szukam przyjaciolki w Austrii - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » szukam przyjaciolki w Austrii

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 ]

1

Temat: szukam przyjaciolki w Austrii

Witam! Od 3 lat mieszkam w Austrii dokladnie okolice Wiener Neustadt, Mattersburg. Szukam kolezanki- przyjaciolki z która po prostu bede mogla pogadac, wyjsc na kawe, posmiac sie troche... Mam 28 lat, jestem w zwiazku i mam 2, 5 letniego synka.
Jezeli ktos mialby ochote napisac do mnie, spotkac sie i nawiazac kontakt bylo by super. Nie znam tu nikogo i brakuje mi kontaktow z ludzmi. Brakuje mi przyjaciolki... sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: szukam przyjaciolki w Austrii

Hej smile Ja w sierpniu wyjeżdzam do Austrii.
Też obawiam się tego, że nie będę miała możliwości zapoznania kogoś do pogadania i spędzenia miło czasu od czasu do czasu big_smile
Będę mieszkać w Wiedniu, więc to nie tak daleko od Ciebie smile !

3

W Wiedniu jest bardzo dużo Naszych rodaków , to się nie martw . Zawsze kogoś poznasz .

4

A może orientujesz się czy jest jakies typowe forum dla polaków żyjących w Austrii? Może jakis portal? Ja niestety szukam w google, ale nie mogę nic znaleźć sad

5

Polacy w Wiedniu , Polacy w Austrii , tak szukaj . Kiedyś coś znalazłam , ale nie pamietam już dokładnie . Było tam bardzo dużo informacji o spotkaniach Polaków w Wiedniu .  Warto szukać , bo napewno jest tego bardzo dużo . Ja Ci juź więcej nie powiem , bo się nie orientuje . Ale naprawdę nie masz się , co martwić , bo naprawdę jest tam duuuuźo Polaków , oczywiście Mam na myśli Wiedeń .

6

Na fb jest grupa " wiedenska ekipa" sa tam organizowane spotkania i nie tylko, sama mieszkam w wiedniu i poznac polakow to nie problem , naprawde duzo nas tu jest. Pozdrawiam smile

Dzisiaj miałam sen, chciałabym zatrzymać go w pamięci,
był dobry jak seks z miłości nie dla pieniędzy.

7

Dziekuje ci panie jezu ze trafiłam, zupelnie przypadkowo na to forum, dodatkowo na ktorym ktos odpisuje i mam dzieki temu najswiezsze informacje big_smile Serio i serdeczne dziekuje dziewczyny. Juz myslalam ze bede musiala isc do polskiego kosciola i prosic ksiedza zeby na ogloszeniacch parafialnych, oglosil ze szukam znajomych.. xD wariatka... big_smile (oczywiscie bez obrazy dla ksiezy kosciola i wierzacych:)
PS tak.. bede mieszkac w 16 dzielnicy :c takze chyba nie
jakas tragedia wink) donapisania !

8

Witam
  Szukam pracy za granicą ,może któraś z Was słyszała o sezonych pracach na miejscu,będę wdzięczna za każdą informacje,pozdrawiam

9

16 dzielnica spoko, ja mieszkam w 10 :-D

10

Ja trafilam przypadkowo na to Forum ale fajnie ze cos takiego jest. Chetnie tez bym mile rodaczki Kolo Wiener Neustadt poznala by sie na kawe spotkac albo cos podobnego. Szkoda ze wiekszosc Polakow we wiedniu mieszka a tu tak malo. Fajnie jak ktos odpisze bo najlepiej sie po polsku mowi

Hej Dziewczyny
Jeśli któraś z Was ma dużo czasu, nie ma wielu znajomych w Austrii i chciałaby pogadać to się odzywajcie smile

12

A jezeli ktoras ma wielu zbajomych w Austrii i tez chciala by pogadac ? tongue

13

Witam. Czy to forum jeszcze istnieje ? Mieszkam w Wiedniu od niedawna. Chętnie spotkalabym się z przyjazna dusza mieszkająca w Wiedniu. Mmieszkam w 3 bezirku. Może którąś z dziewczyn miałaby ochotę spotkać się na kawę i pogaduchy.

14 Ostatnio edytowany przez kaśka89 (2015-02-23 14:11:56)

Hej dziewczyny szukam znajomej z 10 becyrku. mieszkam w wiedniu od wakacji zeszłego roku. no i do tej pory zero znajomych. Damnpretty proszę o kontakt.

15

kaśka89 napisał/a:

Hej dziewczyny szukam znajomej z 10 becyrku. mieszkam w wiedniu od wakacji zeszłego roku. no i do tej pory zero znajomych.

Chyba nikt nie zaglada na to forum , bo forum jakos sie nie rozkreca sad niestety .

16

Hej moniaw1980 smile widzę że jesteś online. mieszkasz w 3 becyrku? to w sumie też nie daleko 10. szukam znajomej dokładnie jak Ty. Może mogłybyśmy się spotkać?
Czekam na odpowiedz.

17

ja dopiero dzisiaj odkryłam to forum... ale widzę że kiepsko to idzie... sad

18

kaśka89 napisał/a:

ja dopiero dzisiaj odkryłam to forum... ale widzę że kiepsko to idzie... sad

To forum nie istnieje chyba w ogole sad

spotkac sie czemu  nie . teraz wiosna sie zbliza wiec jak najbardziej ;-)

19

bardzo się cieszę że chociaż jedna osoba się znalazła. Swój pierwszy post dodałam w ogłoszeniach jakbyś chciała więcej dowiedzieć się o początkach mojego bycia w Wiedniu. czas tak szybko ucieka a ja stoję w miejscu praktycznie. Samemu wiele się nie nauczysz języka. A ja mam dodatkowy problem bo mam 3 dzieci i język wszędzie i w każdej sytuacji potrzebny. Mniejsza z tym bo jakieś podstawy są ale najgorsze to nie mieć znajomych. Czasami masz chęć wyjść nawet na głupi spacer czy spotkać się z kimś a nie masz żadnej takiej osoby to lipa totalna.A u Ciebie jak tam? jakieś postępy w kwestii znajomych *polskich znajomych smile

20

kaśka89 napisał/a:

bardzo się cieszę że chociaż jedna osoba się znalazła. Swój pierwszy post dodałam w ogłoszeniach jakbyś chciała więcej dowiedzieć się o początkach mojego bycia w Wiedniu. czas tak szybko ucieka a ja stoję w miejscu praktycznie. Samemu wiele się nie nauczysz języka. A ja mam dodatkowy problem bo mam 3 dzieci i język wszędzie i w każdej sytuacji potrzebny. Mniejsza z tym bo jakieś podstawy są ale najgorsze to nie mieć znajomych. Czasami masz chęć wyjść nawet na głupi spacer czy spotkać się z kimś a nie masz żadnej takiej osoby to lipa totalna.A u Ciebie jak tam? jakieś postępy w kwestii znajomych *polskich znajomych smile

najwiekszy klopot to jezyk , niestety i tak jak piszesz ciezko jest sie uczyc samemu . znajdz mnie na fb : moni wi , bedzie latwiej porozmawiać niz tu na forum ;-)

21

to forum to faktycznie jakaś lipa.... sad nie było by problemu z fb. faktycznie lepiej się kontaktować tylko że ostatnio usunęłam konto... miałam małe problemy i dla własnego dobra musiałam wszystko skasować....:(

22

****ewentualnie przez konto mojego męża Cię odnajdę smile myślę że to nie robi różnicy tongue

23

kaśka89 napisał/a:

****ewentualnie przez konto mojego męża Cię odnajdę smile myślę że to nie robi różnicy tongue

Nie ma problemu ;-)

24

Hej moniaw1980 mam problem z odnalezieniem cię przez fb. Możemy skontaktować przez maila???? hmm Czekam na odpowiedz: kasiulka140989@onet.pl

25

kaśka89 napisz mi na maila, bo ja do Ciebie nie moge. Pozdrawiam i czekam smile

26

Witam Serdecznie. Szukam kolezanki w Wiedniu do wyjscia na kawe czasami do klubu potanczyc. Mam 34 lata i bardzo chetnie poznam fajne Polki z Wiednia :-)  Pozdrawiam.

27

Hej,
Mam 26 lat i od miesiąca mieszkam w Austrii. Chodze codziennie na lekcje jezyka niemieckiego, poza tym czuje sie troche samotna. Moj chlopak pracuje bardzo długo a ja poki co nie moge znalesc pracy przez slaba znajomosc jezyka. Pochodze z Krakowa, tam tez skonczylam studia ale ciezko w polsce o prace w moim zawodzie poza tym serce nie sługa... Musiałam spróbować zeby potem nie żałować. Szukam koleżanki/kolegi do wspólego spedzania czasu, rozmow, spacerow etc. Jezeli jestes zainteresowana/ zainteresowany spotkaniem na żywo pisz Razem zawsze weselej i łatwiej smile
Pozdrawiam
Joanna

Kleor@poczta.fm

28

kaśka89 i moniaw1980 moze moglabym sie podłaczyc do spotkan? big_smile

Kleor@poczta.fm

29

Damnpretty napisał/a:

kaśka89 napisz mi na maila, bo ja do Ciebie nie moge. Pozdrawiam i czekam smile

Hej Damnpretty prosilas o napisanie na maila ale niestety też nie mogę, na forum ciężko się styknąć w tym samym czasie,  mieszkasz w 10? Z tego co wyczytałam z wcześniejszych postów smile czekam na odpowiedź,  pozdrawiam

30

Joanna88ZM napisał/a:

kaśka89 i moniaw1980 moze moglabym sie podłaczyc do spotkan? big_smile

Hej Asiu,  początki są zawsze trudne,  sama jestem juz w Wiedniu prawie rok i nadal są problemy. Pisalas do mnie na maila ale nie wiem czy doszła Ci moja odpowiedź,  czekam i pozdrawiam.

31

Hej Joanna ja bardzo chetnie sie spotkam :-) daj znac po prostu :-)

32

z kaska89 juz pisz mailowo i smsowo smile Sylvana1981 moj mail kleor małpa poczta kropka fm

Kleor@poczta.fm

33

Hej dziewczyny, mam ten sam problem.. jestem w wiedniu od ponad 3 lat ale jakoś ciężko mi tutaj kogoś poznać.Zajęłam się praca, teraz mam więcej czasu,chłopak dużo pracuje i tez mi jest przykro jak nie mam nawet do kogo buzi otworzyć smile chcilabym mieć koleżanki, przyjaciółkę, wyjść na kawę, po prostu porozmawiać.
Chętnie bym się podłączyła Jeśli mogę!  wink

34

Klaudia91 napisał/a:

Hej dziewczyny, mam ten sam problem.. jestem w wiedniu od ponad 3 lat ale jakoś ciężko mi tutaj kogoś poznać.Zajęłam się praca, teraz mam więcej czasu,chłopak dużo pracuje i tez mi jest przykro jak nie mam nawet do kogo buzi otworzyć smile chcilabym mieć koleżanki, przyjaciółkę, wyjść na kawę, po prostu porozmawiać.
Chętnie bym się podłączyła Jeśli mogę!  wink

Super! Napisz na mojego maila kleor małpa.poczta.fm

Kleor@poczta.fm

Halo, halo jest tu jeszcze ktoś? big_smile

36 Ostatnio edytowany przez wisienka7 (2015-06-25 20:43:21)

.

"Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy."
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek..."

37

totylkoja//takaja napisał/a:

Od czasu do czasu tutaj zaglądam. Jak masz ochotę to napisz do mnie na maila kleor małpa poczta.fm

Kleor@poczta.fm

38 Ostatnio edytowany przez totylkoja//takaja (2015-09-02 18:53:41)

Joanna88ZM napisał/a:
totylkoja//takaja napisał/a:

Od czasu do czasu tutaj zaglądam. Jak masz ochotę to napisz do mnie na maila kleor małpa poczta.fm

Okej Joanna, odezwłam się na maila smile a to mój => ikaaika małpa wp kropka pl

Damnpretty napisał/a:

A jezeli ktoras ma wielu zbajomych w Austrii i tez chciala by pogadac ? tongue

Zawsze mozna mieć więcej big_smile
Zapraszam smile

Posty [ 39 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » szukam przyjaciolki w Austrii

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności