Dieta Herbaline - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Dieta Herbaline

Czy jest ktoś kto stosował tą dietę. Już tyle razy się odchudzałam i wypróbowywałam różne diety i nic. To co zostało mi po ciąży nie chce zniknąć, a po dietach jeszcze trochę przybywało. Ostatnio znalazłam w internecie stronę Herbaline - obiecują cuda, ale wolałabym porozmawiać z kimś kto stosował tą dietę.

Życie ciągle płata mi figle. Myśli, że mam dość sił by iść ciągle pod wiatr...
...A ja mam już oczy pełne piasku, nie widzę nic...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dieta Herbaline

A co konkretnie stosujesz z ich preparatów ja stosowałam błonnik i zioła i rzeczywiście oczyszczały układ pokarmowy z  toksyn (widziałąm po skórze:) i poprawiły trochę przemianę materii. Ale do tego jeszcze ćwiczyłam. Jestem osobiście zdania , że dieta dietą, ale ćwiczyć trzeba. Miałam problemy z brzuchem - był jak oponka i to był mój najgorszy "atut". Ale wiesz kumpela mi kiedyś poradziła - brzuszki. Zwykłe ćwiczenie , myśle sobie bez sensu no ale ok, spróbujemy.  I wiesz na prawdę m i pomogło. Teraz robię 100 brzuszków dziennie od pół roku i mam już praktycznie zero tłuszczu na brzuchu. Myślę ze tą metodą do lata zrzucę wszystko z niego i wbije się w lipcu w jakieś bikini smile Tylko konsekwencja. Musi być 100 dziennie.

3

Ja myślałam o koktajlach - tylko są bardzo drogie, ale gdyby były skuteczne to może warto zainwestować...A ten błonnik i zioła to jakiś inny niż można dostać w aptece? W diety cud wreszcie przestałam wierzyć i szukam coś na dłuższą metę.. Veroo jakie te brzuszki robiłaś, codziennie czy jak? Kiedy zauważyłaś pierwsze efekty?

4

Codziennie. W tym cały trick. Ja je robię na dwie tury , rano i wieczorem po 50 - czyli razem sto. Natomiast pamiętaj ,żeby robić je  na płaskim podłożu przy zgiętych kolanach (nie obciążasz wtedy kręgosłupa). Pierwsze efekty zobaczyłam po 3 miesiącach. Wklepuje też w brzuch kremik, wcześniej taki z oliwek a od niedawna Nivea - My Silhouette - bardzo dobry żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę.

5

Czy znacie jakieś inne koktajle- chodzi mi o różne firmy- które mogą być jako posiłki zastępcze, bo te z Herbalife są cholernie drogie. To jest super dieta, która mi pasuje: zjadasz jeden posiłek taki jaki chcesz a dwa razy dziennie koktajle, oprócz tego jakiś owoc lub warzywo - jako przekąska. Tylko, że mnie nie bardzo stać na takie drogie specyfiki. Może wiecie coś na ten temat (może jakieś strony).

6

Używałam herbalife. Owszem sa drogie, ale schudłam w pierwszy miesiąc 7,8 kg. W kolejnych ok. 5 kg. Brałam błonnik i zioła oraz koktajl. Najbardziej smakował mi truskawkowy:)

Don't let your dreams just be dreams

7

hej ja tez stosowalam diete herbalife bardzo mi pomogli polecm mojezywienie.pl jets tam konsultant ktory bezplatnie dobierze wam diete ja schudlam 6 kg na miesiac a łacznie 11 kg i poprawila mi sie cera zredukowal cellulit. jak dla mnie super dieta

8

pierwsze słysze o tym Herbaline, dziewczyny napiszcie cos więcej... jakie produkty mają w ofercie, ceny, gdzie można kupicc etc.

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

9

ja stosowalam pod opieka doswiadczonych konsultantow  i jestem zachwycona efektami co do ceny i portalu gdzie zakupilam i otrzymalam pomoc odezwij sie na monisia195(małpka)onet.eu poniewaz nie chce podawac tu linku zeby nie uznano tego za spam

10

a jesli nie chcesz pisac na maila wejdz sobie na stronke mojezywienie.pl skontaktuj sie z konsultantami mozna nawet na gg lub tel oni ci powiedza wszystko co i jak

11

ciekawe...

12

Koleżanka stosowała. Schudła i owszem. Jest jedno tylko, teraz wróciła do normalnych pokarmów i jak się można było spodziewać tyje. I nie chodzi o to, że przestała kontrolować siebie.

13

Tak samo jest ze mną. Efektu jojo nie da się uniknąć.

14

jestem zwolenniczka diet ustalonych przez dietetyczkę, Tylko indywidualnie dobrana dieta pomoze Ci schudnac, a kazda inna to jedna wielka niewiadoma... to co jest dobre dla kogos niekoniecznie dla ciebie..kazdy jest inny...tak samo jak zadne tabletki nie pomogą ci schudnac, polecam dietetyka zeby ustalil jakas diete, a nie truc sie jakimis odchudzaczami. Zresztą niewiele osob wie, że przy tych suplementach trzeba lykac witaminki zeby nie wyjalowic organizmu. ja piję Floradix (zelazo+witaminy) z innego powodu, bo cierpie na krwotoki z nosa i przez to brak mi zelaza, dlatego cenię zdrwie, a przez odchudzanie tez można się nabawić niedoboru zelaza , a objawy nie są przyjemne, także ostroznie z odchudzaczami i dietami stosowanymi bez znajomości tematu i tego, co potrzebuje organizm, bo mozna sie niezle załatwić

15

ja pije herbalife tera i nie powiem wymaga to dyscypliny bp pije na sinadanie i na kolacje wiec jem tylko obiad i troche sie ze soba zmagam ale mysle ze warto bo w miedzy czasie mozna podjadac owoce albo jogurty wiec da sie przezyc i polecam herbatke termojetics poprostu swmietna odpowiada filizance kawy i pomaga w trawieniu. jestem pozytywnie zaskoczona.

16 Ostatnio edytowany przez mala_mimi (2010-05-14 13:12:21)

Hej dziewczyny. Widzę, że wątek już trochę nieaktywny, więc odświeżę. Chciałabym coś schudnąć, ale dotychczasowe diety niezbyt skutkowały (1 owszem podziałała, ale była strasznie wyczerpująca, a teraz na tto sobie pozwolić nie mogę). Znalazłam takie ogłoszenie: http:// drobne.tv/ogloszenie/701,Zdrowie_Moda_Uroda_LATO_Schudnij_bezpiecznie_i_skutecznie_ . Czy to Herbalife? Bo strona niestety nie wchodzi. A jeśli nie to ładnie proszę o przeneisienie posta i radę czy warto się zdecydować. Pisza o bezpiecznym odchudzaniu, a prezent (shake) sugeruje, że to  koktajle. Jak sądzicie? Mam do zrzucenia jakieś 5 kg.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021