Ciążę mogę wykluczyć, ale i tak się jej obawiam - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciążę mogę wykluczyć, ale i tak się jej obawiam

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Ciążę mogę wykluczyć, ale i tak się jej obawiam

Witam, ostatni okres miałam 17.04, dzisiaj jest 21.05, a jego jeszcze nie ma, okresy zawsze miałam regularne ale ostatnio coś mi się właśnie pozmieniało, poprzedni okres dostałam w 33 dniu cyklu, jeszcze wcześniejszy w 27 dniu, mój cykl trwał 30 dni, teraz jest już 34 dzień cyklu, a okresu jak nie było tak nie ma. Mam masę objawów okresu, czasami boli mnie podbrzusze, wypryski, czasami zabolą jajniki, piersi mnie bolały, ale od wczoraj już przestały, często czuję że już dostaję tego okresu, po prostu jakby mi tam już leciało! Nie mam śluzu. Na początku cyklu około 6 dnia, bawiłam się z chłopakiem, seks oralny, byliśmy mega ostrożni, na 100% nie było możliwości żeby coś się dostało, on miał na sobie majtki i spodenki gdy to robił, na rękach też na pewno nic nie miał, przedtem jeszcze je myl, no i jeszcze zabawialiśmy się rękami, było to 20- któregoś dnia cyklu, ocierał palcami mi łechtaczkę przez majtki, na rękach też na pewno nic nie miał, wtedy także miał na sobie spodnie, w obu przypadkach nie miał wytrysku ani nic z tych rzeczy, więc ciążę raczej mogę wykluczyć. Dodam że strasznie się teraz stresuję, ponieważ mimo wszystko się obawiam ciąży, choć no raczej nie jest ona możliwa, no bo jakim cudem? żyję w ogromnym stresie, w środku cyklu delikatnie się przeziębiłam, mam schizy, nie wiem co ze sobą robić, proszę pomóżcie mi strasznie się boję. ;c

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciążę mogę wykluczyć, ale i tak się jej obawiam
olaola2 napisał/a:

...żyję w ogromnym stresie, w środku cyklu delikatnie się przeziębiłam, ...

tu masz odpowiedź spóźnionego okresu...
przez chorobę poprzestawiało ci sie ciut
a jak dodasz do tego swój stres to już w ogóle, wyluzuj to okres od razu przyjdzie.

Ew zrób sobie test sikany, wyjdzie negatywny to sie uspokoisz i okres sie pojawi.

"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" - Paulo Coelho

3

wiem że to głupie, ale boję się zrobić testu , opiszę dokładniej okoliczności tych zbliżeń: a więc to pierwsze zbliżenie było tak, że na początku wiadomo się całowaliśmy, przytulaliśmy itd. on na mnie się nie kładł ja na niego też, potem ja położyłam się na brzuchu, wszystko miałam na sobie, bluzkę spodenki, majtki, on tak samo. Zdjął mi spodnie i zwyczajnie zrobił minetę, na rękach nie miał na pewno nic, wcześniej je jeszcze mył, nie dotykał penisa, majtki oraz spodnie nie zostały nawet ruszone. Po wszystkim od razu założył mi majtki i spodnie. Kolejne zbliżenie wyglądało następująco: leżeliśmy na łóżku, tak samo jak za pierwszym razem byliśmy w pełni ubrani ja jak i on mieliśmy na sobie bluzkę, spodnie oraz majtki, całowaliśmy się, przytulaliśmy, on na pewno nie dotykał nawet swoich spodenek, na rękach nic nie miał, jego spodnie jak i majtki nie zostały zsunięte nawet na 1 cm, nie miał także wytrysku, wsadził rękę pod moje spodnie i pieścił mi łechtaczkę przez majtki, nie przesuwał reki nawet w stronę pochwy, wszystko działo się przez majtki, w obu przypadkach nie miał wytrysku, oraz miał na sobie spodnie i majtki, jak myślicie jest jakieś ryzyko zajścia? strasznie się boję, nie jestem totalnie gotowa jeszcze na dziecko, strasznie się stresuję. Dlaczego miesiączki mi się tak późnią? Wcześniej miałam je regularnie a ostatnie 3 albo 4 są wcześniej albo późno, proszę pomóżcie mi strasznie się boję.

4

Ile macie lat?

Jeśli decydujesz sie na jakiekolwiek kontakty intymne musisz być świadoma konsekwencji. A na ten temat wiedze masz niestety zerową.
Jeżeli było tylko tak jak piszesz to oczywiste jest że w ciązy nie możesz być, no chyba że to by było niepokalane poczęcie.
Wyluzuj i następnym razem zanim zaczniecie cokolwiek robić to zasięgnij troche wiedzy w temacie.

"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" - Paulo Coelho

5

Wbrew pozorom mam wiedzę na ten temat, bardzo ale to bardzo dużo czytam, tylko że gdy zdarzają mi się takie sytuacje, strach bierze władzę nad rozsądkiem przez co takie myśli wpadają mi do głowy, a nie umiem się ich pozbyć i te pytania z których w normalnych okolicznościach pewnie bym się śmiała, teraz są dla mnie bardzo ważne i bardzo dużo znaczą. Dodam jeszcze że gdy to robiliśmy miałam dni niepłodne. Objawy okresu mam już ponad tydzień czy to jest normalne? Dlaczego ten okres mi się tak rozregulował?

6

Przeczytaj jeszcze raz moją pierwszą wypowiedź.
Zawsze możesz to skonsultować z ginekologiem.

7

Okres ci  sie rozregulował bo sie nakręcasz wink

8

Okresu jak nie było tak nie ma, dzisiaj jest już 36 dzień cyklu, objawy okresu mam już jakiś tydzień, jeżeli nie więcej, bolą mnie nogi, czasami czuję jakby okres już miał przyjść, temperaturę mam 36.6*.Czy to jest normalne? Że te objawy mam tak długo? Dodam że w środku cyklu brałam kilka razy Gripex, także 2 dni temu wzięłam jedną tabletkę, czy to może mieć jakiś wpływ? Czy moje objawy wykluczają ciążę? Proszę o pomoc.

9

Skoro tak sie martwisz ciążą to czemu nie zrobisz testu? nie jest to jakiś wielki koszt!
Byłaś na tyle dorosła żeby doprowadzić do sytuacji intymnej a nie jesteś na tyle żeby zrobić test lub skonsultować sie z lekarzem?

Ja już napisałam Ci co powinnaś zrobić, wyluzować. Skoro nie potrafisz to zrób ten test.

PS: w pierszym poście pisałam Ci że choroba i ew leki mogły mieć wpływ na przesuniecie sie okresu a Twoje nerwy i strach sprawiają że możesz sobie wmawiać pewne objawy.

...no chyba że do stosunku do szło jednak a boisz sie przyznać. Wówczas w ciąży możesz być.

10

Do stosunku nie doszło, on nawet nie dotknął mojej pochwy, jego penis był schowany pod majtkami i spodenkami, nie miał też wytrysku, dotykał tylko mojej łechtaczki przez majtki. W drugim przypadku tak samo, miał na sobie spodnie i majtki, wytrysku nie było, a rękami wcześniej nie dotykał nawet swoich spodni.

11

to nie rozumiem czym sie martwisz.

12

buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

I tak to jest jak smarkacze z podstawówki chcą być dorosłe ! ile ty masz dziewczynko lat , że   co jest potrzebne i w jaki sposób się zachodzi w ciąże ? co ty wiesz ???????????? NIC , " mam dużą wiedzę na temat seksu bo dużo czytam " NIE ROZŚMIESZAJ MNIE  wiedzę to ty może masz jak rozkraczyć nogi żeby rączka dotknęła majtek ...żałosne !!!!!!!! Do ginekologa nie pójdziesz bo po co ( w celu zabezpieczenia ) lepiej opisywać na forum dokładny przebieg waszej " intymności "
ŻAŁOSNE...................
............a tak serio jeśli zajdziesz w ciąże to daj znać ;D będzie trzeba porobić badania naukowe na temat możliwości zajścia w ciąże nie uprawiając seksu i to w dodatku przez ubrania bez wytrysku ;D będziesz sławną ;p

Laham buahahahhahahahaha

19.10.2010 r 1750 g 46 cm szczęścia o imieniu Nadia Kocham najmocniej :*
28.10.2016 r 1700 g 47 cm  synuś Fabianek :*

13

Mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi, zdaję sobie sprawę że dla osoby trzeciej moje pytania mogą być głupie i śmiechu warte.

14

Dzisiaj rano dostałam okresu, bardzo dziękuję za każdą odpowiedź, pozdrawiam was i życzę miłego dnia wszystkim kochani smile

15

dobrze że okres dostałaś,a teraz poszukaj wiadomości jak można zajść w ciążę,jak się zabezpieczać itd
nie żebym była złośliwa,ale nie bierz się za seks,pieszczoty itp skoro Twoja wiedza na ten temat jest na niskim poziomie

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciążę mogę wykluczyć, ale i tak się jej obawiam

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021