Dostałam niemoralną propozycję-po co to facetom? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dostałam niemoralną propozycję-po co to facetom?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 43 ]

1 Ostatnio edytowany przez Liwia (2011-04-28 17:18:38)

Temat: Dostałam niemoralną propozycję-po co to facetom?

Szukałam na forum takiego wątku, lecz nie znalazłam.
Ostatnio na pewnym, dość popularnym portalu społecznościowym dostałam propozycję. Otóż facet młodszy ode mnie o 2 lata zaproponował mi "przyjaźń". Wiadomo co ukrywało się pod tym słowem. Z ciekawości wdałam się w rozmowę. Okazało się, że gość ma żonę, 3 czy 4 letnie dziecko, wszystko między nim a żoną układa się doskonale, ale...szuka odskoczni. Zaproponował układ-spotkania, smsy, rozmowy, wsparcie duchowe ;-)-co miało działać w dwie strony, przytulanie, itp...no i seks.
Oczywiście faceta po całym moim "ciekawskim wywiadzie" zbeształam. Z resztą koniecznie nalegał na nr mojego telefonu, itd. ale nic z tych rzeczy, mam swoje zasady...
Przechodząc do setna-co myślicie na ten temat? Pytam, bo zdarzyło mi się to już 2 lub 3 raz. Nie mam na tym portalu żadnych wyzywających zdjęć. Dziwią mnie coraz bardziej mężczyźni. Czego oni oczekują? Skoro mają udane życie małżeńskie to po co im ryzykować? Przecież prawda zawsze może wyjść na jaw. Oni chcą adrenaliny, urozmaicenia sobie poukładanego życia-no bo czego?
I wiecie-gość powiedział mi, że się nie boi, bo żona ufa mu bezgranicznie, a kiedyś już z kimś za jej plecami był w takim układzie, jakim mi proponuje? Co o tym myślicie? Może i mężczyźni będą chcieli się tu wypowiedzieć (lubię psychologiczne "zagadki" ;-) )

"Na zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto, by będąc tu przez chwilę wszystko zapamiętać. Nasza droga nigdy się nie skończy....." Wilki
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dostałam niemoralną propozycję-po co to facetom?

Pogoniłaś go - czemu zastanawiasz się nad motywami ?

Jednym nie układa się w małżeństwie i zamiast porozmawiać wdają się w romans , inni zdradzają , bo takimi podłymi ludzmi bez zasad są. Nie wiem w ogóle czemu wdawałaś się w rozmowę z tym człowiekiem.
Sama masz chyba męża, prawda ? No właśnie...
Prawda o romansie zawsze może wyjść na jaw, ale niestety osoby, które zdradzają najwidoczniej o tym nie myślą. Dla niektórych to potężna dawka adrenaliny... Dlatego ciężko wierzyć, że ktoś kto tak robi kocha żonę... Raczej wątpię.
Gość mówił, że zona ufa bezgranicznie ? Moim zdaniem nie ma romansów które nie wychodzą na jaw, każdy prędzej czy pozniej wychodzi.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

3

Jaka to zagadka?
Jak sam powiedział szuka odskoczni od szarej rzeczywistości,sposobu na odstresowanie.
Obserwowałam kiedyś facetów naprawdę ciężko pracujących i ich kierownika odpowiedzialnego za efekty ich pracy.Widziałam jak facet chodził zestresowany.Zapytałam go jak radzi sobie ze stresem - odpowiedział mi że jedni zalewają dziób on z kolei lubi zmęczyć się na leżąco - z pewnością nie chodziło mu wyciskanie na siłowni.

Kobieta która pozwala na takie traktowanie -tak naprawdę jest nikim dla tego gościa.Interesuje się nią tak długo póki nie dostanie tego na czym mu zależy tj seks.Zasuwa rozporek i gna do żony.

4 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-04-28 20:33:31)

A ja powiem ze spotkałem sie  takim dziwnym przypadkiem. Poznałem kiedys 40latka zagonionego za pracą w jedej z kawiarni w weekend i z ciekawosci wdałem sie z nim w rozmowe na ten temat. Dowiedziałem sie sporo. Generalnie jego sprawa wygladała tak. Lubiał seks, nie miał rodziny, i miał strasznego pierdolca na punkcie trójkątów. Wiec jak to sam mówił dawał ogłoszenie płaciłdziewczynom ale wymagał badań leskarskich ze są np zdrowe i sam swoje oferował.... Hmmmm przyznam sie szczerze ze nie wiem co o tym mysleć. Generalnie jestem daleki od stwierdzenia że jeśli wolna dziewczyna lubi szybki seks to nie ma szacunku do siebie, moze poprostu lubi szybki seks.... I powiem szczerze ze w takiej formie gdzie pozostaje dyskrecja gdzie ludzie podchodza do siebie w taki sposób i sami sie na to decydują nie widze nic złego.

P.s. wszelkie moje spostrzezenia pochodzą jedynie z rozmowy wiec nie zareczam ze wszystko co mówił to prawda

No i mozna jeszcze dopisać wątek psychologiczny...niezależność... dla nas facetów seks jest czyms innym... czymś co potrafimy oddzielic od uczuc.... wiec szybki seks z osobą która nam sie pdoba ale nie mamy wobec niej zadnych zobowiązań jest poprostu wygodny:)

Jesli masz coś do dodania, użyj przycisku "Edytuj". Nie dodawaj postów jeden pod drugim.

[nieregulaminowy link]/
Moj blog dla ludzi z wyobraźnią

5

No i mozna jeszcze dopisać wątek psychologiczny...niezależność... dla nas facetów seks jest czyms innym... czymś co potrafimy oddzielic od uczuc.... wiec szybki seks z osobą która nam sie podoba ale nie mamy wobec niej zadnych zobowiązań jest po prostu wygodny:)

[nieregulaminowy link]/

6

TRUSKAWECZKO-tak , pogoniłam go. A "dialog" zaczęłam z nim , bo już kiedyś taki przypadek miałam i dialogu nie było, tylko od razu parę gorzkich słów prawdy. Moja własna ciekawość skłoniła mnie do zapytania go "po co?". Tyle słyszy się o zdradach itd, że myślę , że świat schodzi na psy, a faceci wokoło są jak łowcy przygód i romansów.
Mam męża ("znów" dla wtajemniczonych :-) ) i też mu o tej sytuacji powiedziałam.

"Na zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto, by będąc tu przez chwilę wszystko zapamiętać. Nasza droga nigdy się nie skończy....." Wilki

7

No właśnie i tak po męsku zagadka została rozwiązana...Dzisiejsze młode kobiety też to potrafią - podwinąć kiecę a potem odwrócić się na pięcie.I jest OK.Najtrudniej jest mi zrozumieć seks za pieniądze .

8

Niestety to przykra prawda Dariu. Nierzadko kiecka idzie w górę (nawet u młodziutkich kobiet), numerek i po wszystkim, jakby nic się nie stało. A seks za pieniądze-to już szczyt wszystkiego.

9

Ile jest takich młodych kobietek  które nie wiedza jak bardzo różnią się potrzeby mężczyzn od naszych -kobiecych.A potem łzy,rozpacz- bo mówił że kocha.

Rozmawiam z moim synem - mówię mu - chcesz seksu ,powiedz to dziewczynie otwarcie,ale nie mów o miłości.Lepiej zaryzykować "plaszczaka" niż męczyć się całe życie z kobietą która była obietnicą świetnego seksu ale nie specjalnie potrafi rozkochać męskie serce.Gdybym miała córkę,a ja zdrowego,wspierającego męża poprosiłabym go o pomoc.Chciałbym aby moja córka wiedziała że jest wyjątkowa i jest to jeden z wielu powodów dla którego nie warto szastać swoim ciałem na prawo i lewo.
Seks jest dla ludzi,z odpowiednim partnerem to prawdziwy odlot-  ale to też odpowiedzialność za siebie,partnera i ewentualne następstwa...

10

No ja sie nie zgodze i uwazam że wykorzystanie pijanej dziewczyny i sprawienie jej wyrzutów sumienia jest duzo gorsze od propozycji sexu w zamian za pieniadze zwłaszcza jeśli jest obupólna zgoda....

[nieregulaminowy link]/

11 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-04-28 21:32:47)

daria1968 napisał/a:

Ile jest takich młodych kobietek  które nie wiedza jak bardzo różnią się potrzeby mężczyzn od naszych -kobiecych.A potem łzy,rozpacz- bo mówił że kocha.

.

Uważasz że dziewczyna ktora zdradzil chlopak jest sama winna ...? Nic nie usprawiedliwia zdrady, zgadzam sie, ze mezczyzni i kobiety sie roznia, ale mimo wszystko zdrada zawsze jest zla (wg mnie )
No ale zgadxzam sie, ze jesli np facet nie kocha dziewczyny a chce tylko sexu, to powinien powiedziec wprost, bo inaczej zlamie jej serce . -- > i to nie bedzie jej wina tylko jego, ze tak postapil.

Wisława Szymborska

12

Nie mówię o zdradzie - ale o wykorzystaniu,manipulowaniu,ściemnianiu,itp

13

A ja też wielkorotnie się zastanawiałam co im do łba strzela żeby na portalach szukać szybkich, niezobowiązujących doznań... chce mu sie odskoczni niech idzie do agencji....... hmm Myślę o tym czasami, bo zastanawiam się czy w tym wywróconym świecie poradzę sobie z opanowaniem w wychowaniu swojego syna. Narazie ma 6 lat, ale jestem przerażona tym co czasami czytam, widzę.... no i biorąc pod uwagę moje doświadczenie to już wogóle przerażenie wyraźnie maluje się na mojej twarzy.

Z drugiej strony uważam, że to ich "zuchwalstwo" aby odrazu zaproponować seks wynika, że kilka razy musiało im sie udać kogoś na to złapać. straszne.

" Miłość jest o posiadaniu, pożądanie o chceniu . Pożądanie jest wyrazem tęsknoty, dlatego wymaga ciągłej nieuchwytności. Nie obchodzi go gdzie już było, lecz zachwyca się tym, dokąd zaraz podąży"

14

daria 1968... bardzo dobre podejście.... tyle że dzisiaj mało który facet odwazy sie powiedziec to kobiecie.... z prstego powodu... w oczach wielu facetów panuje przekonanie że seks ciagle jest czymś złym, kobiety nie lubią seksu i traktują szybki sex jako coś złego i niedobrego

A no do agencji nie idą bo tam część pieniedzy sie oddaje Agencji.... tak pewnie są lepsze zarobki... a i możliwe ze stały układ

[nieregulaminowy link]/

15

tez tak miałam  facet żonaty , 2 dzieci  ale jak zwykle żona go nie rozumie  chętny na seks  jakaś masakra  nawet szkoda czasu o pisaniu o nim

16

No dobra, rozumiem, szybki sex bez zobowiazan i taki 'staly uklad' za zgoda oboga stron...OK JA TO ROZUMIEM I AKCEPTUJE, nie mysle o takich dziewczynach jak o hm...wiadomo, a o takich facetach jak o draniach, jestem tolerancyjna.
Ale co jesli facet ma zone?! Czy wartosc rodziny nie istnieje? Chyba taki typ decydujac sie na zalegalizowanie zwiazku wiedzial na co sie pisze i zobowiazal sie do wiernosci, a w kazdym badz razie byl tego w pelni swiadom, to czego szuka w takich przygodnych znajomosciach? Dla mnie to obrzydliwe.
I w dodatku, zona mu bezgranicznie ufa...O Matko!

Wzrost: 170cm
Bylo:78kg
Jest:59,5kg

17

Tak to jest nie do pojęcia ..... nawet brak słów. Dlaczego coś takiego sie dzieje? dlaczego ludzie w związkach stawiają na "jakoś" a nie na "jakość"?
Czy nie prościej byłoby porozmawiać z parnerką, wprowadzić coś nowego, wypracować to wspólnie? A jeśli takie zabawy na boku są dla nich ekscytacją to powinno być to kwalifikowane jako choroba psychiczna.

" Miłość jest o posiadaniu, pożądanie o chceniu . Pożądanie jest wyrazem tęsknoty, dlatego wymaga ciągłej nieuchwytności. Nie obchodzi go gdzie już było, lecz zachwyca się tym, dokąd zaraz podąży"

18

KGB moze i byłoby prościej ale co jesli takie rozmowy juz były i nie przyniosły rezultatu?? Sprawa Sexu jest bardzo ciezka w naszej kulturze... Brak wychowania w tej kwestii... Wina zawsze lezy po obydwu stronach... Zbyt mało komunikacji... zbyt duzo tematów tabu...kompleksy...obawa przed odrzucenem i wyśmianiem...brak zrozumienia ze strony innych i w zasadzie człowiek bardzo czesto zostaje sam ze swoim problemem.

[nieregulaminowy link]/

19

Chcieliśmy żyć w stylu amerykańskim no to mamy .
Nie tylko faceci proponują układ czysto fizyczny ale i kobiety -mężatki wychodzą z takimi propozycjami .nie potępiam nikogo bo są małżeństwa które ze sobą łączy tylko papier i rodzina (bo tam nie ma rozwodów ,bo wstyd).Jesteśmy tylko ludźmi .Jedni robią o z samotności w związku i braku porozumienia bądź co bądź w ważnej kwestii a mianowicie braku pożycia w małżeństwie a inni z wyrachowania tyle że nie wiadomo na początku z kim ma się do czynienia czy z desperatem czy ze zwykłą szują .

,,Bycie Sobą nie jest grzechem jest zaletą i luksusem na który nas stać jeśli tylko tego chcemy"

20

A moze to ani desperacja ani bycie szują tylko czysta ludzka ciekawość brak czasu w zyciu i wybieranie tzw mniejszego zła.

[nieregulaminowy link]/

21

Mnie tak szczerze mówiąc zadziwia jeszcze to, że niby mając udane małżeństwo facet nie bierze pod uwagę wielkiego ryzyka. Przecież na dobrą sprawę nie zna kobiety, której proponuje układ. Być może okaże się, że to jakaś osoba, która w końcu zaangażuje się we wszystko i sama weźmie sprawy we własne ręce i "powiadomi" w jakiś sposób małżonkę delikwenta/kochanka.
Przecież to jest stąpanie po kiepskim gruncie.
W tej mojej wymianie zdań z tym facetem-wyglądało, że żona jest dla niego bardzo ważna, pod żadnym pozorem nie chciałby jej stracić, nie było nawet najmniejszego złego słowa na nią, więc po co mu to? Chyba jak sam powiedział-odskocznia. Tak jak napisałaś KGB-musiało mu się już nie raz udać złapać na przynętę niejedną babkę, bo pewnie by nie próbował. I wiecie co? Nic nie dał mu mój "wykład" na temat jego zachowania itd, bo znów próbował skłonić mnie do "przyjaźni" znów pisząc, chyba nawet wczoraj, zaczynając od tego, że chciałby jednak ze mną, że tak dobrze mu się "rozmawiało". No chore, po prostu chore, co ten facet wyprawia.

22 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-04-29 21:26:08)

Markoss napisał/a:

A moze to ani desperacja ani bycie szują tylko czysta ludzka ciekawość brak czasu w zyciu i wybieranie tzw mniejszego zła.

Zdradzanie partnera nigdy nie jest mniejszym złem. To nie tylko brak szacunku do partnera, ale też brak szacunku do samego siebie.

Liwia, jestem zdania, że romanse prędzej czy później wychodzą na jaw. Ci którzy zdradzają jeśli myślą inaczej , to są naiwni. No, ale ja uważam, że jak naprawdę człowiekowi zależy, to nie zdradzi nawet jeśli mialoby się obyć bez wiedzy partnera i miałby się nie dowiedzieć. To jest złe w każdym wydaniu.
Olej gościa, najlepiej zablokuj, po co masz z nim pisać ? Dupek z niego i tyle.

Wisława Szymborska

23

A ja powiem tak, nie wszyscy są stworzeni do monogamii i stąd zdrady. Sama korzystam z portali randkowych i wiele razy otrzymywałam taką propozycję "przyjaźni". Dostawałam ją nie tylko od żonatych mężczyzn, ale również od kawalerów, rozwodników... być może Was zaskoczę, być może nie, ale taką propozycję otrzymałam także od dwóch kobiet, mężatek z dziećmi, obie w różnym wieku, jedna 24 lata, druga 37 lat i zdecydowanie chodziło im tylko o seks, bo przyjaciółki na pogaduchy przy kawie nie szukały.

Co do kwestii dlaczego nie pójdą do prostytutki... bo im nie chodzi o to aby mieć seks na telefon z kobietą która być może miała danego dnia kilku już partnerów, chcą kogoś "normalnego" jeżeli można tak to określić, czyli kobiety która lubi seks, być może też jest znudzona pożyciem małżeńskim, lub nie chce się angażować uczuciowo.

Póki będą kobiety które się na to godzą i odpowiadają im takie układy, to będą mężczyźni którzy będą to proponować.

Blizny przypominają nam o tym, że przeszłość naprawdę istniała...

24

truskaweczka 19

Nie zrozumielismy się... o mniejszym złu mówię mając na mysli systuacje ze swojego postu powyżej. Lepiej niech sie umówi z dziewczyną na sponsoring która wie czego chce. Jesli ona z nim idzie do łóżka z włąsnej woli dla pieniędzy. Zostawmy sumienie... Ile par dzisiaj ma zajebisty seks 10 lat po ślubie??? 1 na 10?? Po co ma upijac dziewczyne w knajpie (lub co gorsa podawać jakieś inne srodki) i wykorzystac ją pod wpływem, ona moze miec wyrzuty sumienia i psychicznie moze sie juz nie podnieś.... A moze uwiedzie wykorzystując chwilową słabość, bogu ducha winną kobietę męzatke i potem ona z wyrzutów sumienia wygada sie przed męzem i dzieci przejdą przez bolesny rozwód?? Mniejsze zło to swiadomośc konsekwencji i umiejetność udzwigniecia ich psychicznie.... przez obydwie strony.. no chyba ze masz inną kwestię to chętnie wysłucham:)

[nieregulaminowy link]/

25

Nie, jak ma żonę, to i to jest złe. Nie ma wymówki, że słabszy seks czy coś, jesteś z kimś, to bądź wierny. A człowiek , który zdradzi i dodatkowo nie ma wyrzutów sumienia, to dla mnie juz zupełnie jak sopel lodu.

Wisława Szymborska

26

ja wiem że to złe:) ale chyba lepsze jest niz to co napisałem:) w koncu pisałem o mniejszym złu:)

[nieregulaminowy link]/

27

A dla mnie na równi, pewnie dlatego, że związki traktuję bardzo poważnie, więc nie wybrałabym żadnej z tych opcji.

Wisława Szymborska

28

no oki:):) masz prawo tak myśleć jak i ja mam prawo mysleć po swojemu i obydwie te metody bedą słuszne

[nieregulaminowy link]/

29

A ja powiem tak: seks jest dla dorosłych.

Nie dla pełnoletnich, tylko dla dorosłych, tak jak małżeństwa i powinno być posiadanie dzieci - też dla dorosłych.

Dorosły człowiek nie hajtnie się koło 20stki z pierwszym seksualnym partnerem i nie będzie mieszkał u rodziców, tylko najpierw będzie samowystarczalny - zdolny utrzymać rodzinę i zapewnić jej dach nad głową a potem będzie tę rodzinę zakładał.

Dorosły człowiek najpierw sprawdzi co mu w seksie i związkach odpowiada (i proszę nie podnosić mi tu katolickich zasad, bo idąc tym tropem zdrada to grzech), po czym znajdzie takiego partnera z którym jest w stanie złożyć przysięgę - że będą aż po grób.

To jest naprawdę bardzo proste, jeśli podchodzi się do tematu świadomie i z należytym szacunkiem . Dla siebie i drugiego człowieka. Siąść na dupie przed założeniem prezerwatywy i pomyśleć: a co by bylo gdyby?

Internet jest cudownym miejscem nie tylko dla normalnych ludzi, to świetne gniazdko dla psychopatów, socjopatów i innych powaleńców. Nawet na tym forum można zaczytywać się w opowieściach jak to dziewczyna - czy też młoda kobieta - latek dwadzieścia parę, z rozmysłem podrywa żonatego faceta, dupcing pupcing, następnie dowiaduje się żona, facet wypływa na powierzchnię jak łajno w rzeczce a panna buja się z mściwą żoną. Nie prościej byloby dla panny znaleźć sobie gościa na błyskotrzaskach, pobzykać po czym wrócić do domu i się wyspać?

A dla żonatego chętnego emocji - najpierw pogadać o tym z żoną - jak się zacofana baba nie zgodzi na legalny trójkąt, to się rozwieść i wtedy szaleć z pannami?

No ale dla niektórych "jak jest tajnie, to jest fajnie".

Pewnie że jest dużo pokus i masa popaprańców - ale moje zdanie jest takie, że trzeba dotrzymywać danego słowa. Jeśli łeb siwieje a dupa szaleje, to pora dupę przenieść w inne środowisko a następnie dać upust swoim potrzebom. Kończąc najpierw to co się zaczęło, zabezpieczając alimentami etc. W przeciwnym wypadku to zwykłe gówniarstwo i okrucieństwo.

Natomiast porównanie chodzenia na dziwki z wyrywaniem panienek przez portale randkowo - społecznościowe będąc człowiekiem żonatym to tak jak deliberowanie co jest mniejszym złem: morderstwo, czy morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Otóż obydwa wkładamy do wora pod tytulem "ZŁO", zawiązujemy szczelnie i tam nic nie dokładamy.

A jeśli dany pan kieruje się szczerą chęcią poznania wielu technik seksualnych i podciąga swój przypadek pod "chęć poznania", proponuję zamiast korzystania z usług tirówek tudzież taniutkich salonów masażu, odłożyć parę tysiaków i udać się do kurtyzany z prawdziwego zdarzenia, zapisać na listę biznesmenów oczekujących, podszkolić z literatury tudzież opery - taka pani potrafi zagiąć.

30 Ostatnio edytowany przez Anhedonia (2011-04-30 08:26:04)

Kriss napisał/a:

Nie dla pełnoletnich, tylko dla dorosłych, tak jak małżeństwa i powinno być posiadanie dzieci - też dla dorosłych.

Dorosły człowiek nie hajtnie się koło 20stki z pierwszym seksualnym partnerem i nie będzie mieszkał u rodziców, tylko najpierw będzie samowystarczalny - zdolny utrzymać rodzinę i zapewnić jej dach nad głową a potem będzie tę rodzinę zakładał.

Dorosły człowiek najpierw sprawdzi co mu w seksie i związkach odpowiada (i proszę nie podnosić mi tu katolickich zasad, bo idąc tym tropem zdrada to grzech), po czym znajdzie takiego partnera z którym jest w stanie złożyć przysięgę - że będą aż po grób.

To jest naprawdę bardzo proste, jeśli podchodzi się do tematu świadomie i z należytym szacunkiem . Dla siebie i drugiego człowieka.(...)

A dla żonatego chętnego emocji - najpierw pogadać o tym z żoną - jak się zacofana baba nie zgodzi na legalny trójkąt, to się rozwieść i wtedy szaleć z pannami?

Pewnie że jest dużo pokus i masa popaprańców - ale moje zdanie jest takie, że trzeba dotrzymywać danego słowa. Jeśli łeb siwieje a dupa szaleje, to pora dupę przenieść w inne środowisko a następnie dać upust swoim potrzebom. Kończąc najpierw to co się zaczęło, zabezpieczając alimentami etc. W przeciwnym wypadku to zwykłe gówniarstwo i okrucieństwo

Kriss - chylę czoła przed twoją mądrością big_smile Wspaniale i w prostych i zrozumiałych słowach wyciągnęłaś samo sedno.

Dorosły człowiek najpierw sprawdzi co mu w seksie i związkach odpowiada(i proszę nie podnosić mi tu katolickich zasad, bo idąc tym tropem zdrada to grzech) - nawet na to jest rozwiązanie - z grzechów można się wyspowiadać!

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

31 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-04-30 15:20:57)

Kriss napisał/a:

To jest naprawdę bardzo proste, jeśli podchodzi się do tematu świadomie i z należytym szacunkiem . Dla siebie i drugiego człowieka. Siąść na dupie przed założeniem prezerwatywy i pomyśleć: a co by bylo gdyby?

Internet jest cudownym miejscem nie tylko dla normalnych ludzi, to świetne gniazdko dla psychopatów, socjopatów i innych powaleńców. Nawet na tym forum można zaczytywać się w opowieściach jak to dziewczyna - czy też młoda kobieta - latek dwadzieścia parę, z rozmysłem podrywa żonatego faceta, dupcing pupcing, następnie dowiaduje się żona, facet wypływa na powierzchnię jak łajno w rzeczce a panna buja się z mściwą żoną. Nie prościej byloby dla panny znaleźć sobie gościa na błyskotrzaskach, pobzykać po czym wrócić do domu i się wyspać?

Pewnie że jest dużo pokus i masa popaprańców - ale moje zdanie jest takie, że trzeba dotrzymywać danego słowa. Jeśli łeb siwieje a dupa szaleje, to pora dupę przenieść w inne środowisko a następnie dać upust swoim potrzebom. Kończąc najpierw to co się zaczęło, zabezpieczając alimentami etc. W przeciwnym wypadku to zwykłe gówniarstwo i okrucieństwo.

Natomiast porównanie chodzenia na dziwki z wyrywaniem panienek przez portale randkowo - społecznościowe będąc człowiekiem żonatym to tak jak deliberowanie co jest mniejszym złem: morderstwo, czy morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Otóż obydwa wkładamy do wora pod tytulem "ZŁO", zawiązujemy szczelnie i tam nic nie dokładamy.

A jeśli dany pan kieruje się szczerą chęcią poznania wielu technik seksualnych i podciąga swój przypadek pod "chęć poznania", proponuję zamiast korzystania z usług tirówek tudzież taniutkich salonów masażu, odłożyć parę tysiaków i udać się do kurtyzany z prawdziwego zdarzenia, zapisać na listę biznesmenów oczekujących, podszkolić z literatury tudzież opery - taka pani potrafi zagiąć.

Kriss masz kupę racji, ale z tym, że dojrzały nie będzie hajtał się około 20 stki się nie zgodzę. Jest wiele rpzykładów takich ludzi , gdy tak się hajtali, a mieli już pewne warunki do tego, a dzieci teżod razu nie muszą mieć, choć mogą. No, ale wiadomo, że w dzisiejszych czasach to rzadkie, ale nie generalizowałabym.
A dla mojego faceta tez pierwsza partnerka jestem i mam nadzieje, ze ostatnia smile ( p.s dla mojego taty mama też pierwsza )

Wisława Szymborska

32

Truskaweczko - moim zdaniem piszesz o bardzo budujących wyjątkach, które tylko potwierdzają regułę.
Pewnie że zdarzają się ludzie 16 letni - którzy są dojrzali - wcześnie musieli dorosnąć, zadbać o siebie, czasem o rodziców, iść do pracy, usamodzielnić się. Dlatego oddzieliłam dojrzałość od pełnoletności. Dwie różne sprawy.

Wystarczy poczytać historie na forum - te o zdradach, gdzie zdradzane są kobiety ale i o przypadkach kiedy to babki zdradzają - i tłumaczeniem jest właśnie "bo wyszłam za mąż za wcześnie" albo "niedopasowaliśmy się, ja ekstrawertyczka, on introwertyk, a ja lubię po koleżansiach, a on chrzaniony domator, a bo ja lubię pomieszkać z mamusią, a on się wkurza że moja osobista mamusia do sypialni nam zagląda" czy tam inne pierdoły.

Porównanłabym to do jedzenia.

Całe życie wsuwasz pomidorówę z kluchami, wiesz że może być z ryżem, tudzież z chlebkiem i jest super. A tu nagle ktoś mówi Ci: kobieto! A krewetki? A ostrygi? A carpaccio? A lasagne? A sushi? A falafel? Walisz zonka i myślisz - eee to nie dla mnie, egzotyka, pewnie mi zaszkodzi, ale koleżansie próbują i są zachwycone. Wielokrotnie zachwycone. A z mężem tego nie miały. Wielokrotnie.

Albo co gorsza - taki mężuś stwierdza, że żonka to i owszem, ale co on matkę, ojca zabił? A kumple? A meczyk smyrnąć? Potem piwko, pogapić się na kelnereczki to grzech? A koledzy sympatyczni single albo z recyclingu: stary, ale ty głupi jesteś. To Ty z żoną zero kakałka? Zero lodzika? Bez połyku? Koleżanki nie chce wpuścić do sypialni? No co ty, stary, ale frajer jesteś. Żona na ciebie poczeka, bo co z dzieciakami zrobi? Ojca im z domku wykopie? Poszalejesz, ona zobaczy co straciła - przecież do tej pory taki grzeczniutki byleś nie? No to wpadeczka ci się należy. Przecież to takie ludzkie. JESTEŚ TYLKO CZŁOWIEKIEM, MOŻESZ ROBIĆ BŁĘDY.
Potem wrócisz, dzieciaka na kolana, prezencik, baba zmięknie, jeszcze ci taki seks da, że panie dziejku. Naucz ją co to facet w domu. Na kolanach ci będzie dawała.

Proste? Proste.

I nagminne. Baba przyjmuje z powrotem - bo wygrała z tą drugą, trzecią, dziesiątą - w końcu wrócił do rodziny. Do dziecka. Ach jaki cudny. Bo większa radość z syna marnotrawnego jest niż z wiernych owieczek. Parafrazując klasyka.

Dlatego Truskaweczko droga, życzę Ci żebyście byli wyjątkiem. smile

33 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-04-30 21:59:00)

No jasne, że zdarzają się niestety takie sytuacje jak piszesz. Ja też sobie tego życzę, bo nikt nie zasługuje przecież na bycie zdradzanym, prawda ? smile Wtedy już nie ma co patrzeć na motywy, trzeba brać nogi za pas big_smile Choć masz rację , motywy są często takie.

Wisława Szymborska

34

Też jestem zalogowana na portalach randkowych i niestety spotkałam sie z podobnymi propozycjami. Pisze "niestety" nie dlatego, że to mnie obraża czy godzi w moją godność (na takie maile zwyczajnie nie odpisuje, bo żonaci są poza zasięgiem moich zaintersowań), martwi mnie to, ze w większości są to młodzi mężczyźni 30-parolatkowie.
Jeśli taki 30-latek (wiadomo, ze mnie ma długiego stażu małżeńskiego) szuka przygód i chętnej do romansu, to znaczy że już jest znudzony żoną....wiec bo jakiego grzybka wiązć sie z tak szybko nudzącymi sie jednostkami (nidgy nie wiadomo na kogo trafisz).

Jak już wcześniej napisałam- na takie maile nie reaguje ale nieco mnie wkurzają, bo ja niechciałabym natrafić na takiego niesporzytego "ogierka".

Powstaje. Jestem bardzo spokojny. Niechaj mijają miesiące i lata niczego mi już nie odbiorą, niczego już odebrać nie mogą. Tak bardzo jestem sam, tak niewyczekujący, iż mogę wyglądać bez trwogi.
E.M. Remarque

35

Widać to w poprzednim wpisie Kriss... dzisiaj w naszym społeczeństwie temat SEX to mocne tabu. A kobiety naduzywające go mają opinie jaką mają. Nic dziwnego że stronią od niego. Hmmm efekt jest taki ze typowy facet gówno wiedzący o kobietach łapie jakąś dziewczyne robi z niej swoją idą do ołtarza a po paru latach uczucie tego czegoś wyjątkowego co stworzyli obydwoje zaminienia sie w cos co nazywamy NUDĄ. On zamiast walczyć o to z nia woli iśc do innej. Ona przyzwyczajona do tego ze to facet ma ja zdobywac też niewiele robi. Wina zawsze leży zawsze po obydwu stronach. Czynnikiem decydującym tutaj jest bra skutecznej komunikacji na poziomie seksualnym. Rozwiania tematów tabu i otworzenia sie na nowe możliwości. Kogo ciesz praca po kilku latach?? jakbys sie czuł jakbyś całe zycie miał sie bawic w jeden określony sposób. NIby mamy lek przed nieznanym ale brak otwarcia na nowe mozliwości nudzi nas jeszcze bardziej

[nieregulaminowy link]/

36

Niobe - dla wyjaśnienia, portal , na którym napisał do mnie ten gość, nie jest portalem randkowym. To portal społecznościowy.

37

Liwia napisał/a:

Niobe - dla wyjaśnienia, portal , na którym napisał do mnie ten gość, nie jest portalem randkowym. To portal społecznościowy.

No widzisz, tacy faceci o jakich piszemy wszędzie szukają 'zwierzyny', nie ma dla nich znaczenia jaki portal tongue

Wisława Szymborska

38

witam wszystkich, faceci tak maja ze chca odskoczni ale czemu odrazu zdrada? nie wiadomo,maja za male mozgi zeby to zbadac(oczywiscie nie ci co sa wierni)mi dal podobna propozycje mojego ex kolega,on nie widzial w tym nic zlego sluchajcie,stwierdzil od kiedy przyjemnosc jest czyms zlym???? powiedzialam mu zeby w.....dalal,niech sobie znajdzie kolezanki swojej zony a nie kolegi,powiedzial ze juz wszystkie wyruchal i nie ma wiecej kolezanek,ma tak fajna zone,ech szkoda slow na takich

Przed barierami zycia mozna sie ugiac,ale nigdy zlamac                  gg35549209

39

Nie wiem, jak skonstruowane są męskie mózgi, ale zapewne dość prymitywnie, jak części z nich (nie mówię, że wszystkim) zależy tylko na jednym smile
Jak mu źle, jak szuka odskoczni - niech zwolni swój stan, ale najpierw trzeba ratować związek, o ile ma to sens smile Jeśli dwóm stronom jest źle, to chyba jeszcze łatwiej...
Najbardziej niemoralna oferta jaką dostałam był udział w tzw. grupowym seksie, z paroma mężczyznami. Ależ obrzydliwie się czułam, ależ ohydne to było... To była propozycja od mojego 'kumpla', z którym od czasu do czasu spotykało się w większej grupie znajomych. No i teraz, nie mamy kontaktu smile Pamiętam, że wryło mnie w ziemię. Oczywiście zapytał mnie, bo... jego dziewczyna nie ma ochoty na takie zabawy smile
Co za tupet.

40

Ja bym powiedział zamiast trzeba ratować związek - trzeba mysleć że warto ratować związek.

[nieregulaminowy link]/

41

Anhedonia napisał/a:
Kriss napisał/a:

To jest naprawdę bardzo proste, jeśli podchodzi się do tematu świadomie i z należytym szacunkiem . Dla siebie i drugiego człowieka.(...)

Pewnie że jest dużo pokus i masa popaprańców - ale moje zdanie jest takie, że trzeba dotrzymywać danego słowa. Jeśli łeb siwieje a dupa szaleje, to pora dupę przenieść w inne środowisko a następnie dać upust swoim potrzebom. Kończąc najpierw to co się zaczęło, zabezpieczając alimentami etc. W przeciwnym wypadku to zwykłe gówniarstwo i okrucieństwo

Kriss - chylę czoła przed twoją mądrością big_smile Wspaniale i w prostych i zrozumiałych słowach wyciągnęłaś samo sedno.

Dorosły człowiek najpierw sprawdzi co mu w seksie i związkach odpowiada(i proszę nie podnosić mi tu katolickich zasad, bo idąc tym tropem zdrada to grzech) - nawet na to jest rozwiązanie - z grzechów można się wyspowiadać!

Kriss
Madra kobieta jestes ......pozdrawiam

Kazda Twoja mysl, jest czyms realnym -jest Twoja sila..........

42

Markoss napisał/a:

Widać to w poprzednim wpisie Kriss... dzisiaj w naszym społeczeństwie temat SEX to mocne tabu. A kobiety naduzywające go mają opinie jaką mają. Nic dziwnego że stronią od niego. Hmmm efekt jest taki ze typowy facet gówno wiedzący o kobietach łapie jakąś dziewczyne robi z niej swoją idą do ołtarza a po paru latach uczucie tego czegoś wyjątkowego co stworzyli obydwoje zaminienia sie w cos co nazywamy NUDĄ. On zamiast walczyć o to z nia woli iśc do innej. Ona przyzwyczajona do tego ze to facet ma ja zdobywac też niewiele robi. Wina zawsze leży zawsze po obydwu stronach. Czynnikiem decydującym tutaj jest bra skutecznej komunikacji na poziomie seksualnym. Rozwiania tematów tabu i otworzenia sie na nowe możliwości. Kogo ciesz praca po kilku latach?? jakbys sie czuł jakbyś całe zycie miał sie bawic w jeden określony sposób. NIby mamy lek przed nieznanym ale brak otwarcia na nowe mozliwości nudzi nas jeszcze bardziej

Mam troszke inne zdanie ,coz jest nuda ,wydaje mi sie ze to raczej LUKA  w wlasnym umysle ,ludzie z pasjami i z charakterem potrafia ta LUKE wypelnic a to o czym piszesz wlasnie to jest ,ta przestrzen pomiedzy..............

Kazda Twoja mysl, jest czyms realnym -jest Twoja sila..........

Posty [ 43 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dostałam niemoralną propozycję-po co to facetom?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018