Kobiece oznaki zainteresowania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kobiece oznaki zainteresowania

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Kobiece oznaki zainteresowania

Siema. Jak leci? Mam nadzieję że wszystko ok smile Mam 3 krótkie pytania do pań:

1. Gdy spotykacie jakiegoś faceta który wpadł wam w oko to dajecie mu jakieś nie werbalne oznaki zainteresowania? Jeśli tak to jakie?
2. Jak reagujecie jak np jakiś nie znajomy facet zaczepi was na ulicy/ zaprosi na kawę?
3. Gdy jakiś facet się wam podoba to czy same do niego zagadujecie?

Dlaczego zadaję takie pytania? Ponieważ mam czasem takie sytuacje, że np. jakaś nie znajoma dziewczyna na mieście się do mnie uśmiecha czy też na mnie patrzy a ja jak taka fujara nawet nie potrafię do niej podejść i jej gdzieś zaprosić. Co ja poradzę że jestem taki nie śmiały i nie potrafię zagadać ;p Taki już jestem i tyle. Moim problem jest to iż jak dostaję jakieś oznaki zainteresowania to zamiast podejść i zagadać to przez głowę przewija mi się milion myśli, za dużo wszystko analizuję. Do tego strasznie boję się odrzucenia- np. że zagadam do jakiejś kobiety a ta mnie oleje. Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobiece oznaki zainteresowania

1. Jeśli jakiś sposoba mi się to ukradkiem na niego zerkam, spoglądam, a potem szybko odwracam wzrok, lekko się uśmiecham, ewentualnie odgarniam włosy big_smile
2. Hm, to zależy w jaki sposób to robi, jakie wywiera na mnie pierwsze wrażenie, jeśli coś mi się nie podoba, wyczuwam, że coś jest nie tak, to po prostu odmawiam. Chociaż najczęściej niestey tak jest, że na zaczepiają mnie jacyąś tacy nie bardzo...
3. Nie

Zaczepianie kogoś na ulicy nie jest dobrym pomysłem, to chyba,że widać, że ktoś się snuje, albo się zgubił. Mi się zdarzyło, że się zgubiłam i ktoś się zaofiarował,że mi pokaże drogę, albo że akurat się nudziłam okrutnie i ta zaczepka była mi na rękę. To jak miałam jeszcze dwadzieścia kilka lat.
W innych wypadkach raczej nikt sobie nie życzy zaczepek od obcych.
Ja jesteś nieśmiały, to skup się na dziewczynach, z którymi regularnie się widujesz przy okazji czegoś tam.
I nie ma uniwersalnych sygnałów niewerbalnych świadczących o zainteresowaniu kobiety. Niektóre dziewczyny są o prostu przyjazne w stosunku do innych. Ja generalnie się do innych uśmiecham:kobiet, mężczyzn i dzieci.

Kochać sa­mego siebie - to początek ro­man­su na całe życie.
Człowiek nap­rawdę po­siada tyl­ko to, co jest w nim.

4

Dzięki za odpowiedzi W sumie doszedłem do wniosku że będzie co będzie i nie ma sensu na siłę zagadywać do kobiet. Muszę wrzucić na luz- poznam jakąś fajną laskę to cool, ale jak nie to też spoko. Na wszystko przyjdzie w życiu czas.

5

A jeśli kobieta zakłada nogę na nogę i później przekłada znowu na drugą stronę, to też może być wyraz zainteresowania? Dziewczyny bardzo proszę o odpowiedź big_smile

6

earty12 napisał/a:

A jeśli kobieta zakłada nogę na nogę i później przekłada znowu na drugą stronę, to też może być wyraz zainteresowania? Dziewczyny bardzo proszę o odpowiedź big_smile

To może świadczyć o tym, że niewygodnie jej się siedziało w poprzedniej pozycji. wink

7

daenerys7

To mi zabiłaś klina smile Tak pytam bo niedawno sprowokowałem kontakt wzrokowy siedząc na ławce obok dość atrakcyjnej dziewczyny, to później przekładała tą nóżkę co jakiś czas i patrzyła jakoś tak nieśmiało bokiem, ogólnie dało się wyczuć to napięcie, dość przyjemne zresztą big_smile

8

earty12 napisał/a:

daenerys7

To mi zabiłaś klina smile Tak pytam bo niedawno sprowokowałem kontakt wzrokowy siedząc na ławce obok dość atrakcyjnej dziewczyny, to później przekładała tą nóżkę co jakiś czas i patrzyła jakoś tak nieśmiało bokiem, ogólnie dało się wyczuć to napięcie, dość przyjemne zresztą big_smile

no nie wiem co o tym myśleć. może zbyt nachalnie się w nią wpatrywałeś i spowodowałeś w niej zdenerwowanie. dlatego np przekładała nogami. z doświadczenia wiem, że gdy mężczyzna zbyt natrętnie na mnie patrzy to się peszę i wtedy zaczynam wykonywać dużo niepotrzebnych ruchów.

9

anemonka2

Nachalnie? o nie co to, to nie smile nawet bym nie umiał tak...ja raczej z tych nieśmiałych, zerknę czasem skromnie, by potem uciekać wzrokiem przez jakiś czas smile nie mam też zwyczaju bezczelnego gapienia się w dekolt czy na tyłek, interesuje mnie wyłącznie twarz i to co można z niej odczytać w takich sytuacjach big_smile

Pozdrawiam

10

earty12 napisał/a:

anemonka2

Nachalnie? o nie co to, to nie smile nawet bym nie umiał tak...ja raczej z tych nieśmiałych, zerknę czasem skromnie, by potem uciekać wzrokiem przez jakiś czas smile nie mam też zwyczaju bezczelnego gapienia się w dekolt czy na tyłek, interesuje mnie wyłącznie twarz i to co można z niej odczytać w takich sytuacjach big_smile

Pozdrawiam

w takim razie  reakcja dziewczyny chyba oznaczała zainteresowanie smile

11

.

Moj maz jest slepy.
Zabawa wlosami, spojrzenia i takie tam... to nic!!! Laski niemal na niego wlaza, a on mysli ze sie pomylily, albo mialy goraczke, albo po prostu sa mile hahaha
Kocham go za to, ale czasami chcialabym zeby dal im w ryj hahaha

.

12

I nie ma uniwersalnych sygnałów niewerbalnych świadczących o zainteresowaniu kobiety. Niektóre dziewczyny są o prostu przyjazne w stosunku do innych. Ja generalnie się do innych uśmiecham:kobiet, mężczyzn i dzieci.

Get fast success in Braindumps.com and OG0-092 dumps exam questions by using our latest exam uconn.edu.

13 Ostatnio edytowany przez Aishka (2014-12-10 00:06:13)

PANOWIE ,bardzoo waze  ! To ze jakas kobieta jest mila dla was, usmiecha sie ,nie oznacza od razu ze jej sie podobacie wink Sa kobiety ktore sa mile  ,uprzejme,usmiechaja sie do mezczyzn,ludzi  ktorzy  wcale im sie nie podobaja,nie sa nimi zainteresowane ! Po prostu takie sa ,badz musza byc mile ...dla kazdego ...niezaleznie czy dany facet jej sie podoba ,jest w jej typie czy nie  wink

14

maya112 napisał/a:

I nie ma uniwersalnych sygnałów niewerbalnych świadczących o zainteresowaniu kobiety..

Oczywiście, że są.Cytuję za książką z psychologii:
-zabawa włosami, częściami garderoby, biżuterią
-dotykanie włąsnej szyi, nadgarstka
-pochylanie się w stronę rozmówcy
-zakłopotany uśmiech w chwilach ciszy
-oblizywanie ust
-patrzenie w kierunku rozmówcy gdy odchodzi
-pytanie o prozaiczne rzeczy
-nie wspomina o swoim facecie, gdy go ma
-irytacja, gdy facet mówi pozytywnie o innych kobietach
Dalej mi się nie chce przepisywać, ale jest tego dużo i wszystko się sprawdza praktycznie

15

pitagoras napisał/a:
maya112 napisał/a:

I nie ma uniwersalnych sygnałów niewerbalnych świadczących o zainteresowaniu kobiety..

Oczywiście, że są.Cytuję za książką z psychologii:
-zabawa włosami, częściami garderoby, biżuterią
-dotykanie włąsnej szyi, nadgarstka
-pochylanie się w stronę rozmówcy
-zakłopotany uśmiech w chwilach ciszy
-oblizywanie ust
-patrzenie w kierunku rozmówcy gdy odchodzi
-pytanie o prozaiczne rzeczy
-nie wspomina o swoim facecie, gdy go ma
-irytacja, gdy facet mówi pozytywnie o innych kobietach
Dalej mi się nie chce przepisywać, ale jest tego dużo i wszystko się sprawdza praktycznie

Pochylam sie w strone rozmowcy czesto, bo moge nie doslyszec co mowi. Bawie sie wlosami czesto i dotykam szyi bez przerwy prawie.
Czesto robie wszystkie te rzeczy poza irytacja jak mowi o innych kobietach.
I zupelnie nie znaczy to ze mi sie ktos podoba. Z bezdomnym bez zebow bede tak rozmawiac haha

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

16

Ja w początkowym etapie na pewno szukam kontaktu wzrokowego, bo jak się nawet na faceta nie spojrzę tak żeby zauważył, to jak on ma niby wpaść na to, że go w ogóle zauważyłam. Ja się w sumie dużo nad tym nie zastanawiam, jakoś tak instynktownie to idzie.
Włosami się bawię w różnych sytuacjach, biżuterią też.
Jak to jest ktoś, kogo już poznałam, rozmawiamy, to bywa, że skracam dystans. Bywa, że inicjuję jakiś tam lekki kontakt przy powitaniu, lub pożegnaniu. Na pewno więcej się uśmiecham do faceta, którym jestem zainteresowana.

"Si vis pacem - para bellum"

17

Można w nieskończoność definiować poszczególne ''sygnały'', ale wystarczy się ograniczyć do stwierdzenia, że zainteresowanie po prostu widać...
Kobieta zainteresowana ma wyraz twarzy jak dziecko, które właśnie rozpakowuje jako niespodziankę:) I tego nie da się udać ani ukryć.

18

Udawac to sie wszystko da, jak sie chce. Moze byc troche trudniej ukryc.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

19

pitagoras napisał/a:

Można w nieskończoność definiować poszczególne ''sygnały'', ale wystarczy się ograniczyć do stwierdzenia, że zainteresowanie po prostu widać...
Kobieta zainteresowana ma wyraz twarzy jak dziecko, które właśnie rozpakowuje jako niespodziankę:) I tego nie da się udać ani ukryć.

Z tym wyrazem twarzy to święta racja smile

Podryw to w sumie takie trochę rozpakowywanie niespodzianki.

Myślę, że udawać zainteresowanie można bez problemu, kwestia tego na ile się ktoś nabierze.

"Si vis pacem - para bellum"

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kobiece oznaki zainteresowania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018