3 lata razem... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » 3 lata razem...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: 3 lata razem...

Witam, jestem z moim chlopakiem 3 lata razem. Spotykamy sie caly czasu u mnie. Znam jego rodzicow i rodzenstwo a mimo to nigdy nie bylam u niego. Wiemy, ze chcemy byc razem, ale on nie potrafi sie przelamac zeby mnie do siebie zabrac.. Co mam robic? Nalegac? Postawic ultimatum? Nie wiem sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 3 lata razem...

Moze wy w ogole razem nie jestescie tylko Ci sie wydaje?

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

3

Nie wydaje mi sie

4

dlaczego nie chce Cię zabrać do siebie?
jakieś tłumaczenia, powody?

Zawsze byłam inna, niż wszyscy.
-----------------------------
05.11. pora zacząć żyć, a nie przesiadywać w fikcyjnym świecie zwanym internetem, do widzenia smile

5

Znam parę, gdzie byli ze sobą 5 lat (lub ciut dłużej)(już nie są razem...) i on przyjeżdżał ciągle do niej. Znał jej rodzinę, był na jakiś spędach rodzinnych. Lubili go. Ona? Nigdy nie była w jego domu, on "odradzał" jej nawet bycie w tej wsi, gdzie on mieszkał. Najlepiej żeby nawet nie przejeżdzała. Znała dwie siostry i brata, ale nigdy nie widziała matki (ojciec zmarł). U niego był problem alkoholowy w domu, dlatego jej nie zapraszał (co nie jest odpowiedzią na wszystko!).
Twój chłopak pewnie też ma jakiś problem którego sie wstydzi przed tobą. Ale pamiętajmy, że jeśli jesteście ze sobą już taki czas i chcielibyście dłużej, to dlaczego on ci w pełni nie ufa i nie podzieli się tymi problemami? Z kolegami się dzieli albo inną przyjaciółką???

6

Ja rodzicow znam i rodzenstwo, bardzo mnie lubia i cca abym przyjechala. Ale chlopak wstydzi sie tego jak mieszka... Do siostry chlopak przyjezdza normalnie

7

A wychodzicie na jakieś spotkania z jego przyjaciółmi lub czy wychdzicie w publiczne miejsca?

8

stokrotka90 napisał/a:

Wiemy, ze chcemy byc razem, ale on nie potrafi sie przelamac zeby mnie do siebie zabrac..

No chyba jednak tylko Ty to wiesz, bo z zachowania chłopaka wynika, że on taki pewny to nie jest raczej. Chyba że macie po 15 lat, to wtedy wielka nieskończona miłość do grobowej deski jest jak najbardziej uzasadniona XD

9

Może się czegoś wstydzi lub coś ukrywa?

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » 3 lata razem...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018