Okropne zmarszczki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Okropne zmarszczki

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 171 ]

Temat: Okropne zmarszczki

Witam, czy znacie jakies dobre sposoby na zmarszczki miedzy brwiami, mam 29 lat i dwie glebokie kreski. Nie mam pojecia jak to usunac, a nie stac mnie na botox, czy inne drogie sposoby.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Okropne zmarszczki

Zopatrz sie w olej arganowy i wcieraj ,rowniez myj twarz zimna woda wrecz lodowata ,naturalne sposoby powinno sie stosowac od 20 roku zycia aby przeciwdzialac ,inaczej dzialaja metody inwazyjne kosmetyczne efekt widac od razu.Natura daje duzo fajnych produktow ,ale do tego potrzeba cierpliwosci ,systematycznosci przde wszystkim.
Pozdrawiam

Kazda Twoja mysl, jest czyms realnym -jest Twoja sila..........

3

skoro juz sa to nie znikna.... botox to jedyna metoda ;(

4

Mozna je wygladzic,ale jak pisalam to stopniowy proces ,a na pewno zahamowac poglebianie sie.

5

W sumie chyba tylko botox...

6

Na spłycenie zmarszczek dobre są pilingi, ale te w gabinecie np. glikolowy( ale teraz latem raczej niewskazany),może też być bardziej delikatny- kawitacyjny. Polecam też unikanie wody, która wysusza skórę,rano najlepiej przemyć twarz odpowiednim tonikiem, albo płynem micelarnym. A do tego kremy z retinolem , jeśli nie wywołują podrażnień.

7

Od jakiegos czasu robie domowe maski ,oprocz tego stosuje pod krem olej arganowy,naprzemian z witamina a w oleju.Efekty sa swietne niemam wogole zmarszczek .Pisalam ze to stopniowy proses ,ale mozna botoks to ostatecznosc .Moim zdaniem

8

Trzeba smarować pod oczami specjalnymi kremami  .

9

Jadwiga22 napisał/a:

Trzeba smarować pod oczami specjalnymi kremami  .

Smarować pod oczami, a zmarszczki między brwiami znikną? smile)

10

Może za często marszczysz brwi?

11

ehh ta okropna zmarszczka.. chyba nie dotarłaś do wszystkich źródeł, bo botoks to jeszcze nie jest jedyna opcja wink wypróbuj freezeframe wrinkle filler - genialnie wypełnia zmarszczki !! big_smile

12

Ja z kolei mam okropne zmarszczki pod oczami i suchą skórę. Myślicie, że olej arganowy mnie nie uczuli??

13

moją koleżankę uczulił... więc boję się kombinować z takimi preparatami. za to kosmetyki freezeframe, których używam nie podrażniają skóry smile a to bardzo ważne, bo po co wywalać pieniądze w błoto wink

14 Ostatnio edytowany przez liki (2012-08-21 23:25:51)

Jak napisałam w innym temacie na całej buzi mamy mięśnie, także między brwiami. Ciężko jest wyeliminować powstałe zmarszczki ale akurat na tę partię jest jedno prościutkie ćwiczenie, powtarzaj je codziennie a na pewno zobaczysz poprawę (plus wszyscy powinni to robić to zmarszczka nie powstanie)

Może wydawać się dziwne, ale wiadomo że jak nakładamy ciśnienie na mięsień to on "rośnie", nie jest zwiotczały ponadto ćwiczenie mięśni powoduje wytwarzanie kolagenu i elastyny dzięki którym skóra jest napięta, sprężysta i jędrna.

Więc mówiąc o tych krechach pomiędzy oczami musisz zmarszczyć brwi (tak) a potem umieścić wskazujące paluszki mniej więcej na wysokości połowy brwi i tak jakby rozciągnąć je (cały czas marszcząc brwi) wtedy jak dajesz opór na ten mięsień on się "wyćwicza" i dzieje się to co napisałam powyżej. smile

I chyba nie muszę dodawać że systematyczność w ćwiczeniach buzi jest tysiąc pięćset sto dziewięćset razy lepsza niż kosmetyki.

Pozdrawiam

15

Zauważyłam, że ostatnio jest wielkie zamieszanie wokół olejku arganowego... Ale bez przesady, nie jest to złoty środek na wszystkie zmartwienia smile Jak krem czy czysty kolagen i suplementacja nie pomagają skórze utrzymać jędrność trzeba zasięgnąć fachowej pomocy jak nie możemy przeżyć zamian jakie funduje nam czas smile

16 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-07-11 18:24:30)

Nie musisz od razu decydować się na botox, są też inne metody, które nie przywolują takich złych skojarzeń wink np w spam masz wybór preparatów na bazie kwasu hialuronowego, ja bardzo dużo dobrych opinii slyszalam o restylane, to linia naturalnych wypełniaczy umożliwiająca pełen zakres korekcji zmarszczek twarzy. Ogólnie wystarczy rozejrzeć się po stronach salonów medycyny estetycznej, zeby wiedziec, ze botox to nie wszystko wink

17

Oryginalny olej arganowy jest raczej dość drogą sprawą, bo jest bardzo poszukiwany, a jego źródła - ograniczone. To jeden z tych śródków, których nie kupiłabym na allegro. W dodatku działa, póki się go stosuje, jak wszystkie kosmetyki. Z tych powodów, mimo, że też słyszałam o nim dużo dobrego, nie upatrywałabym w nim tańszej alternatywy dla botoxu.

18

Masz wiele alternatyw dla botoxu, wiem, ze to się zazwyczxaj źle kojarzy. Może nici hialuronowe? znajoma miała usuwana lwią zmarszczkę w gabinecie Bellisana i bardzo chwaliła.

19 Ostatnio edytowany przez Olinka (2013-02-17 20:59:02)

Ja usunęłam sobie "lwią zmarszczkę" w spam przy pomocy urządzenia TITAN. Jest to laser do termoliftingu skóry. Polecam.

20

Może, po prostu przywyknij, do tego. To część Ciebie.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

21

Jeśli nie chcesz używać botoksu są inne środki o podobnym działaniu, możesz np. poczytać o redukcji zmarszczek kwasem hialuronowym, ewentualnie zamiast klasycznego botoxu np. Vistabel lub Azzalure, aczkolwiek to akurat środki o w praktycznie takim samym działaniu wypełniającym.

22

A ja jestem posiadaczką okropnych, poziomych zmarszczek na czole oraz kurzych łapek... Zapowiada się nieciekawie, niby dopiero 25 lat... Olej arganowy faktycznie ostatnio jest często polecany i to nie tylko na twarz, ale również na włosy. Gdyby nie ta cena, z pewnością bym spróbowała, chociaż szczerze mówiąc jakoś nie chce mi się wierzyć, że cokolwiek mogłoby mi pomóc na te "czołowe" zmarszczki. A wymieniane tutaj dość drastyczne metody trochę mnie przerażają - botox, jakieś nici brrrrrrr aż mam gęsią skórkę. Nie ma jakichś mniej inwazyjnych metod na walkę ze zmarszczkami? Jak się okazuje, samo nawilżanie skóry na niewiele się zdaje hmm

23

Na zmarszczki skutecznie działają retinoidy i kwasy, one przebudują skórę od nowa:) zawsze można też stosować antyoksydanty, które eliminują wolne rodniki, np witamina C czy E stosowane zewnętrznie

24

no ja właśnie miałam zmarszczkę jak rów mariański :S potraktowana została najpierw wypełniaczami, a potem botoksem - efekt końcowy bez porównania. Tylko jedna rada - korzystajcie tylko ze sprawdzonych miejscówek i lekarzy, którzy mają certyfikaty Medycyny Estetyczne, bo to teraz baaaardzo różnie bywa :S:S:S a to przecież nasza buzia!!!

25

No popieram, ja wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi tylko z głową smile także jak ktoś jest zdecydowany choćby i na ten botoks czy kwasy to niech tylko znajdzie sprawdzonego lekarza medycyny estetycznej, dobrze zrobiony zabieg powinien dać super rezultaty.

26 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-02-25 22:36:10)

w temacie dobrego lekarza - CZYTAJ Z CERTYFIKACJA! - namiary poniżej na całą Polskę: spam

p.s musi byc w takiej formie, bo nie mogę jeszcze wrzucać linków :S

Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum.

27 Ostatnio edytowany przez Olinka (2013-04-05 14:20:20)

Ja zawsze starałam się używać specjalnych kremów, wypróbowałam różne, ale niestety średnio mi pomagały. W końcu uznałam, że spróbuję jakiegoś zabiegu, popytałam znajomych, poczytałam na ten temat, żeby chociaż mieć jakąś gwarancję jakości zabiegu i w końcu wybrałam mezoroller (to jest taka powiedzmy rolka z malutkimi igiełkami i one nakłuwają naskórek), zwiększa to wnikanie w skórę tych wszystkich substancji, które stosuje się przy takich zabiegach. Byłam na tym spam i muszę powiedzieć, że było warto. Wiadomo, że zmarszczki od razu nie znikną, ale moim zdaniem widać różnicę, zmarszczki są jakby spłycone. Ogólnie polecam, ale tak jak już ktoś wcześniej pisał, wybierajcie sprawdzone gabinety!

28

Ja też myję twarz zimną woda, od razu mam wrażenie że krew lepiej mi pulsuje i twarz się ożywia :-) Na twoim miejscu kupiłabym sobie na allegro kwas hialuronowy i wcierała w te zmarszczki. do tego pij dużo wody i możesz sobie kupić biocell lub relastan. Mają podobne działanie chociaż relastan jest tańszy i ładniejszy jest po  nim dodatkowo kolor skóry. Zastosuj sobie taką kurację przez 3 miesiące i zobaczysz efekty. Ja już wypróbowałam kwas hialuronowy i widzę po serum i tabletkach efekty!

29 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-05 16:40:24)

Dziewczyny, mam 38 lat i od 2 miesięcy używam kolagenu spam. Kurze łapki się spłyciły, zmarszczki przy ustach (nosie) i na szyi tez. Nie twierdzę, że moja skóra na twarzy wyglądała bardzo staro ale były widoczne oznaki starzenia. Chyba lepiej zapobiegać ich pogłębianiu, mój kolagen działa smile

30

jolka290686 napisał/a:

Dziewczyny, mam 38 lat i od 2 miesięcy używam kolagenu spam. Kurze łapki się spłyciły, zmarszczki przy ustach (nosie) i na szyi tez. Nie twierdzę, że moja skóra na twarzy wyglądała bardzo staro ale były widoczne oznaki starzenia. Chyba lepiej zapobiegać ich pogłębianiu, mój kolagen działa smile

pierdu,pierdu
botox najlepiej działa i pozwala aby mięśnie tych partii twarzy gdzie są zmarszczki odpoczęły.
Widziałam u koleżanki świetny efekt.

31

są specjalne kremy, ale trzeba używać ich regularnie. dużo cierpliwości również się przyda ponieważ efekty nie są widoczne z dnia na dzień

32 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-10-07 14:48:02)

Byłam na różnych zabiegach przeciwzmarszczkowych w Opolu, ale efektów nie zauważyłam. Od pewnego czasu zaczęłam stosować bio-serum relaksujące i dopiero teraz widzę efekty.

33 Ostatnio edytowany przez Olinka (2013-09-16 15:44:49)

Ja miałam okropne zmarszczki przy ustach i mnie pomógł zabieg Derma Oxy - to terapia tlenem, małoinwazyjna. Naprawdę mogę polecić, bo warto a i cena nie przeraża, a efekty widać już po pierwszym zabiegu.  Ja robiłam w spam

34

Dla mnie najlepszy na zmarszczki okazal się zabieg angel system. bardzo fajna metoda, u nas mało popularna i dosyć kosztowna. Ale efekt genialny. Miałam głębokie zmarszczki wokół ust. zabieg robiłam pol roku temu, a po zmarszczkach ani śladu.

35 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-12-16 10:51:02)

Na zmarszczki i taką obwisłą skórę używam kolagen. Efekt napięcia i nawilżenia jest od razu po zastosowaniu,a zmniejszenie zmarszczek widziałam po 3 tygodniach

Moja mama używała na rozstępy i bliznę po operacyjną i po 3 tygodniach jej rozstępy były bledsze.
Na bliźnie widziałyśmy że nie jest taka czerwona i zgrubiała.

Zanim kupiłam kolagen to zrobiłam wywiad jaki jest najlepszy i sama też różne wypróbowałam. Okazało się że najszybsze efekty daje Nanotropocollagen, który jak się później dowiedziałam jest przebadany i zalecany przez lekarzy.

Post edytowany ze względu na naruszenie regulaminu forum.

36

jak byłam w Douglasie to dostałam próbkę kremu Yonelle, dałam mojej mamie i dzwoniła do mnie strasznie zachwalając ten krem. Nawet coś przebąkiwała żeby jej kupić, tak się spodobał, to był chyba pod oczy z tego co pamiętam.

37

Znacie jakiś ciekawy krem dla dojrzałych kobiet?

38

ten o którym pisałam jest dla kobiet 40+ więc jak najbardziej dla dojrzałych;)

39

Yonelle? To chyba nowość na polskim rynku?

40

ja tej marki nie kojarzyłam, choć teraz sobie zaczęłam szukać info pod kątem prezentu smile. Z tego co czytałam to mają też salon z różnymi masażami, zabiegami na twarz, widziałam że dobre opinie mają i różne znane osoby tam chodzą. Nakręciłam się na zakup tego kremu, chyba się przejdę jutro do douglasa i zobaczę jakie są rodzaje dostępne,może podpytam jeszcze mamę co by jej się najlepiej przydało

41

Słyszałam, że to polska marka, to prawda?

42

z tego co czytałam to polska, nie udało mi się dzisiaj pójść do drogerii, ale szukam info o tym kremie, że podobno jest wykorzystana nowa technologia, która powoduje, że krem lepiej się wchłania. Ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce. Mama nie lubi takich ciężkich, tłustych kremów które ciężko jest rozsmarować po twarzy

43

Witajcie,

używam Yonelle i jestem bardzo zadowolona!
Krem ładnie pachnie i rzeczywiście się świetnie wchłania, ja do tego wciągnełam się w robie sobie tego masażu co pokazują na swojej stronie.
wink Jestem bardzo zadowolona, poza tym sam fakt, że to polska marka już mnie bardziej skusił do wypróbowania. Polecam, naprawdę polecam.

44

szarpnęłam się i kupiłam smile, pachnie pięknie i ma ładne opakowanie, mam nadzieję, że Mama będzie zadowolona. Choć myślę że już po samym wyglądzie kremu będą punkty dodatkowe, no wiecie opakowanie to połowa sukcesu w prezencie

45

Moja Mama już dawno się nie cieszyła tak z prezentu, niedawno miała też imieniny więc to taki zbiorczy wypasiony prezent smile, fajnie było Jej sprawić taką radość

46

na pewno jak się ma serię danego kosmetyku co działanie jest lepsze, poszukaj na ich stronce o tym jak serum używać, ja myślę że jak już używasz jakiejś bazy to serum raz ja kilka dni ale może się mylę, widziałam na ich stronce że też mają jakieś filmiki z masażem twarzy a wiadomo że taki masaż daje jeszcze lepszy efekt

47

Ja znalazłam że mają również salon kosmetyczny i fajne zabiegi. Nie ukrywam kusi mnie coś dla siebie na Nowy Rok. Znacie jakieś zabiegi dla twarzy gdzie pojawiają się zmarszczki coraz szybciej? ( sad )

48

nie jestem w tym raz bardzo obcykana, ale na pewno jak znajdziesz salon kosmetyczny to będzie opis i znajdziesz coś dla siebie

49

Słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat ich produktów, w tym tygodniu będę w drogerii to podpytam o szczegóły, jestem zdecydowana na zakup.

50

to daj znać który kupiłaś i jak efekty smile

51

A ja najpierw wezmę próbki i zobaczmy jak będzie dalej, też jestem ciekawa tego kremu smile

52

to dorzucę jeszcze Lavera Faces My Age -przeciwzmarszczkowy krem do cery dojrzałej , skóra jest mięciutka po nim i delikatniutka .

53

Jeśli chodzi o zmarszczki to bardzo dobre zastosowanie mają wszelkie produkty, które posiadają ekstrakt z suszonych śliwek smile Ostatnio chyba staje się to nawet coraz bardziej modne we wszelkich maściach i kremach do twarzy, a pewnie jak wiecie to same w sobie śliwki posiadają wiele witaminek oraz przeciwutleniaczy przez co skóra wydaje się dużo gładsza i zdrowsza. Niby taka prosta rzecz a pomaga i to bardzo

54

Co do specyfików przeciwzmarszczkowych to chyba należy wziąć pod uwagę w jakim stanie jest nasza skóra, czego tak naprawdę potrzebuje. Czy zmarszczki dopiero zaczynają się pojawiać, czy są bardzo widoczne a skora wiotka. Środków jest cała masa, musimy być zorientowane w czym tkwi problem. Innych preparatów potrzebuje skóra dojrzała a innych zagrożona starzeniem środowiskowym czy też hormonalnym. Ja już przetestowałam różne kremy na własnej skórze i niedawno odkryłam czego oczekuje moja skóra smile

55

W tym miesiącu kupię krem a w przyszłym serum pod oczy. Wzięłam w douglasie próbki i nie spodziewałam się, że kremy te są tak dobre. Skóra robi się  gładka już od pierwszego użycia, jakby jędrniejsza. Zobaczymy co będzie dalej, ale mam nadzieje, że w końcu trafiłam na prawdziwy krem na zmarszczki wink

Posty [ 1 do 55 z 171 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Okropne zmarszczki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018