Ciąża, niemowlę i niechciane odwiedziny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Ciąża, niemowlę i niechciane odwiedziny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Ciąża, niemowlę i niechciane odwiedziny

Dziewczyny a co z odwiedzinami koleżanek których niezbyt lubicie.Jestem obecnie w takiej sytuacji,kiedy byłam nowa w firmie były osoby którym moje zatrudnienie było nie na rękę bo miały zamiar wkrecic kogoś swojego na to stanowisko.Stało się jednak inaczej.Koleżanki nie ukrywały swojej niechęci,zdarzały się uszczypliwe komentarze czy anonimowe donosy ze niby sobie nie radzie.Czas pokazał że sobie poradzilam,koleżanki zachowywały się poprawnie,znalazły sobie inne obiekty żeby im dokuczać.Ja miałam spokój i relacje na tak zwane część na korytarzu.Od jakiegoś pol roku nie miałam  z nimi kontaktu bo byłam na zwolnieniu.Ostatnio dostalam od jednej smsa jakby nigdy nic część kiedy możemy wpaść na kawę.Po pierwsze liczba mnoga,nie wiem kto to miałby być,po drugie jestem w 9 miesiącu i nikogo nie zapraszalam.Grzecznie powiedzialan m ze za chwile drodze i to nie czas,to otrzymała odpowiedz ze w takim razie przyjada obejrzeć dzidziusia.Co o tym sadzicie?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Ciąża, niemowlę i niechciane odwiedziny

"OK, dam znać, kiedy dojdę do siebie i będę gotowa na przyjęcie gości". Potem, o ile będą się wpraszać: "Wybaczcie, ale nie to nie najlepszy moment, mały/mała ciągle płacze, chodzę z oczami na zapałki" itd. Ewentualnie, gdy wyczerpią się opcje: "Nie ma sprawy, ale mam czas tylko przez godzinę, bo [wizyta u lekarza, rodziny, wszystko jedno]" - możliwe, że zrezygnują same lub przynajmniej skrócisz czas wizyty wink

Zabiję się z miłości do ciebie. Gdybym kochała siebie, zabiłabym ciebie.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Ciąża, niemowlę i niechciane odwiedziny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018