O co chodzi facetom? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » O co chodzi facetom?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez mambra (2014-08-26 12:29:53)

Temat: O co chodzi facetom?

Poznaliśmy się w podróży. Zbliżylismy sie trochę do siebie. Później on miał jechać znów w inna podróż i rozważał, czy mnie ze soba nie zabrać. Ostatecznie zdecydował, ze jednak chce jechac w pojedynkę, bo w dwie osoby mogłyby wyniknąć pewne utrudnienia. Poza tym, wyprawa w pojedynkę to zupełnie co innego, mozna wtedy odkryc siebie itd itp.. Uznałam, że no ok, nie chce ze mna jechać i tyle. Ale teraz on się odzywa z tej podróży. Pisze sms, dzwoni. Powiedział, ze nie spodziewał sie tego, ale teskni..
Ja tak bardzo chciałam jechać z nim i dałam mu to do zrozumienia, ale nie wpłynelo to na jego decyzje, żeby mnie ze soba zabrać. A teraz tak sie zachowuje. Gdy napisałam mu jeszcze po tym- jak mi troche zdawał relacje z tej wyprawy- coś w stylu, ze ma tak fajnie, ze bardzo mu zazdroszcze tego wypadu, to nic na to nie odpowiedział. Miłam nadzieję, ze moze odpowie coś w stylu:"jednak troche załuję, ze Cie nie zabrałem", "szkoda, ze Cie tu nie ma".. ale nie. Opisał tylko co zwiedzał danego dnia.
Co ja mam sobie o tym wszystkim myśleć? Odzywając sie i mówiac takie rzeczy, robi mi nadzieje. Czy on sie bawi moimi uczuciami?

Faceci są prosci?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-08-26 12:28:36)

Odp: O co chodzi facetom?

No wiesz, sa 2 wyjscia znowusz. Albo bajerka, albo po prostu ma uczucia, a uczucia sie zmieniają z różnych względów. Moze nie ma innej kolezanki przy sobie, nie chciała przyjechać i dlatego wypisuje to Tobie bo mu nudno i smutno smile Z reszta nie patrz na słowa, tylko czyny. Tak ma byc.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

3 Ostatnio edytowany przez mambra (2014-08-26 12:37:29)

thepass napisał/a:

Z reszta nie patrz na słowa, tylko czyny. Tak ma byc.

No tak, masz rację. Dzieki za odpowiedz:)

Czyli myślisz, zeby raczej sobie odpuścić jego osobe? Jak byś mi radził zachowac sie w tej sytuacji? Bo jest mi z tym ciężko. Mi na nim zależy. Chciałabym wiedzieć, czy moge robić sobie jakieś nadzieje, czy nie. Jak sie o tym przekonać, zeby nie zmarnować czasu na kogos, kto tylko bawi sie moimi uczuciami?

4

Dla mnie to bajera. Co to za teksty, ze chce odkrywac siebie i ze druga osoba to utrudnienia? Widac jakis 'artysta', a z takimi to tylko problemy i huśtawki, bo tajemniczy są i nie wiadomo o co im chodzi. Najwazniejsze patrzec, czy ktos sie stara czy odtrąca i przekłada słowa na czyny, a nie tylko mąci.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

5 Ostatnio edytowany przez mambra (2014-08-26 12:57:02)

No właśnie on jest troche zakręcony. Ale na tej wcześniej podróży pare razy faktycznie sie o mnie zatroszczył. Chociaz nie musiał. Nie wiem już nic..

6

thepass napisał/a:

Dla mnie to bajera. Co to za teksty, ze chce odkrywac siebie i ze druga osoba to utrudnienia? Widac jakis 'artysta', a z takimi to tylko problemy i huśtawki, bo tajemniczy są i nie wiadomo o co im chodzi. Najwazniejsze patrzec, czy ktos sie stara czy odtrąca i przekłada słowa na czyny, a nie tylko mąci.

Z tym utrudnieniem chodziło o to, ze ta podróż miała byc z różnymi dziwnymi przesiadkami i gdzieś mogłoby nie znaleźć sie miejsce dla 2 osób, przez co cały plan podróży mógłby sie zawalić... bo noclegi były poumawiane na konkretny termin. No ale tak sobie myślę, ze gdyby chciał, to podjałby takie wyzwanie...

7

Faceci nie są prości, i każdy jest inny. Poczekaj co będzie po powrocie i jak będzie się zachowywał w stosunku do ciebie. Póki co nie ma co skreślać go, ale też nie powinnas się zbytnio ekscytować.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » O co chodzi facetom?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021