jestem wiecznie przemeczona - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » jestem wiecznie przemeczona

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: jestem wiecznie przemeczona

Rok temu dostałam świetna pracę w dużej korporacji. To była praca moich marzeń więc od początku dawałam z siebie wszystko. Normalne było siedzenie po godzinach, czy przychodzenie wcześniej do pracy. Niestety od 3 miesięcy zauważyłam ,ze coś złego się ze mną dzieje.Stale jestem zmęczona i wyczerpana. Staram się wypoczywać w weekendy, ale sen nie przynosi ulgi ani poprawy samopoczucia. Ostatnio też miałam w przeciągu miesiąca dwa razy 3 dniową grypę - co mi się wcześniej nie zdarzało. Do tego jestem ostatnio cały czas i bez konkretnego powodu przygnębiona i nic mnie już nie cieszy jak dawniej.  Nie wiem kompletnie co się stało. Może miałyście coś podobnego ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jestem wiecznie przemeczona

"Wypalenie zawodowe" moze byc Twoim problemem. Te symptomy na to wskazuja. Jak dlugo pracujesz w tej korporacji? Czy mialas jakis urlop (dluzszy niz tydzien)?

3

Odp: jestem wiecznie przemeczona

Wielu lekarzy jest sceptycznych co do użycia terminu "wypalenie" ponieważ sugeruje on z góry, że osoby o  które borykają się z tą chorobą nie wyzdrowieją, co jest oczywiście nieprawdą. Lekarze  nazywają  ten stan CFS - zespołem przewlekłego zmęczenia.To schorzenie dotyka najczęściej ludzi młodych, ambitnych , którzy poświęcają się karierze zawodowej.
Typowe objawy to:

    * emocjonalne wypalenie
    * brak empati wobec innych
    * brak energi
    * irytacja
    * luki pamięci, głównie dotyczące pamięci krótkiej
    * brak koncentracji
    * niepokój
    * kiepski nastrój
    * niska potrzeba seksualna
    * napięcie nerwowe
    * ból głowy
    * cierpienie

Najlepiej udaj się do lekarza rodzinnego.

4

Odp: jestem wiecznie przemeczona

po 9 miesiacach intensywnej pracy to troche niewiele na zespol przewleklego zmeczenia. Idz na ogolne badania (krew, mocz, cisnienie) zeby wykluczyc inne choroby. Sprobuj detoksyfikacje czy krotka glodowke, zwroc uwage na odzywianie i zdrowa diete. Uprawiaj nie meczace cwiczenia ruchowe, np joge, pilates, spacery na swierzym powietrzu, plywanie. Zdecydowanie zmien tryb zycia, zaplanuj dlugi urlop wakacyjny albo idz na chorobowe.

5 Ostatnio edytowany przez Lena (2010-11-19 20:23:52)

Odp: jestem wiecznie przemeczona

Wydaje mi się, że cały problem polega na tym , że podświadomie wiesz, że nie jest to praca dla ciebie, w ten sposób twój orgazm również daje ci znać, że powinnaś coś zmienić. Może tez zrób sobie badania? Ostatnio moja koleżanka, która pracowała w dużej firmie zwolniła sie z pracy bo była już bardzo zmęczona nią chociaż pracowała w niej kilka miesięcy. Ale ni każdy ma tyle odwagi żeby sie z pracy zwolnić, dlatego dla takich osób powstało  szkolenie prowadzone przez treść usunięta, które ma właśnie szkolić prze zespołem wypalania zawodowego, może warto spróbować?

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » jestem wiecznie przemeczona

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024