Pytanie do panow- jak poderwac takiego fajnego osobnika?! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Pytanie do panow- jak poderwac takiego fajnego osobnika?!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Pytanie do panow- jak poderwac takiego fajnego osobnika?!

Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Muszę dowiedzieć się od Panów na tym forum jak zdobyć faceta i jak sprawdzić czy mu się podobam? czaje sie na takiego jednego od jakiegos czasu, widuje go czasami, czasami sam sie odzywa na fejsie, ale jak pójść o krok dalej w tej znajomosci?
Dodam, ze mam 22 lata, zero doswiadczenia w zwiazkach, raczej jestem smiala, ale jezeli chodzi o poderwanie faceta, ktory na mnie dziala to zamieniam sie w skałe sad POMOCY!!!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-07-07 22:50:11)

Odp: Pytanie do panow- jak poderwac takiego fajnego osobnika?!

Zalezy jaki typ to człeka jest. Jeśli jest draniowaty, podrywacz itd to nic nie mozesz zrobic. gdybys była ładna to juz by Cie brał. Jak niesmialy jakis, wycofany, to trzeba go za raczke pociagnac - i trudne zycie z nim będzie, bo w kazdej sferze tak za raczke smile

Ogolnie wiekszosc mezczyzn odbiera pozytywnie kobiety, ktore sa dla nich miłe, moze nawet bardzo miłe (komplementy?). To jakby znak do tego ,by 'uderzyc'.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

3

thepass napisał/a:

Zalezy jaki typ to człeka jest. Jeśli jest draniowaty, podrywacz itd to nic nie mozesz zrobic. gdybys była ładna to juz by Cie brał. Jak niesmialy jakis, wycofany, to trzeba go za raczke pociagnac - i trudne zycie z nim będzie, bo w kazdej sferze tak za raczke smile

Ogolnie wiekszosc mezczyzn odbiera pozytywnie kobiety, ktore sa dla nich miłe, moze nawet bardzo miłe (komplementy?). To jakby znak do tego ,by 'uderzyc'.

Zawsze ciężko jest się samej określić jako ładna. Nie jestem paszczuren, nie strasze, dbam o siebie, generalnie mam branie ale nie u tego u którego chciałabym je mieć. On nalezy raczej do tych niesmialych, niska samoocena, itd. Nigdy nie byl w zwiazku z tego co wiem, ale też nie jest jakas pierdola. Wiec gdyby chciał to by brał mówisz? To chyba odpuszczę...

4

Znaczy się jakby był tym pierwszym typem, śmiałym to by brał. Jak ten drugi to raczej trzeba duzo znakow dawac, tak mysle... nie wiem, bo taki nie jestem, ale raczej oni chcą też dowartosciowania, uwagi. Tak jakby sie wcielic w role kobiety, ktora chce byc zdobywana. Tak czy siak do kobiety wg mnie powinno nalezec tylko dawanie znakow, ze moze byc poderwana. Miła, czasem inicjująca, doszukujaca sie okazji do pochwalenia. Może jakas niebezposrednia zachęta do tego, by Cie gdzieś zabrał? W rozmowie np chcialabym pojsc tu czy tu, pojechac tam.
Jak inteligentny to by sie domyślił i zaproponował, że Cie weźmie. Ciezko mi mowic z perspektywy kogos takiego, bo ja zawsze inicjuje, a juz szczegolnie jak kobieta sama zagaduje i mi się podoba...

"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

5

thepass napisał/a:

Znaczy się jakby był tym pierwszym typem, śmiałym to by brał. Jak ten drugi to raczej trzeba duzo znakow dawac, tak mysle... nie wiem, bo taki nie jestem, ale raczej oni chcą też dowartosciowania, uwagi. Tak jakby sie wcielic w role kobiety, ktora chce byc zdobywana. Tak czy siak do kobiety wg mnie powinno nalezec tylko dawanie znakow, ze moze byc poderwana. Miła, czasem inicjująca, doszukujaca sie okazji do pochwalenia. Może jakas niebezposrednia zachęta do tego, by Cie gdzieś zabrał? W rozmowie np chcialabym pojsc tu czy tu, pojechac tam.
Jak inteligentny to by sie domyślił i zaproponował, że Cie weźmie. Ciezko mi mowic z perspektywy kogos takiego, bo ja zawsze inicjuje, a juz szczegolnie jak kobieta sama zagaduje i mi się podoba...

Kiedyś dość dużo pisaliśmy i wtedy nigdy tego spotkania nie zaproponował, ale ewidentnie coś było na rzeczy. Wypytywał o mój typ faceta, opowiadał mi o swoich zainteresowaniach, itd. ale tylko wirtualnie. Gdy się widujemy w gronie znajomych nie potrafi się przełamać i sam do mnie zagadać...

6

A bierzesz pod uwage, ze nie chce gadać? Moze sama go wyciagaj na osobnosci, nie wiem. Trochę dziwne dla mnie, ale czasem i tak trzeba...

|Tylko pod mailem|

7

Zaproś go gdzieś, mamy XXI wiek.

W jakieś niezobowiązujące miejsce - bilard, ścianka, squash, tak aby nie wiedział czy chcesz się spotkać po koleżeńsku czy Cię interesuje.

8 Ostatnio edytowany przez ZaubererDE (2014-07-08 19:25:48)

Wyizolować go, doprowadzić do spotkania sam na sam, bez tego nie pójdziesz z tym do przodu.

Napisz mu, że lubisz jego towarzystwo i chcesz się spotkać, gdzieś wspólnie wyjść. Tyle. Jak nie przejmie pałeczki to jego strata...

9 Ostatnio edytowany przez bezelekochana (2014-07-08 20:12:42)

Dziękuję wszystkim za odpowiedź smile Skorzystam z Waszych rad, mimo iż boję się odrzucenia z jego strony, ale muszę się jakoś przełamać.

ALE jak zareagowalibyście gdyby nagle odezwała się do Was koleżanka Waszego przyjaciela z propozycją spotkania? Czy to nie jest przypał? Muszę dodać, że nasz wspólny przyjaciel ciągle do mnie podbija, ja mam już tego dosyć, bo tak naprawdę to podoba mi się właśnie jego kolega...

Mam podobną do Ciebie sytuację, też się boję odrzucenia ale zaryzykuję ! smile
Czasami trzeba się przełamać, jeśli sami widzimy, że coś ciekawego ma dana osoba, coś takiego co nas przyciąga do niej.
Trzymam kciuki za Ciebie mocno, a Ty trzymaj za mnie smile

Będzie jak w bajce ! big_smile

"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być."

11

zaklopotana123451 napisał/a:

Mam podobną do Ciebie sytuację, też się boję odrzucenia ale zaryzykuję ! smile
Czasami trzeba się przełamać, jeśli sami widzimy, że coś ciekawego ma dana osoba, coś takiego co nas przyciąga do niej.
Trzymam kciuki za Ciebie mocno, a Ty trzymaj za mnie smile

Będzie jak w bajce ! big_smile

Haha, no to piąteczka! smile Oby się udało. To jest dosyć ciężki przypadek i chyba tylko alkohol sprawi, ze się przełamie i napisze do niego sama proponując jakieś spotkanie big_smile

Ty masz fajnie, bo gadacie ze sobą.
A ja mam taką sytuację, że nawet nie wiem jak ma on na imię, ani nie mam numeru telefonu, nic.
Tylko parę razy rozmawialiśmy bezimiennie.

Noo widzisz, więc Tobie na pewno się uda ! smile
I nie przesadź z alkoholem, żebyś potem głupot nie napisała jakiś.
Musimy zrobić głęboki wdech, wydech i spróbować. Innej szansy może nie być, więc trzeba próbować póki to trwa smile

13

zaklopotana123451 napisał/a:

Ty masz fajnie, bo gadacie ze sobą.
A ja mam taką sytuację, że nawet nie wiem jak ma on na imię, ani nie mam numeru telefonu, nic.
Tylko parę razy rozmawialiśmy bezimiennie.

Noo widzisz, więc Tobie na pewno się uda ! smile
I nie przesadź z alkoholem, żebyś potem głupot nie napisała jakiś.
Musimy zrobić głęboki wdech, wydech i spróbować. Innej szansy może nie być, więc trzeba próbować póki to trwa smile

Heh, a jeszcze pare dni temu nowo poznany kolega pytal mnie jak zagadac do dziewczyny, ktorej nie zna tongue i powiedziałam mu, żeby po prostu zapytał jak ma na imię i o której kończy pracę, zawsze komuś jest łatwiej doradzać niż samemu zdobyć się na jakiś gest.

A Tobie radzę szybko wziąć sprawy w swoje ręce, bo Ci ktoś go sprzątnie sprzed nosa smile Jeżeli znasz kogoś kto zna tego chłopaka, to dowiedz się o nim jak najwięcej, może skontaktuj się przez fb, jakieś nieśmiałe zaproszenie do znajomych i sam załapie tongue

Wtedy to bym nie wahała się ani sekundy smile
Ale niestety nie znalazłam go na internecie, wiem tylko gdzie pracuje i jeżdżę tam co jakiś czas i go 'odwiedzam' big_smile
Następnym razem chcę nawiązać większą rozmowę i podpytać się go o podstawowe rzeczy smile
Ojojoj damy rade ! smile

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Pytanie do panow- jak poderwac takiego fajnego osobnika?!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018