Prezent na chrzest siostrzenicy. Pilne! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Prezent na chrzest siostrzenicy. Pilne!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Prezent na chrzest siostrzenicy. Pilne!

Potrzebuje szybkiej pomocy;)
W sobotę idziemy wraz z mężem na chrzest mojej siostrzenicy i nie mam pojęcia co możemy jej podarować...Proszę pomóżcie mi...
O tyle to kłopotliwe ponieważ rodzice małej nie chcą pieniędzy, mieszkają zagranicą ale chrzest odbywa się w Polsce i z przewożeniem większych rzeczy też jest problem, poza tym małej niczego nie brakuje... Myślałam o złocie ale kolczyki, łańcuszek, bransoletka itp zakupili chrzestni małej i jestem w kropce. Czekam na ciekawe pomysły i z góry dziękuję;)
Ps. mała ma 4 miesiące

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prezent na chrzest siostrzenicy. Pilne!

Moja Chrześnica dostała ode mnie malutkiego bujanego konika wysadzanego kamyczkami Svarowskiego smile To na pamiątkę, strasznie bym chciała żeby jeździła kiedyś konno jak Ciocia wink Do tego dorzuciłam wielkiego pluszowego miśka, element taki bardziej na "już" smile

Matylda
16.01.15

3

Tez o takich rzeczach myślałam...złote smoczki itp.
Tylko nie wiem czy takiego typu rzeczy można zakupić w sklepach jubilerskich czy tylko przez internet bo tylko tam się z tym spotkałam a zostało mi bardzo mało czasu więc o przesyłce mogę pomarzyć...

4

Złoto jest w modzie i wszędzie mozesz kupic w każdym dobrym salonie jubilerskim.

Ja proponuje kolczyki, lancuszek z zawieszka a nawet zlota bransoletkę. Cos co posłuży jej lata. A jak jej sie nie będzie podobać przetopi na cos innego big_smile do tego jakiegoś wielkiego miska i super prezent smile

5

A jakby tak zafundować małej profesjonalną sesję zdjęciową? Z wydrukiem w formie foto książki. Będzie pamiątka zarówno dla rodziców jak i potem dla dziecka.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

6

Mój synek dostał piękny srebrny obrazek Matki Boskiej, który wisi nad jego łóżeczkiem. Uważam, że jest to piękna pamiątka.

7

bbasia napisał/a:

A jakby tak zafundować małej profesjonalną sesję zdjęciową? Z wydrukiem w formie foto książki. Będzie pamiątka zarówno dla rodziców jak i potem dla dziecka.

Moim zdaniem świetny pomysł

8

Sesja zdjęciowa super pomysł jeśli kogoś na nią stać, ewentualnie fotografa ma się znajomego.

Taka sesja to koszt okolo 800 zl. Chociazby tutaj gdzie mieszkam.

A łańcuszek zloty okolo 300 zl plus zawieszka 100zl i mis 50 zl wychodzi 450 zl.

Nie ze chytra jestem, ale jeśli kogoś na to nie stać to pozostaje tańszy prezent. Choć sesja zdjęciowa to super pomysł.

9

Eeee, przeglądnęłam pierwsze, lepsze oferty z google - i oferty - moim zdaniem bardzo przyzwoite - zaczynały się od ok. 300zł.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

10

A ja postawiłabym na zabawki edukacyjne. W internecie jest wiele wydawnictw z takim artykułami np.Nowa Szkoła, Moje Bambino do tego dorzuciłabym jakies ubranka. Coż, biżuteria dla małego dziecka jest niepraktyczna.

Miłość szanuje. Kocham cię, więc w ciebie wierzę. Wiem, że jesteś wystarczająco silny, mądry, dobry, żebyś
dokonywał własnych wyborów. Nie muszę za ciebie decydować.
Sam to potrafisz.

11

bbasia napisał/a:

Eeee, przeglądnęłam pierwsze, lepsze oferty z google - i oferty - moim zdaniem bardzo przyzwoite - zaczynały się od ok. 300zł.

Zależy od miejscowości, musisz doliczyć wywołanie takich zdjęć, album ze zdjęciami.
U mnie ceny są od 800 zl ale to juz masz wliczone.

No chyba ze ktoś popstryka fotki, wywoła a autorka sama je jakoś "udekoruje" w albumie.

Znajoma robila album taki jak książka zdjecia normalnie wyglądały jak kartki w książce tylko ze te kartki byly grube, stron gdzieś 20 i zapłaciła 1200 zl.

12

Dziękuję dziewczyny za wasze pomysły:) Prezent po całodniowym chodzeniu po sklepach i jubilerach został zakupiony:D
(medalik z matką boską 280zł, album typowo na chrzest 70zł no i wiadomo ogromna pamiątka w stylu księgi pamiątkowej:)
Najbardziej spodobał mi się pomysł z sesją i bez zmrużenia oka postawiłabym na nią tylko, że tydzień temu mieliśmy sesję wraz z moim dzidziusiem i małej która będzie chrzczona jak i jej rodzicami bo szwagier jest ojcem chrzestnym mojego synka więc byłoby bez sensu wszystko powtarzać bo pamiątkę nasze dzidziusie będą już miały smile

13

I powiedz mi ile płaciłaś za taka sesje ? I co jest w pakiecie sesji ?

14

Świetnym prezentem dla takiego dziecka jak i jego rodzicom może być ranka stojąca otwierana. z jednej strony zdjęcie dzidziusia, z drugiej można odcisnąć stópkę, bądź rączkę w masie. niezłą pamiątka dla dziecka. za parę lat zobaczy jaka miał mała stópkę. Kocyk do łóżeczka dla dzieciaczka też jest fajnym prezentem. polecam smile

15

Może album? ja takie zamawiam na śluby w rodzinie, ale na chrzest też można;) pracownia introligatorska Kurcewicz http://kurcewicz.pl/ robi coś takiego na zamówienie. Album oprawiony w skórę, na okładce można wygrawerować imię dziecka i datę urodzenia, w środku jakiś wierszyk i pamiątka gotowa;)

16

Tak jak wyżej, fajnym i na pewno  użytecznym prezentem będzie album ze zdjęciami dla dziecka jak i dla innych członków bliskiej rodziny. smile
Ja kupiłam dla swoich rodziców mini album (Limiq) na 2 zdjęcia, super sposób na pamiątkę z tamtych dni a do tego ciekawa i elegancka oprawa.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Prezent na chrzest siostrzenicy. Pilne!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018