flirt w pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: flirt w pracy

Witam!
To mój pierwszy post na tym forum,dlatego proszę o wyrozumiałość. smile A więc piszę tutaj,bo liczę na Waszą pomoc. Dotąd moje relacje damsko-męskie nie kończyły się zbyt dobrze. Ciągle trafiałam na facetów,którzy nie doceniali naszej relacji. Być może to moja wina. Rzadko zdarza się,iż podoba mi się, pociąga mnie jakiś facet. Jednakże gdy tak już jest okazuje się,że nie mam u niego szans. I takie też myśli nachodzą mnie teraz. Nie chcę jednak znów się poddać na starcie. Otóż codziennie uczęszczam do banku, w którym jest przystojny kasjer. Myślę,że mu się podobam. Uśmiecha się, wypytuje o moje życie prywatne itd. Chciałabym się z nim umówić i bliżej go poznać,ale przecież dziewczynie nie wypada wyjść z taką inicjatywą. Z drugiej strony czemu sam nic nie zaproponuje,skoro codziennie ma okazje,by wyjść z taką inicjatywą? Może też boi się odrzucenia? Aczkolwiek nie wygląda na nieśmiałego faceta. Może doradzicie, jak powinnam postąpić?

smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: flirt w pracy

Musisz się bezczelnie podłożyć. Podrywanie klientki to strasznie ryzykowne.
Optymalnie zaaranżować ''przypadkowe'' spotkanie na neutralnym gruncie- nie pod okiem szefa.

3

Odp: flirt w pracy

Malinko  zapytaj go w prost czy nie poszedł by z tobą na kawę zobaczysz co powie jaka będzie reakcja i czy ma już kogoś.

4 Ostatnio edytowany przez krzysiek95 (2014-10-22 16:40:07)

Odp: flirt w pracy

Hej:)

Chodzisz tam czesto? To zacznij moze od niewinnych zartow typu "obsluga super... ale moze przydala by sie Pana/Twoja eskorta" i tak od slowa do slowa sama mozesz mu cos po jakims czasie zaproponowac smile i nie bedzie ani bezczelnie ani za szybko bo w takiej luznej gadce mozna dowiedziec sie bardzo wiele i tez mozesz zapytac o zycie prywatne wink i mozna zagadywac dluzszy czas bo w koncu to luzna gadka a nie oswiadczyny wink

A zaczac rozmowe to kobieta chyba moze? big_smile
Bo to juz wypada, tak mysle smile
Pozatym powiedz mu ze zawsze tak szybko wszysko zalatwia ze pogadac nie ma czasu smile

Ps: moze kaplemet by sie przydal ze jest dobry w pracy albo cus podobnego bo nie oszukujmy sie ale duzo facetow lubi byc doceniana a pochwalona przez kobiete to jak dla dziecka cukierek

5

Odp: flirt w pracy

Dziękuję za dobre rady. Spróbuję od niewinnych żartów. Niestety nie jestem na tyle odważna,by tak wprost zapytać czy się ze mną spotka. Nigdy nie mam tej pewności,że kogoś nie ma i że mylnie odbieram jego zachowanie. Równie dobrze może się okazać,że zachowuje się tak wobec mnie ze zwykłej uprzejmości.. wink I myślę,że podstawą będzie fakt,żeby przestał mówić do mnie "pani" smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024