Szukam Przyjaciółki Z Tarnowa , bądź okolic ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam Przyjaciółki Z Tarnowa , bądź okolic ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Szukam Przyjaciółki Z Tarnowa , bądź okolic ;)

Jw , piszę tutaj dlatego ponieważ mam znajomych , koleżanki .. ale nie mam przyjaciółki , chociaż wiele razy sądziłam że jest inaczej , zawodziłam się na ludziach którym ufałam .. czasem zastanawiam się czy prawdziwa przyjaźń jeszcze istnieje . .
Piszę tutaj z nadzieją że nie jestem sama , i może poznam kogoś kto by się chciał tak na prawde zaprzyjaznic na dobre i zle .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam Przyjaciółki Z Tarnowa , bądź okolic ;)

hej:) napisz coś o sobie,
ja mam 24 lata, mieszkam w Brzesku, również nie mam przyjaciółki, tzn są koleżanki, ale brakuje kogoś takiego, kto by rozumiał i akceptował bez zbędnego osądzania, kogoś kto by szczerze doradził, przy kim można być w 100% sobą,
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź:)

3

Na początek możesz zdradzić mi swoje imię wink ? Ja jak w profilu Mam Dominika .
Mam napisać coś o sobie .. cóż nie należę do takich hmm jak to teraz są ,, pseudo gwiazd " które mają się nie wiadomo za kogo, jestem bardzo szczerym człowiekiem wink - i tego samego oczekuję od innych , jestem nieco młodsza od ciebie ponieważ mam 17 lat,ale w tej kwestii róznica wieku chyba nie jest az taka istotna wink ? ogólnie przyjaźń dla mnie w życiu bardzo wiele znaczy , pewnie dlatego jej szukam smile
Dokładnie tak samo szukam osoby która mogła by coś szczerze doradzić, bez zadnej zazdrości,z która można by było porozmawiać o wszystkim , bez żadnych stresów że ktoś cię nie zaakceptuję smile . Szukam hmm bezinteresownej dojrzałej przyjaźni a nie tylko takiej jak ktoś do ciebie podbija gdy czegoś potrzebuję .. chyba wiesz o czym mówię smile .
Oczywiście wiadome jest że jeżeli się z kimś przyjaźnie , to mu pomagam i zawsze staje po jego stronie , - no taki mam właśnie charakter smile
Może teraz ty rzucisz kilka słów na swój temat wink ?

4

Cześć:) wysłałam Ci wiadomość na priv:)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam Przyjaciółki Z Tarnowa , bądź okolic ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018