Szafa młodego faceta, co radzicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Szafa młodego faceta, co radzicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Szafa młodego faceta, co radzicie?

Witam drogie panie! Ostatnio trochę rewolucjonizuję szafę i po prostu stwierdziłem, że fajnie byłoby wiedzieć co myślą/radzą kobiety. Szybkie info, mam 19 lat, jestem szczupłej budowy ale umięśniony, 178 wzrostu. Lubię elegancję ale jako, że jestem sportowcem często łączę ją ze sportowym stylem aczkolwiek nie zawsze. Szukam:

-kurtki skórzanej na jesień - jakiejś prostej, nie ramoneski myślałem nad tą: allegro .pl/kurtka-skorzana-meska- 100-skora-naturalna-i4491240021.html

-sportowej/klubowej marynarki, która będzie dosyć uniwersalna i będzie pasowała do większości rzeczy, taka wiecie nie oficjalna - na marynarkach się nie znam za dobrze póki co

-biała koszula musi być jakaś specjalna czy może być zwykła?  bo jakąś tam mam w szafie a nawet dwie.

-buty, cienko u mnie ostatnio z butami, mam jedne sportowe nike ciemne, i jedne sportowo-eleganckie z adidasa też ciemne, kupiłem jakiś czas temu szarawe vansy jednak chyba je sprzedam gdyż jakoś mi nie podchodzą tego typu buty. Przydałby mi się jeszcze jakieś jedne eleganckie i jedne sportowe.

-spodnie, nie wiem na jakie spodnie się zdecydować, co polecacie? jeansy lubię, mam dwie pary, jedne jasne drugie ciemniejsze, jakie spodnie warto by mieć w szafie?

Jestem ciekaw co radzicie i polecacie gdyż może mi to pomóc. Z góry dzięki  aha jeszcze dobry pasek by się przydał.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szafa młodego faceta, co radzicie?

Napisz jeszcze jakiego koloru masz włosy i oczy, żeby było nam łatwiej coś dopasować smile.
Podziwiam, że masz tylko 2 pary butów, bo w mojej szafie jest ich o 50 więcej tongue. I nieustannie mnie to dziwi, że można mieć tylko 2 i żyć normalnie big_smile

Dum spiro, spero

3

Jestem brunetem, oczy piwne. Mam dwie pary ale ostatnio jednak poczułem, że trochę to mało, zdarzało się, że kilka tygodni popylałem w jednych i jakoś tak... sama wiesz big_smile Zakupiłem ostatnio szare vansy ale nie wiem co o nich myśleć jakoś dziwnie się w nich czuję, nie wiem co panie myślą o takich bucikach u facetów.

Wiadomo masz ponad 50 par butów gdyż jesteś kobietą, dla mnie nie zrozumiałe jest jak można mieć aż tyle butów w szafie a dla Ciebie jak można mieć tylko dwie/trzy pary wink

4

JA powiem tak, że w Twoim wieku fajnie wyglądają sprotowe marynarki w połączeniu z mniej oficjalnymi koszulami i jeansami smile Buty takie pół na pół sportowe.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Szafa młodego faceta, co radzicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018