Oznaki zainteresowania czy mi się tylko wydawało? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Oznaki zainteresowania czy mi się tylko wydawało?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Oznaki zainteresowania czy mi się tylko wydawało?

Cześć dziewczyny.

Kilka dni temu "poznałem" pewną kobietę. Stałem ze znajomą i podeszła Ona, nasze spojrzenia się skrzyżowały, uśmiechnęła się do mnie. Podczas kilku minut rozmowy non stop zerkała na mnie, uśmiechała się i nawet zaczęła zdrobniale wymawiać moje imię zwracajac sie do mnie. Może to pytanie banalnie zabrzmi ale czy jest szansa, że sie jej podobam czy coś sobie ubzdurałem? Mimo 30tki na karku nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z kobietami dlatego prośba o kilka zdań jak to widzicie z perspektywy kobiety.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Oznaki zainteresowania czy mi się tylko wydawało?
Jakub_vt napisał/a:

Cześć dziewczyny.

Kilka dni temu "poznałem" pewną kobietę. Stałem ze znajomą i podeszła Ona, nasze spojrzenia się skrzyżowały, uśmiechnęła się do mnie. Podczas kilku minut rozmowy non stop zerkała na mnie, uśmiechała się i nawet zaczęła zdrobniale wymawiać moje imię zwracajac sie do mnie. Może to pytanie banalnie zabrzmi ale czy jest szansa, że sie jej podobam czy coś sobie ubzdurałem? Mimo 30tki na karku nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z kobietami dlatego prośba o kilka zdań jak to widzicie z perspektywy kobiety.

Jeśli na każde skrzyżowanie spojrzeń i uśmiech skierowany w Twoją stronę zaczynasz układać sobie w głowie scenariusze, to trąci mi to desperacją. I chyba się nie mylę, prawda?
Odpowiadając jednak wprost na zadane pytanie napiszę tylko, że mi relatywnie często zdarza się wymienić z kimś spojrzenie (jest to zupełnie naturalny odruch), podarować uśmiech (równie naturalne) i/lub być miłą, czasem nawet bardzo, ale to nie znaczy NIC więcej ponad to, że dana osoba wzbudziła moją sympatię. Tylko tyle. Choć oczywiście nie należy zakładać, że w przypadku opisanej kobiety jest tak samo i na przykład nie ma ochoty bliżej Cię poznać.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

3

To serio traci desperacją.. spojrzenie i uśmiech może znaczyć wszystko i nic. Równie dobrze mogło ci coś wyskoczyć na czole i przyciągać wzrok i powodować uśmiech ;) trochę wyluzuj :)

"Trochę o Tobie myślałem, masz w sobie to coś - zachodzisz za skórę." - Druhny

Dla pewności zbierz więcej materiałów dowodowych;) A do refleksji na dziś zostawię coś z własnego doświadczenia. Długość spojrzenia jest tutaj ważna (powyżej 3s to dobry znak) albo serie spojrzeń, czyli kontakt wzrokowy i opuszczenie wzroku, a następnie ponowny kontakt wzrokowy i spuszczenie wzroku... itd Jak do tego jest uśmiech przy spuszczeniu wzroku to oznacza onieśmielenie ale to pozytywne ;) To takie dwa dobre znaki.
Natomiast jeśli to spojrzenie trwa do 3 s a uśmiech jest jakby częścią twarzy tej kobiety to jedna jaskółka zaledwie i na dwoje babka wróżyła, raczej nic wielkiego;) Ale to nie przeszkadza chyba w tym by się poznać? Bo... czemu nie?

5

Czasem to się po prostu wyczuwa, że to nie jest taki zwykły kontakt wzrokowy. Błysk w oku, taki zalotny uśmiech. Nawet jak nie patrzyłem to kątem oka widziałem, ze cały czas patrzy i jak zerknąłem na nią to  tak pięknie sie usmiechala, że do teraz mam to przed oczami.
Ale może faktycznie przesadzam ;)

6

Jakub_vt napisał/a:

Czasem to się po prostu wyczuwa, że to nie jest taki zwykły kontakt wzrokowy. Błysk w oku, taki zalotny uśmiech. Nawet jak nie patrzyłem to kątem oka widziałem, ze cały czas patrzy i jak zerknąłem na nią to  tak pięknie sie usmiechala, że do teraz mam to przed oczami.
Ale może faktycznie przesadzam ;)

cześć:) a masz z nią czasem kontakt? możesz znowu porozmawiać i zobaczysz co dalej;) i wtedy pewnie miałbyś coś więcej co możesz tu opisać, bo analizowanie spojrzeń, uśmiechów i słów wypowiedzianych w ciągu 5 minut, to byłoby trudne zadanie.

gdyby ktoś miał pytania;) "Co do użytkownika nudny.trudny, to może pozostawię to bez komentarza. Czasem lepiej machnąć ręką":D

7

Ja bym na Twoim miejscu uznał to za oznakę zainteresowania, nawet jeżeli tak nie było. Po prostu tak jest łatwiej działać.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

Błysk w oku to kolejny dobry znak. Bardzo dobry. Czemu nie spróbować się zapoznać? Jeśli posiadasz wyczucie nie powinieneś tej kobiecie sprawić przykrości swoim zainteresowaniem.

9

Jak wygląda błysk w oku?
Może światło się odbiło?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

10 Ostatnio edytowany przez anderstud (2019-03-11 09:23:23)

Miałem kiedyś podobną sytuację w pracy, a prowadziłem wtedy sklep rowerowy, no i pewnego dnia...
weszły dwie dziewczyny, jedna szukała dla siebie roweru, a druga w charakterze osoby towarzyszącej
i ta druga właśnie dokładnie ten sam motyw, zerkanie, uśmieszki, żarciki, coś tam sobie szeptały chichocząc,
aż normalnie czułem jak robię się czerwony (wielki wytatuowany oprych robi się czerwony, bo dziewczyna, żal...)
Gadka szmatka bla bla bla, poszły. Jak tylko wyszły musiałem iść do łazienki wsadzić łeb pod kran, żeby ochłonąć
i odruchowo spojrzałem w lustro nad umywalką, a cały ryj miałem umazany w buraczkach, które jadłem tego dnia na obiad.
No dosłownie wyglądałem jak jakiś transwestyta w rozmazanym makijażu i żadna pinda nic mi nie powiedziała ani nawet znaku nie dała.
Tak, teraz można się śmiać...   

P.S.
Oczywiście nigdy więcej już ich nie widziałem, także ten...

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

11

Kryształowa kula i wywróżymy.
Może być tak, że się spodobałeś, może być tak, że ma charakter taki właśnie sympatyczny, lubi sobie pogadać, bardziej się spoufalać. Szanse 1:1.

J?habite w Warszawie gdzie każdy ma jakiś projekt,
Lecz żaden się nie skończy i żaden nie trafi w obieg

12

Postanowiłem zaryzykować. Napisałem rano do znajomej w jakiejś wymyślonej na szybko sprawie  i przy okazji dodałem żeby pozdrowiła koleżankę i poprosiłem o jej numer tel. Wieczorem dostałem wiadomość z nieznanego numeru ''Również pozdrawiam, K. :)''

13

No i dobrze. W takich sprawach ryzyka nie da się uniknąć;)

14

Zadzwoń do niej wieczorem powiedz że zapraszasz ją na spacer za rękę jak odmówi to olej to i tyle.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Oznaki zainteresowania czy mi się tylko wydawało?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018