Chcę odejść ale on mi grozi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Chcę odejść ale on mi grozi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Chcę odejść ale on mi grozi

co mam zrobić z facetem katem z którym mam dziecko chciałam odejść ale mi grozi że mnie zabije a i tak nie mam dokąd co robic pomóżcie ja naprawdę się go boję on jest nieobliczalny

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chcę odejść ale on mi grozi

Wiesz, nie wiesz co masz zrobić. To ciekawe. Trolujesz czy co!

3

Witaj Auro,

Koniecznie zglos to gdzies, ze partner grozi, ze Cie zabije!

Moze najpierw zadzon tutaj i poradz sie, jak masz dalej postepowac:

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Mozesz tez pojsc na policje i zglosic wszystko.
Wyglada na to, ze niestety masz do czynienia z psychopata, moze moglabys do czasu oficjalnego rozstania z nim zamieszkac w schronisku dla kobiet i dzieci?
Tu podaje fragment tekstu ze strony schroniska:

"Schronisko to bezpieczny dom, w którym mogą zatrzymać się kobiety, które doświadczyły przemocy domowej jakiegokolwiek rodzaju, nie tylko fizycznej. Mogą się tam udać z dziećmi. Adresy schronisk są poufne, nie mają do nich wstępu mężczyźni. Pracownicy schroniska zapewniają praktyczne i emocjonalne wsparcie dla kobiet i dzieci.

Kto może się zatrzymać w schronisku?

Każda kobieta ( i jej dzieci), która doświadcza przemocy domowej.

Jak uzyskać miejsce w schronisku?

Dzwoniąc pod numer Całodobowego Bezpłatnego Telefonu Zaufania dla Ofiar Przemocy Domowej (National Domestic Violence Helpline) prowadzonego dzięki współpracy Women's Aid i Refuge - 0808 2000 247. Pracownicy telefonu zaufania mają dostęp do danych kontaktowych schronisk. Sprawdzają w których z nich są dostępne miejsca i kontaktują się z nimi w imieniu kobiet potrzebujących pomocy. Zwykle udaje się zorganizować schronienie tego samego dnia. Nie ma możliwości zarezerwownia miejsca z wyprzedzeniem.

Kobiety, które chcą uzyskać miejsce w schronisku muszą przejść test na ustalenie stałego miejsca zamieszkania - habitual residence test aby sprawdzić, czy się kwalifikują do otrzymywania tego rodzaju pomocy (więcej o teście tutaj).

Po przybyciu do schroniska otrzymuje się pokój; kuchnia i łazienka są dzielone przez mieszkańców."

Ratuj siebie i swoje dziecko.
Trzymam kciuki za Ciebie, zeby udalo Ci sie uciec od niego i ulozyc sobie zycie.. Odwagi!
Pozdrowienia.
Marisa

Zrobić wszystko, aby od niego się uwolnić!
Szukaj pomocy, koniecznie!!!

5

Szukaj pomocy, dobre. Po pierwsze musisz mieć dowody. Esemesy, świadków itp. Oczywiście jego rodzice będą po jego stronie bo to dobre dziecko i muchy nie skrzywdzi. Jeśli zgłosisz się na policję oni na pewno powiedzą, abyś udała się do dzielnicowego, który i tak nic nie zrobi, a dekla może to rozwścieczyć, dlatego histeria jest wskazana i wizyta u prawnika. Tylko ostre i zdecydowane działanie. Dodatkowo zmiana nawyków poczynając od miejsc w których możecie się spotkać.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Chcę odejść ale on mi grozi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018