dlugi kontakt przez internet przenosi sie na zywo. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » dlugi kontakt przez internet przenosi sie na zywo.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: dlugi kontakt przez internet przenosi sie na zywo.

Witam.
Z gory przepraszam za brak polskich znakow. Mam nadzieje, ze bardzo to nie utrudni zrozumienie mnie.

Mam 20 lat.
Od 2-3 miesiecy wpadlem w powazniejszy kontakt z dziewczyna przez jeden z portalow spolecznosciowych. Otworzylismy sie na siebie jak nigdy. Ona jak i ja staramy sie oddzielac to co jest wewnatrz nas z tym co inni widza poniewaz jestesmy juz po przejsciach.
Potrafilismy rozmawiac o wszystkim i o niczym. Zaczelo nam wzajemnie na sobie zalezec. Podpuszczalismy sie aby sprawdzic swoja zazdrosc, wszystko bylo tak jak powinno. Spotkalismy sie w koncu i rowniez sie nie rozczarowalismy. Bylo lepiej niz myslalem, wedlug niej tez.
Tylko martwi mnie to, ze byly takie chwile 2 albo 3 gdzie przez 10-15 sekund byla cisza, dosc niezreczna ale magiczna.

Teraz o mnie bo mysle, ze jest to bardzo istotne.
Jestem typem samotnika, nie mam zbyt duzo znajomych. Gdybym byl bardziej otwarty na ludzi to pewnie bysmy sie poznali w inny sposob a nie przez internet. Nie wiem jak wykorzystac nawet wolny czas.

Na pewno spotkamy sie jeszcze nie raz i tutaj pada moje pytanie. Co robic zeby nie bylo tej ciszy? Jak prowadzic rozmowe? Jak sie zachowywac? Rozmawiamy o wszystkim bo nie mamy przed soba tajemnic. O niej, o mnie, o jej kolezankach, rodzinie itd. Tylko, ze wychodzi ze mnie stres i czasami bardzo szybko zmieniam temat na jakis inny dosc nietypowy i glupi.
Co zrobic zeby to nie stalo sie rutyna, zeby nie bylo nudne?
Nawet chcialbym zmienic moj stosunek do ludzi dla niej, byc bardziej kreatywnym. Zebym mogl sie jej pochwalic co dzisiaj robilem.

Prosze o pomoc, jakakolwiek. Z gory dziekuje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dlugi kontakt przez internet przenosi sie na zywo.

Cisza podczas rozmowy zdarza się czasami, ale pamiętaj, że wina nie leży w całości po Twojej stronie, cisza zdarza się nawet między dobrymi przyjaciółmi, podczas rozmowy z rodzicami itp.. ( nie przeszkadza Ci to, bo w tych sytuacjach jesteś zrelaksowany) W zależności od tego na jaki temat jest prowadzona rozmowa może nastąpić taki punkt (pauza), w którym każdy może chcieć się zatrzymać i zastanowić przez chwilę nad tym co powiedzieć dalej.

Jeśli podczas rozmowy pojawia się cisza, możesz dać sobie sekundę lub dwie i spróbować pomyśleć o czymś, co będzie kontynuować aktualny temat. Jeśli nic nie przychodzi ci do głowy, to może warto wykorzystać poprzedni wątek rozmowy, odpowiednio do niego wracając (?To mówiłaś wcześniej, że ten weekend byłaś nad morzem? ??). Jeśli cisza będzie pojawiać się nadal, to najbardziej naturalną rzeczą jaką możesz zrobić jest rozpoczęcie nowego tematu. Możesz też użyć banału typu: ?Widziałaś ostatnio jakieś dobre filmy??.

W Twoim przypadku, element, który ma wpływ na niezręczną ciszę jest rezultat jakiego pragniesz osiągnąć podczas danej rozmowy. ROZMOWY Z DZIEWCZYNĄ.
Chciałbyś osiągnąć określony rezultat, podczas rozmowy: spodobać się jej, wywrzeć wrażenie, zdobyć jej aprobatę, być może widzisz (podświadomie) też w tej osobie potencjalnego przyszłego partnera. Dlatego rozmowa nie szła najlepiej , były niezręczne pauzy, gdyż bałeś się popełnienia błędu.W takim momentach powiedz sobie: ?Wiem, że będę czuć się trochę nieswojo na początku rozmowy, ale to tylko część tego procesu i tak to właśnie działa?. Nastepnie, ważne jest, by te pierwsze niewygodne uczucie zaakceptować i podążać dalej. W stresujących sytuacjach, gdy pojawi się niezręczna cisza możesz powiedzieć:  ?Wygląda na to, że doszliśmy do końca tego wątku?, ale pamiętaj, że ta druga osoba, Twój rozmówca, także powinien postarać się w jakiś sposób tą niezręczna cisze zapełnić.

3

Odp: dlugi kontakt przez internet przenosi sie na zywo.

Bądź sobą, po prostu smile Skoro tak dobrze dogadujecie się w wirtualnym świecie to w realu będzie równie dobrze smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » dlugi kontakt przez internet przenosi sie na zywo.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018