Mój chłopak chce wyjachać do Anglii w poszukiwaniu pracy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Mój chłopak chce wyjachać do Anglii w poszukiwaniu pracy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Mój chłopak chce wyjachać do Anglii w poszukiwaniu pracy.

Mój chłopak chce wyjechać. Powiedział że zabierze mnie ze sobą. Ja muszę skończyć staż(kończy się w styczniu), musiałabym rzucić studia,zostawić tu wszystko. Z drugiej strony chcę jechać bo nie chcę go stracić. Sam powiedział że związek na odległość nie ma sensu. Ja tak nie uważam:( Myślałam ,że miłość jest silna.Muszę przestać wierzyć w bajki,czas się obudzić. Nie wiem co mam robić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój chłopak chce wyjachać do Anglii w poszukiwaniu pracy.

powiem Ci tak, nie rezygnuj ze swoich planów, marzeń i celów. Różnie to jest z facetami, dziś są, jutro ich nie ma(oczywiście nie życzę Ci nic złego, ale wiadomo, że w zyciu nic nie jest pewne), a Ty obudzisz się z ręka w nocniku.
Związki na odległość mają szansę przetrwać, sama poznałam mojego faceta jak nie mieszkał w Polsce,a teraz zanosi się nam na zycie na odległość,więc odległość to nie koniec świata. Trzeba tylko ustalić zasady, na jak długo jedzie, jak często będzie w Polsce, jak często Ty możesz być tam, czy po studiach do niego przyjedziesz i takie tam. to jest poprostu system , który trzeba sobie wypracować.
Miłość jest silna, pod warunkiem , że jest prawdziwa. Wogóle ile jesteś ze swoim facetem? i ile macie lat?

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

3

jesteśmy razem ponad 1,5 roku, Ja mam 21 on 22

4

więc nie porzucaj dla niego swoich planów i marzeń, rozłąka będzie dla was sprawdzanem uczuć. Tak jak puisałam ustalcie zasady i ufajcie sobie:)

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

5

kochana opowiem Ci moja historie,ktora mysle doda Ci sil i wiary.

Poznalam mojego owczesnego chlopaka 3 stycznia,Jego kolega do mnie podbilam a poza tym nie polubilismy sie za bardzo,no i tak wyszlo ze juz 5 stycznia bylismy w sobie zakochani na maxa!!! no i po 3 dniach bycia razem moj Kochany wyjechal na 4 mc do Anglii dokladnie na 122 dni big_smile(siedzial tam juz od raku no i w grudniu przyjechal na swieta do PL,wtedy sie poznalismy)4 miesiace...praktycznie nie znalismy sie,poznawalismy sie przez telefon,mialam mature i powiem szczerze ze nawet w nia nie wnikalam zeby tylko byl moj kochany,wrocil 10 maja:) no i postanowilismy ze wyjedziemy razem,bylismy tam ponad rok...powiedzialam"wracam.nie dam rady tu zyc,chce na studia,jak kochasz wrocisz" wrocil po mc,no i ejstesmy juz dwa lata w Pl smile))

teraz powiem Ci zebym nie wyjechala,jak kocha to tu znajdzie prace i zrozumie ze masz swoje zycie tez...
chociaz nie wiem...bo gdzie On tam ja i odwrotnjie:)ale wiem to wieeeelka proba!!!

Kobieta najsłabsza jest gdy kocha,najsilniejsza gdy jest kochana...

6

zania06 jestem w bardzo podobnej sytuacji. Mój chłopak wyjechał, a ja zostałam ze względu na studia i pracę. On planuje spędzić tam kilka lat, a może zostać na stałe a ja mam do niego później dołączyć. Problem w tym że jestem dopiero na drugim roku studiów więc czeka nas sporo czasu osobno. Widywać sie bedziemy mogli ok 2-3 razy do roku i pewnie nie na długo:( Narazie jakoś w tym trwam  (pierwszy miesiąc dopiero) ale nie wyobrażam sobie żyć tak kilka lat w tęsknocie! Poważnie myślę o tym aby rzucić wszystko w cholerę i pojechać za nim. Tym bardziej ze przez to wszystko straciłam zapał do nauki ( i w ogóle do wszystkiego) i  tak naprawdę to chciałabym wyjechać. Według mnie w Polsce jest cholernie ciężko coś osiągnąć, tylu moich znajomych po dobrych studiach nie może znaleźć tu pracy, albo pracują za grosze... To jest przerażające. I nie ma się co dziwić że nasi mężczyźni stąd uciekają. Mam ochotę zrobić to samo. Może tam zacząć jakieś studia, na początek polskie, potem może na angielskiej uczelni... To byłoby coś. Jednak decyzja jest bardzo trudna i wciąż się biję z myślami. Jedni namawiają mnie do wyjazdu inni odradzają, zgłupieć można. Ale myślę że jeszcze trochę potęsknię, i odważę się na wyjazd. Jakby spojrzeć na to z drugiej strony to może być nawet szansa na dużo lepsze życie niż w tej naszej popapranej Polsce..

zania06 jeżeli zależy Ci na studiach to zostań, jeżeli się naprawdę kochacie to dacie radę, ale od razu musisz się nastawić i przygotować psychicznie na to, że będzie Wam bardzo ciężko. Ale wytrwanie tego jest z pewnością możliwe jak się bardzo chce. Mój problem polega na tym że nie zależy mi na studiach i na życiu w Polsce. Tęskniłabym tylko za rodziną i za przyjaciółmi, ale na pewno nie tak bardzo jak teraz tęsknie za nim...:( Ciekawa jestem jak to się dalej potoczy...

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.

7 Ostatnio edytowany przez Sky-high-etris (2009-09-09 17:44:16)

zania06 napisał/a:

Sam powiedział że związek na odległość nie ma sensu. Ja tak nie uważam:( Myślałam ,że miłość jest silna.Muszę przestać wierzyć w bajki,czas się obudzić. Nie wiem co mam robić.

To jest istna gupota. Miłość na odległość ma sens pod warunkiem, że jest bardzo silna i oboje to ukazujecie, nie wstydzicie się wyznać swoich uczuć, że jesteście oboje przetrwać rozłąke to ma sens! Bez sensu by była wtedy gdy oboje już w glębi serca czujecie że to padnie. Odległość ma dwie strony: DOBRA i ZŁA. Dobra jest taka, że pokaże wam czy umiecie ją przetrwać jeśli tak to jest najlepsze wyjście. ZŁA wtedy gdy zaczną się niedotrzymywane obietnice, ciche imprezy itd... A Ty nie rezygnuj ze swoich marzeń. Skoro czujecie się na siłach niech wyjedzie sam- tak na próbę, przecież gdy zauważy któreś z was że zaczyna się psuć może w każdej chwili wrócić.
Że wyjechać chce nic nie ma w tym złego. Każdy planuje swoją przyszłość a tym bardziej że ma dla kogo żyć i zarabiać

Oto i on... boski prototyp.
Mutant, który nigdy nie wszedł do masowej produkcji, zbyt pokręcony, by żyć i zbyt rzadki, by umrzeć...

8

O rany, dziewczyno.
Jak kocha to nic mu nie będzie. A jeżeli jest takim chłopaczkiem z przedszkola co chce czekoladkę i za nic ma twoje plany, marzenia itd. To go olej zwyczajnie. Będzie o jedną frustratkę za parę lat mniej na świecie i będę miał większą szansę spotkać jakąś normalną kobietę. A nie taką która poleciała na zwykłego jołopa i potem myśli że wszystcy faceci tacy są.

Gdy człowiek będzie miał wszystko
Bogowie będą musieli umierać...

9

A niech sobie jedzie.Dziwne tylko,ze skoro tak Cie kocha nie pomysli czy Ty chcesz jechac czy nie.To chyba nie jest milosc.
Dzis planuje wyjazd a jutro nie wiadomo co zaplanuje.A Ty jak jestes slepo zakochana,to dasz sie dobrze wodzic za nos.
Masz swoje plany?To trwaj przy nich,a chlopak jesli Cie rzeczywiscie kocha ,to wroci do ciebie.I wtedy da przyklad przywiazania do Ciebie.

10

zania06 napisał/a:

Mój chłopak chce wyjechać. Powiedział że zabierze mnie ze sobą. Ja muszę skończyć staż(kończy się w styczniu), musiałabym rzucić studia,zostawić tu wszystko. Z drugiej strony chcę jechać bo nie chcę go stracić. Sam powiedział że związek na odległość nie ma sensu. Ja tak nie uważam:( Myślałam ,że miłość jest silna.Muszę przestać wierzyć w bajki,czas się obudzić. Nie wiem co mam robić.

Po pierwsze kochana, w związku nie może być tak, że tylko jedna ze stron jest skłonna do poświęceń, a druga tylko wymaga.. Bo nie ma co się oszukiwać, miłością nie można tego nazwać. A po drugie, jesteś jeszcze młoda, całe życie przed Tobą, sama nie wiesz co Ci jeszcze los przyniesie. Chłopak chłopakiem, ale Twoja przyszłość zawsze powinna być dla Ciebie priorytetem. Skończ staż, skończ studia, a potem możesz pomyśleć o wyjeździe, Twój chłopak jeśli mu zależy, będzie czekał. A jeśli już teraz on wstawia gadki w stylu "związek na odległość nie ma szans", oznacza to, że nie kocha naprawdę mocno. Ja wiem, ze prawdziwa miłość jest w stanie góry przenosić i przezwycięży wszystko, jeśli się tylko w to dość mocno wierzy. Bądź dzielna, ktoś tutaj napisał mądrze o "sprawdzianie uczuć", niech to będzie dla Was test, który przekona Cię o tym, jak silna jest łącząca Was więź i czy warto się dalej w to wszystko angażować. Powodzenia smile

"(...)Więc chodź, odlećmy stąd i żyjmy wiecznie."

11

Chce wyjechać na poszukiwanie pracy? Hm.. Nie rzuciłbym w cholerę wszystkiego co już mam po to by jechać i MOŻE coś znaleźć. Do głębokiego przemyślenia sprawa.

12

nie martw sie góra 2 miesiące i wróci jakby wyjechał 10 lat temu lub wczesniej to by pewnie był teraz bogaty smile nie oszukujmy sie trudno jest tam znaleść robote a jak jedzie za pośrednictwem jakiej agencji to współczuję tylko dlugów sobie narobi i nacharuje się za grosze, anglia to raj tylko dla tych co ise tam urodzili. u mnie chłopak i wielu znajomych tez wyjechali i wrocili z kwitkiem wychudzeni jak z obozu jakiegos a jeden nie wrócił wcale sad zmarł tragicznie tam w anglii ot taki wyzysk nie warto jechac w ciemno

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

13

Jeśli Cię kocha to powinien zrozumieć, że chcesz skończyć studia, bo to przecież czy je skończysz i jaką pracę bedziesz miała też jego sprawa. To element Waszej przyszłości.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

14

Nie rezygnuj ze swoich planów na rzecz chlopaka...nie warto przynajmniej w Twoim wieku...myśl o sobie, idz na stusia ,rozwijaj sie. Nie masz pewności, ze to ten jedyny, ze bedziecie razem...jeśli miłośc wygaśnie to co wtedy sobie powiesz...zrezygnowałam z marzeń i planów dla niego, ale po co? i wtedy zostaniesz z niczym . Jeśli sie szczerze kochacie to i tak bez wzgledu na wszystko bedziecie ze soba, bo miłosc na odległosc jest mozliwa smile trzeba tylko wtedy o nią szczególniej dbać. Życze Ci wszsytkiego dobrego., a przede wszystkim podjecia mądrej i dojrzałej decyzji...przemyśl sobie to dobrze smile

15

Zania 06 i co??? czekamy z niecierpliwoscia na info.. Co zdecydowaliscie?

16

Blondynka napisał/a:

kochana opowiem Ci moja historie,ktora mysle doda Ci sil i wiary.

Poznalam mojego owczesnego chlopaka 3 stycznia,Jego kolega do mnie podbilam a poza tym nie polubilismy sie za bardzo,no i tak wyszlo ze juz 5 stycznia bylismy w sobie zakochani na maxa!!! no i po 3 dniach bycia razem moj Kochany wyjechal na 4 mc do Anglii dokladnie na 122 dni big_smile(siedzial tam juz od raku no i w grudniu przyjechal na swieta do PL,wtedy sie poznalismy)4 miesiace...praktycznie nie znalismy sie,poznawalismy sie przez telefon,mialam mature i powiem szczerze ze nawet w nia nie wnikalam zeby tylko byl moj kochany,wrocil 10 maja:) no i postanowilismy ze wyjedziemy razem,bylismy tam ponad rok...powiedzialam"wracam.nie dam rady tu zyc,chce na studia,jak kochasz wrocisz" wrocil po mc,no i ejstesmy juz dwa lata w Pl smile))

teraz powiem Ci zebym nie wyjechala,jak kocha to tu znajdzie prace i zrozumie ze masz swoje zycie tez...
chociaz nie wiem...bo gdzie On tam ja i odwrotnjie:)ale wiem to wieeeelka proba!!!

Blondynka, On musi Cię naprawdę Kochać skoro wrócił po miesiącu. Wiesz, moja historia jest podobna do Twojej i to nawet bardzo. Tylko koniec się różni. Spotkaliśmy się po raz pierwszy, gdy on był na urlopie w Polsce. Po trzech spotkaniach wyjechał. Nie widzieliśmy się 7 miesięcy. Ja tutaj miałam studia. Wyjechałam tam tylko na wakacje. Nie umiałam się odnaleźć w tamtym miejscu. Wróciłam. Prosiłam, żeby przyjechał. Jednak on nie zwracał na to uwagi. Wróci, kiedy on będzie tego chciał, nie wtedy kiedy ja chcę. Smutno mi i nie umiem się pogodzić z tym, że tak niewiele znaczę.
Zania06 odleglosc niszczy... ze mnie juz niewiele zostalo tamtej dziewczyny, ktora wierzyla, ze marzenia sie spelniaja. to pieklo!!

"Zamknij oczy, ale nie umieraj. Masz prawo do płaczu. A potem wstań i walcz o następny dzień"

17

odleglosc niszczy... ze mnie juz niewiele zostalo tamtej dziewczyny, ktora wierzyla, ze marzenia sie spelniaja. to pieklo!!
- To prawda, ze odleglosc niszczy. Mnie tez wyniszczyla, przestalam ufac i nie wyobrazam sobie byc z kims na odleglosc . A tym bardziej jesli facet wyjezdza za granice. Czesto sie widzi, ze zonaci faceci zdradzaja, a ich kobiety o tym nie wiedza.
Uwazam, ze nie powinnas rezygnowac ze studiow na rzecz chlopaka. Spelniaj swoje marzenia, edukuj sie, rob to co kochasz. Jesli masz jakiekolwiek obawy to nie wyjezdzaj. Szczerze to nie wierze, ze gdyby on wyjechal a Ty bys zostala to by Wam sie udalo przetrwac ta rozlake. Wiesz dlaczego? bo chlopak, ktory pisze, ze nie bedzie z Toba na odleglosc daje tym samym do zrozumienia: '' daje Ci ultimatum. Albo jedziesz ze mna, albo sie rozstajemy bo ja nie bede z Toba zyc na odleglosc''. To Ty decydujesz... Ja nie zrezygnowalabym ze studiow tylko dlatego, zeby nie stracic chlopaka. Powodzenia.

Relationships are like addiction. Cut it off clean and fast. If you ever find yourself tempted to go back, run away and don't look back!

18

Jesli chcesz jechac, zabezpiecz sie: miej jakis plan na siebie, bez tego ani rusz. Na pewno nie rezygnuj ze swoich marzeń. Dla żadnego faceta, zwłaszcza w tak młodym wieku.

19

a u mnie jest inaczej.
ja juz tam bylam, wrocilam na studia,jednak mi niebardzo ida, nie widze dla siebie w PL jakos przyszlosci.

M. za to nie chce wyjechac sad
niewiem:(

Musimy popełniać własne błędy.
Musimy sami się na nich uczyć, dopóki sami nie zrozumiemy, że wiedza jest lepsza niż domysły,
że nawet najgorszy, najbardziej nieodwracalny błąd jest sto razy lepszy niż niepodjęcie próby..

20

A u mnie inaczej troszke niz u Was;)
Od kad jestesmy razem, moj facet był najpierw w Hiszpanii (2 miesiace), pozniej w Irlandii(6 miesiecy) a pozniej wyjechał do Austrii. Niestety oboje mamy takie charakterki, ze nie nadajemy sie do milosci przez telefon i skype- po prostu nie nadajemy sie do zwiazku na odleglosc. Po 2 miesiacach od kad zaczol prace w Austrii, przeprowadzilismy sie tutaj razem. Mieszkamy tu juz dwa lata, ja szkołe nadal kontynuowałam w polsce( zaocznie) a ze wzgledu na to, ze odleglosc nie bardzo duza (500km) byłam w stanie jechac do Polski na co drugi weekend. I nie żałuje smile

21

Witam was jestem tu nowa i mam podobny problem . Otoz moj chlopak wyjechal na 4 mies. do Niemiec chodzimy ze soba juz niecale poltora roku . wyjechal 4 dni temu a juz tak za nim tesknie i zdarza mi sie plakac po nocy ale wiem ze mnie kocha i mam nadzieje ze mnie nie zdradzi chociaz nigdy nic niewiadomo ale mam inny problem, co myslicie o tym ze jesli on jest z samymi tam moimi znajomymi to czy moglby sie posunac do zdrady ? (mieszka z nimi w jednym pokoju) ale mysle ze nie powinien bo i tak bym sie dowiedziala .

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Mój chłopak chce wyjachać do Anglii w poszukiwaniu pracy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018