiej mi to wychodzi:)Dzięki za dobre słowo:) I również Pozdrawiam:)

20

Ja 3 dni temu zerwałam z chłopakiem z którym byłam rok okazało się że od miesiąca mnie nie kochał i nie chciał mi nic powiedzieć żeby nie było mi przykro... no cóż i tak dalej jest mi smutno no ale co zrobię na sile nie będę bo trzymać przy sobie. Teraz po tych 3 dniach czuje się lepiej, chciałam mu wyglądać Ale  ie pomogło by mi to zaczęłam spotykać się że znajomymi którzy mi bardzo pomogli najlepiej to z kimś pogadać z bliska osoba i pomyśleć że będzie teraz lepiej najwyżej ten chłopak nie był dla mnie odpowiedni o gdyby mnie kochał nie potraktował by mnie tak ...Ale teraz może być tylko lepiej

21 Ostatnio edytowany przez Metalage (2018-10-09 01:33:40)

Karla778 napisał/a:

od miesiąca mnie nie kochał i nie chciał mi nic powiedzieć żeby nie było mi przykro...

Niedojrzały, mógł chociaż przez sentyment potraktować cię z szacunkiem.
Przedłużanie tego w niczym by nie pomogło, dobrze, że się skończyło.

Będzie lepiej smile

::Żyj chwilą obecną::

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak zapomnieć o byłym chłopaku którego nadal kocham;(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018