Zdrada sposobem na zemstę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zdrada sposobem na zemstę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Zdrada sposobem na zemstę

Witam kochane. Zwracam się do Was ponieważ sama już nie wiem co innego mi zostało. Nie mam nikogo z kim mogłabym porozmawiać a jestem już tak bardzo zmęczona. Od pół roku jestem w toksycznym związku z mężczyznom, który zdecydowanie nadużywa alkoholu, traktuje mnie raczej średnio dobrze i nie potrafi mi zaufać. Mogłabym pisać godzinami ale chciałam się wygadać z czegoś co stało się przed chwilą. Dwa dni temu byliśmy na weselu, był tam też nasz wspólny znajomy, można powiedzieć,że jego przyjaciel. Lubię go ale nigdy, absolutnie nigdy nic by się między nami nie stało.Dla mnie ten człowiek jest jak poczciwy młodszy brat a nie facet. W każdym razie zabawa trochę już trwała, ja byłam po paru drinkach i kiedy tańczyłam z owym znajomym, wskoczyłam na niego i usiłowałam dalej "tańczyć" ale kiedy się nie dało zeszłam i bawiłam się dalej co wg mojego faceta było :"wskakiwaniem na kutasa jego kumpla i udawanie,że się z nim pieprzę na oczach całej jego rodziny". Nie pamiętam tego nawet za dobrze, jedynie lekkie przebłyski. Następnego dnia mój chłopak powiedział,że przegięłam, że chce się rozstać,że nie szanuję go i robię wszystko żeby go zranić a kiedy powiedziałam,że nie chcę się rozstawać on mi odparł,że w takim razie dobrze ale od tej chwili bawimy się tak samo i on też będzie pieprzył inne laski. Nigdy go nie zdradziłam i będąc z nim nie miałam żadnych dziwnych sytuacji z innymi facetami. Powiedział,że nie chce mnie widzieć przez następne dni a pół godziny temu napisał smsa "Odegrałem się Gwiazdko". Nie wiem czy chce mnie ukarać i tylko tak mówi czy na prawdę to zrobił ale jest mi niedobrze z nerwów a wiem,że to dopiero początek jego zemsty. Proszę nie mówcie mi,że to dupek i powinnam go zostawić bo jeżeli to czytacie to pewnie zdajecie sobie sprawę z tego że to nie jest takie łatwe i jestem od niego uzależniona i zakochana. Sama nie wiem czego oczekuję...chyba po prostu chciałam się z kimś tym podzielić.
Całuję
Ania

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrada sposobem na zemstę

A facet może Ci napisać byś go zostawiła? smile
Mozna tez napisac bys go przeprosiła, zagłaskała i była najlepsza na swiecie. Najlepszą służącą itd. bez kolejnych epitetów.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

Ja wiem że powinnam odejść. Wiem od dawna ale nie mam wystarczająco siły i odwagi. Już przepraszałam, głaskałam ale on powiedział,że nauczy mnie inaczej i odegra się.

4

Podzieliłaś się, a teraz zrób coś dobrego dla siebie i kopnij go w tyłek. Macie po 16 lat?

Nie...kiedy miałam 16 lat to nie dawałam się tak jak teraz. Nie jestem gotowa i szukam sposobu jak przetrwać ten stan zawieszenia. Myślę o odejściu ale mam nadzieję na poprawę (mimo,że wiem,że nigdy jej nie będzie). On świetnie mnie sobie "wyszkolił" i teraz takie kroki są dużo trudniejsze.

6

Ale Ty jestes tylko emocjonalnie "wyszkolona". Logicznie zdajesz sobie sprawę, że nic z tego nie będzie i nic sie nie zmieni na lepsze.
Tak jak z narkotykiem. Powoli odsuwać od siebie, a w trakcie zdrowienia postarać się o zapomnienie i zastępienie tych emocji innymi.
Wiadomo, nie jest łatwo, ale pojsc na łatwiznę to kazdy potrafi.

"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

Jak odstawić kiedy głód sprawia,że nie da się normalnie funkcjonować...?

8

A co to znaczy nie da się? Da się, nie umierasz. Boli na początku, a pozniej przestaje - jesli oczywiscie, nie stoisz w miejscu i nie pielegnujesz jak bardzo potrzebujesz jego uwagi. Człowiek umiera, ludzie cierpią, ale pozniej tez musza sie przyzwyczaic do straty i zyc na nowo, bez niego juz na zawsze.

|Tylko pod mailem|

Ale ja się czuję taka niegotowa. Wydaje mi się,że nie potrafiłabym byc konsekwentna w tej decyzji i po pewnym czasie sama bym do niego poleciała. Bardzo dużo pracy i wysiłku włożyłam w ten związek. Wybrałam sobie najgorszy materiał jaki jest i postanowiłam urabiać go tak długo aż sie uda. I teraz kiedy się udało to tak jakby porzucić dzieło swojego życia tylko dlatego,że jest radioaktywne. Stoję na środku i nie wiem jak ruszyć się w którąś ze stron

10

Nie mam pojecia jak to jest byc tak "zakochanym" (w swojej romantycznej wizji, a nie w człowieku), bo tak ngdy nie mialem.
Wiem tylko, ze jesli to jest Twoj glowny cel zyciowy to nalezy sie dystansowac. Nie rozmawiac, nie spotykac się. Pomyslec co on Ci daje czego nie masz i sprobowac to zastapic. Albo pomyslec czego nie daje i czy ktos inny moglby Ci to dac. Albo czemu zwiazek z nim jest dla Ciebie taki przyjemny, kiedy nie jest. Wszystko powoli ucinać, ale jednak znalezc nowy cel. I ktorym nie jest milosc i to jeszcze do najgorszego typu człowieka (jego zmiana?). Tak czy siak i tak nikt Ci niczego nie przetłumaczy, bo sama dobrze wiesz co robić.

|Tylko pod mailem|

11

Tyle lat walki o prawa kobiet, palenia staników, gadania o tym, żeby kobiety miały prawo decydować o sobie w każdej kwestii.
A wychodzi na to, że niektóre z nas pragną jedynie mieć nad sobą właściciela, bo nie są w stanie istnieć bez niego.
Gratuluję dzieła życia.
A i jeszcze jedno: przebadaj się, gdy twój pan już odegra się na tobie.

12

Odejdź zanim połączy was coś trwalszego (dzieci), wtedy będzie jeszcze trudniej.

13

Skoro wiesz już teraz, że z nim nigdy nie będziesz szczęśliwa, to powinnaś się z nim rozstać w momencie, w którym zdałaś sobie z tego sprawę. Pozdrawiam.

14

Co za koleś. Odejdź.

"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego." Marek Aureliusz
Walczę z boreliozą i bartonella https://boreliozalyme.blogspot.com/

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zdrada sposobem na zemstę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021