słyszałyście coś o drogeriach dayli? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » słyszałyście coś o drogeriach dayli?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: słyszałyście coś o drogeriach dayli?

Cześć,

właśnie dołączam do Waszego grona i chce zapytać czy słyszałyście o drogeriach Dayli? Ja właśnie dziś je odkryłam i może któraś z Was już była? jakie opinie? Po wyglądzie sklepu mają dużo kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy chemie i produkty dla dzieci,itp.  Co o nich sądzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: słyszałyście coś o drogeriach dayli?

Ja widziałam z daleka, potem czytałam opinie i podobno słaby asortyment mają. No, ale zajrzę z ciekawości. Po opiniach jednak widzę, że pewnie nie warto, sama ocenię też oczywiście, ale wygląda na to, że nic specjalnego, że podobno dużo mniej chyba niż w innych drogeriach. Tak czytałam.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

3

Nie widziałam u mnie jest tylko Rossman albo małe prywatne drogerie, zakupy kosmetyczne robię hurtowo, jak jadę do Warszawy bo tu coś kupić jest ciężko, nawet ten Rossman jakiś taki ubogi tu jest, masy rzeczy nie ma.

Swego czasu spodobały mi się drogerie Hebe, ale odkąd wdrążyli się na rynek zrobiło się tam koszmarnie drogo, przynajmniej w Warszawie. Zaraz jak otwierali kupiłam maskę do włosów takie wielkie pudełko za 11 czy tam 14 zł, a teraz były po 50+.

4

To dayli jest też w warszawie jakbyś chciała sprawdzić. Dla mnie nawet ok- dużo konkursów na fb robią, a ja je uwielbiam:) aaa i mają dużo chemii niemieckiej- koleżanka mówi, że dobra jakość.

Miłego dnia

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » słyszałyście coś o drogeriach dayli?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018