Zaffiro - rewolucja czy kit? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Zaffiro - rewolucja czy kit?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1

Temat: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Któraś z Was próbowała zabiegów Zaffiro.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Osobiście nie robiłam takiego zabiegu. Jednak mam znajomą, która właśnie ten zabieg miała. A co byś chciała wiedzieć więcej o Zaffiro? Pytaj to dam Ci odpowiedź lub ona sama napisze Ci.

3

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Tzn. zabieg jest ogólnie średnio przyjemny, ale jest bardzo skuteczny.
Moja mama miała go wykonywanego kilka miesięcy temu i od tamtej pory poddaje mu się systematycznie. Owal twarzy naprawdę się jej poprawił, a skóra jest bardziej naciągnięta. No, oczywiście nie porównujmy go z liftingiem, niemniej jednak wszyscy, którzy nie chcą iść pod nóż, a mają zmarszczki powinni go spróbować, bo warto.

4

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Taki zabieg warto wykonać jeśli pojawią się pierwsze oznaki utraty jędrności.
Wówczas zaobserwujemy najlepsze i najbardziej widoczne rezultaty.  W myśl zasady: ?lepiej zapobiegać niż leczyć?, także w przypadku Zaffiro można u stosunkowo młodych osób wykonać zabieg celem zagęszczenia skóry i spowolnienia procesów starzenia (po 25 ? tym roku życia co roku tracimy 1 % włókien kolagenowych).

5

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Miałam zaffiro pół roku temu - zdecydowałam się na niego bo chciałam troszkę poprawić swój wygląd po porodzie - skóra na brzuchu była obwisła i było jej dużo za dużo :-) , moje piersi po rocznym karmienniu też nie były rewelacyjne, chciałam przywrócić im dawną jędrność. Pierwsza faza zabiegu Zaffiro nie była zbyt przyjemna - chłodzono mi skórę żeby ochronić w późniejszej fazie naskórek przed poparzeniem. Za to druga faza to totalny odlot : łagodzący i relaksujący masaż. A na koniec - maseczka z bombą witaminową. Efekty - porażające :-) Odzyskałam ciało sprzed porodu :-)

6

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Dziewczyny, a czy zaffiro może być wykorzystywany do poprawy wyglądu piersi? No jak byłam nastolatką to miałam jędrniejsze niż teraz.... pomimo tego, że noszę dopasowane staniki i ćwiczę sad

7

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Dość często spotykam się z tym zabiegiem, ale jeszcze nie miałam okazji go na sobie wypróbować. Może kiedyś się zdecyduję i wtedy wyrobię sobie zdanie na jego temat. Ale póki co niewiele mogę na jego temat powiedzieć na przykładzie własnych doświadczeń.
Ale przyznam, że spotykam same pozytywne opinie na jego temat. Więc może i warto się mu poddać ???

8

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Tak zaffiro też jest stosowany do poprawy wyglądu piersi. Napiszę  jak przebiega ten zabieg. Pierwsza faza zabiegu, która rozpoczyna się schłodzeniem skóry w celu przygotowania jej do działania promieniowania IR i ochrony naskórka przed poparzeniem. Następnie, zawarty w skórze właściwej kolagen, zostaje podgrzany przy użyciu specjalnej, głowicy emitującej podczerwień. Ponowne schłodzenie równoważy obszar zabiegowy zgodnie z zasadą zimno-ciepło-zimno. Druga faza zabiegu obejmuje łagodzący i relaksujący, miejscowy masaż coolerem o temperaturze chłodzenia 0-20°C. Bardzo ważne są także zabiegi kończące i towarzyszące, które potęgują i utrwalają efekty liftingu. Nakłada się maseczki z ektoiny, kwasu hialuronowego i DNA z alg morskich oraz stosuje się kurację z witaminą C, która wspomaga syntezę kolagenu.

9

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Pamiętajcie laseczki że jak piersi ciągna do ziemi to tylko zaffiro :-) Miałam zabieg, z resztą opisywałam juz to na tym forum. Cycuszki nadal są jędrniutkie i spręzyste, no i juz tak nie zerkają z powiedziałabym nadmierna ciekawością (jak to przed zabiegiem miało miejsce) ku dołowi :-)

10

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Według mnie o zabiegach ujędrniających piersi krąży wiele zakłamanych plotek i warto je skorygować.
Po pierwsze to nie ma co sobie wyobrażać, że np. efekty zabiegów Zaffiro będą przypominać efekt silikonowych piersi, bo tak nie będzie. Owszem piersi będą ujędrnione, będą miały lepszy kształt, jednak nie nastawiajmy się nie wiadomo na co, bo przecież jest to zabieg niechirurgiczny i nieinwazyjny, a jeżeli kobieta ma piersi D czy E, to po prostu siła grawitacji będzie silniejsza...
Zaffiro - moim zdaniem - jest super dla kobiet, których piersi nie są przesadnie duże, ani przesadnie obwisłe. Wtedy rzeczywiście efekty serii takich zabiegóe mogą być spektakularne smile

11 Ostatnio edytowany przez Janocha (2011-09-27 12:24:11)

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

witam,

ja drogie Panie mówię zdecydowane: HIT!!! Robiłam i zamierzam powtórzyć. Generalnie zainwestowałam kasę, ale i zaoszczędziłam na kremach, kosmetyczkach, itd. Skóra jest świetna i dlatego polecam, gdyby ktoś szukał gabinetu w Krakowie to mogę polecić tam gdzie chodzę ja i moja kumpela (ona peelingi) czyli Scanmed Multimedis - Centrum Medycyny Estetycznej. Oczywiście jeżeli tylko gabinet ma prawdziwe urządzenie w gabinecie, czyli to z głowicą ze szkła szafirowego, to nie ma znaczenia gdzie zrobimy zabieg, tylko trzeba sprawdzić czym oni to robią, bo słyszałam, że są próby oszustw!!!

Ja robiłam twarz, a mam pytanie o brzuch po porodzie - podobno też sie zabieg rewelacyjnie sprawdza. Ma ktoś opinię, bo robił??? Bardzo proszę o informację.


Pozdrawiam

12

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Ja w prawdzie nie robiłam tego zabiegu ale moja siostra robiła. Mówiła że jest zadowolona tym bardziej, że udało się jej to zrobić w dość promocyjnej cenie. Jak dla mnie to warto, o siebie trzeba dbać, bo skórę ma się tylko jedną. A ten gabinet o którym wspominasz w jakim mieście działa?

13

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Hej wink
Chcialam sie zapytac, czy orientujecie sie, czy jest sens w robieniu tego typu zabiegu na piersi? Czy beda juz jakies konkretne efekty? Probowalam juz bardzo duzo rzeczy, zeby poprawic ich wyglad, m.in. cryolift i inne, ale bez jakis rewelacji. Od jakiegos czasu zaczelam zastanawiac sie za liftingiem piersi, no ale z tym wiaza sie blizny ;/ wiec tak zle i tak niedobrze;/ A mam ten problem, ze po odchudzaniu moje piersi pozostawiaja duzo do zyczenia.. i w dodatku mam miseczke D.

14

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

W końcu byłam na tym zabiegu w WellDerm i na prawdę super! Mi ten zabieg bardzo pasował.

15

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?
sonik222 napisał/a:

W końcu byłam na tym zabiegu w WellDerm i na prawdę super! Mi ten zabieg bardzo pasował.

Tak? No to super! No i jak? smile Polecasz??

16

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Ja robilam! Efekt powala. Juz zaraz po zabiegu jest ogromna roznica, jak zrobia ci jedna strone twarzy i dadza do porownania to oszalejesz. Do tego w nastepnych miesiacach efekt tylko sie poglebia i wtedy widac niesamowite efekty. Nawet kolo 30 tki warto prewencujnie zrobic, aby pozniej nie walczyc z juz istniejacymi zmarszczkami. Polecam.

17

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?
wiosenna napisał/a:

Ja robilam! Efekt powala. Juz zaraz po zabiegu jest ogromna roznica, jak zrobia ci jedna strone twarzy i dadza do porownania to oszalejesz. Do tego w nastepnych miesiacach efekt tylko sie poglebia i wtedy widac niesamowite efekty. Nawet kolo 30 tki warto prewencujnie zrobic, aby pozniej nie walczyc z juz istniejacymi zmarszczkami. Polecam.

Wiosenna, a możesz mi napisać (priv bądź na forum), gdzie robiłaś zabieg? Jeżeli gdzieś w Warszawie, to jeszcze lepiej smile Mieszkam tu więc miałabym najwygodniej dostać się do rekomendowanego przez Ciebie salonu big_smile Ja mam problem z szyją i ramionami, wszystko mi tu dynda sad O zaffiro już słyszałam, czytałam na ten temat, jestem bliska zawitaniu w klinice, no? ale nie wiem jeszcze, której. Rozważam La Perlę albo Beautyart. Może byłaś w któryś z tych klinik?

18

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

AgnieszkaS ? i jak, jesteś już po pierwszym zabiegu? Ja byłam na konsultacji w La Perli, mi na szyję zarekomendowano exilis, kosmetyczka wiedziała, co robi, jestem po 2 zabiegu i widzę naprawdę zadowalające efekty, skóra bardziej napięta, gładsza big_smile

19

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?
zzabajone napisał/a:

AgnieszkaS ? i jak, jesteś już po pierwszym zabiegu? Ja byłam na konsultacji w La Perli, mi na szyję zarekomendowano exilis, kosmetyczka wiedziała, co robi, jestem po 2 zabiegu i widzę naprawdę zadowalające efekty, skóra bardziej napięta, gładsza big_smile

dziewczyny, odpowiadam smile Jeszcze nie byłam, nie mam kompletnie czasu teraz. W La Perli przeczytałam, że oferują darmowe konsultacje i również wyczytałam, że zabiegów ujędrniających jest mnóstwo więc pewnie po urlopie się umówię na konsultacje, aby zarekomendowali mi odpowiedni.

20

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?
sonik222 napisał/a:

W końcu byłam na tym zabiegu w WellDerm i na prawdę super! Mi ten zabieg bardzo pasował.

a byłaś w Warszawie czy we Wrocławiu? ja jestem z Warszawy i słyszałam o tym Zaffiro mnóstwo dobrego, sama się nad nim zastanawiam... A wizyta w takim centrum czeka mnie tak czy siak, coś ze sobą trzeba zrobić ...

Odp: Zaffiro - rewolucja czy kit?

Korzystałam z Exilis, zdecydowanie nowsza rzecz i technologia niż Zaffiro.
Najpierw chciałam się pozbyć oponki na brzuchu: bardzo przyjemny zabieg, odprężający nawet bym powiedziała. Polecam.
A ponieważ polecono mi skorzystanie z Exilis na twarz spróbowałam. Rewelacja. Skóra napięta, zwarta. Od półtora roku robię serię 6 zabiegów co mniej więcej pół roku.
Odganiam chomiki:).

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Zaffiro - rewolucja czy kit?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024