Forum z gry online. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Forum z gry online.

Witam Was wszystkich, kiedyś tu byłam i szukałam u Was pomocy. Teraz zgłaszam się również do Was o pomoc o Waszą opinie.
Mój mąż czesto grywał na internetowych grach online z innymi, miał różne gry,teraz przeniósł sie na telefon, siedzi wciąż i pisze z ludźmi  z kobietami bo zauważyłam ze kobiety tam też graja.  Głównie chodzi mi o gre T***r. jest tam forum i poczta prywatna. On pogtrafi siedziec na tym cały dzień. Dobrze wie żę nie lubie jak tak sie zachowuje, to wychodzi albo do wc i tam siedzi nawet do godziny albo schodzi na dół do rodzicow i tam siedzi i gra, gra polega na klikaniu albo pisaniu z graczami.. ostatnio juz nawet jestem na skraju i czytam co pisze.. do dziewczyny jednej pisze kotus..itp Strasznie mnie to irytuje bo on nie pracuje a ja tak mamy dwuletnia coreczke. i jak jestem w pracy to siedzi bo zas widze na historii i jak przyjde co bym chciala spedzic z nim czas to tez wciaz koresponduje na komorce...na te gre przeznaczył juz duzo pieniedzy bo by isc wyzej musial robic przelew i mial za to jakies punkty w tym( wiem to wszystko bo probowalam wejsc w to ale nie jestem glupia by wydawac na to kase co moge za to dziecku cos kupic.. od kilku dni gdy widze ze na tym gada z kobietami normalnie o grze i zyciu tez to sciska mnie w zoladku i powiedzialam mu na spokojnie ze ma wybrac albo ja albo ta gra...zgadnijcie ...wybrał gre powiedzial prosto z mostu..zabolało :( na drugi dzien czyli dzis zapytalam sie go o to ponownie mowiac ze strasznie mnie to zabolalo a on ze jego to nie interesuje ze nie bedzie ze mna gadal bo go to denerwuje i przedzeznia mnie.. badz udaje ze nie slucha...tkzw brak szacunku i zapytalam sie ponownie a on ze wybiera gre.. to mowie ze skoro wybiera te zarana gre to ja z corka pakuje sie i odchodzimy to mowi ze mam isc a ja na to ze biore corke a on to bierz.. kocham go nie chce go zostawiac...czasami tak mi bluzni ze strasznie serce boli a jak mu to powiem to ze mam sie nie uzalac nad soba ze ma to w dupie i ze jestem pojebana itp itd.
Co zrobić? doradzcie mi..nie mam z kim o tym pogadac..nie ma kto mi doradzic wiec prosze was o toPowinnam go zostawic czy walczyc o to..nie wychodzi ze mna na spacery nie potrafi milego slowa powiedziec tylko karcic..

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez ZaubererDE (2014-04-21 22:54:31)

Odp: Forum z gry online.

Sam grałem dużo (w inną grę, nie mam pojęcia w co gra twój mąż), prowadziłem klan z graczami na bardzo dużym poziomie umiejętności (czyli szło masę czasu na treningi) i wiem jak to uzależnia.

Taka gra potrafi zastąpić życie, daje satysfakcję, poczucie przynależności do jakiejś społeczności, czasem nawet sławę...

Ciężko z tego zrezygnować na stałe, szczególnie jeżeli od razu nie ma się czegoś co zastąpi te potrzeby.

Temu mężowi-zombiakowi byłby potrzebny duży WSTRZĄS, żeby go oderwać. Niewykonalne, jeżeli mieszka sobie spokojnie z rodzicami i zarabia na niego żona. Co to właściwie za układ?!

3

Tak dokladnie, budowanie klanu..jego klan jest na najwyzszym poziomie, dokladnie nie ma pracy od tego miesiaca wczesniej byl prawie pol roku na l4, jak zrezygnowales z tego? Czym ja mam go odwiezc od tego.. strasznie zyc z kims takim

4

Z jego rodzicami dzielimy dom udostepili nam gore takzr swoja kuchnia itp

5 Ostatnio edytowany przez ZaubererDE (2014-04-22 00:09:58)

Zrozumiałem sam, że nie mogę tak marnować życia + nie miałem już tyle czasu na grę by podtrzymywać formę na poziomie który mnie interesował.

W pewnym momencie dostrzegłem to jacy ludzie mnie otaczają w sieci (sami wykolejeńcy, frustraci) i nie chciałem skończyć jak oni.
Ci najlepsi gracze, to często bardzo zdolni ludzie, pasjonaci, którzy w prawdziwym życiu mogliby odnieść duże sukcesy. Szkoda ich...

Niestety, po tym co napisałaś...

Toudi89 napisał/a:

powiedzialam mu na spokojnie ze ma wybrac albo ja albo ta gra...zgadnijcie ...wybrał gre powiedzial prosto z mostu..zabolało sad na drugi dzien czyli dzis zapytalam sie go o to ponownie mowiac ze strasznie mnie to zabolalo a on ze jego to nie interesuje ze nie bedzie ze mna gadal bo go to denerwuje i przedzeznia mnie..

... nie wierzę by on sam się ogarnął. Zachowuje się jak dziecko. To jest mentalność mojego kuzyna z podstawówki, a nie mężczyzny odpowiedzialnego za rodzinę.
(Weź jednak pod uwagę fakt, że on wcale nie musi być taki z natury. To uzależnienie sprawia, że zachowuje się w taki sposób.)

Musi szybko zobaczyć konsekwencje swoich wyborów. Wrócić na ziemię. Nie za dobrze mu u rodziców?

Tego typu gra uzależnia na mniej więcej dwa lata, ale potem można znaleźć kolejną...
Zresztą po takich dwóch latach grania na pełny etat ma się zawalone wszystko, brak prawdziwych znajomych w rzeczywistym świecie i nie ma za bardzo do czego wracać...

6

..czlowek sie czuje zdradzany przez druga osobe przez to ze to na kompie albo na komorce siedzi calymi godzinami, teraz jestesmy przez to tak pozarci ze czuje ze byloby mu lepiej jakbym odeszla z mala- nikt by mu nie przeszkadzal nie trul nad gloww, on jest pewny ze nie odejde.. nie chcialabym bo to jest nasz dom. sad nie wiem jaki wstrzas bym mu mysiala zaaplikowac. On gra odkad sie poznalismy najpierw cabal i s tego mial z laska romans al jak nie byl ze mna tzn.. pisal ze ja kocha bedac ze mna - ale wytlumaczyl mi o co chodzi i ok zrozumialam ale gral na tym bawet w nocy, spechalbie wstalal..zas Lol i teraz to gowno za kazdym razem obiecywal przestac tylko teraz jak gra w ten shit to wybral gre.. jestesmy w miare mlodzi 25 lat zycie ucieka przez palce..mowi ze nie bedzie za mna latal sprawial zeby mi bylo dobrze w zyciu..zdziadzial przez to..

7

Pogadaj z jego mamą. Każdy "gamer" boi się swojej mamy smile
Sam kiedyś, jako młody chłopak ciut za dużo grałem. Słabsze oceny, zakazy od rodziców w niczym nie pomagały. Sam musiałem się otrząsnąć. Sprzedałem konto na portalu aukcyjnym, żebym nie miał "gdzie się logować".

8

Czy Twój mąż w ogóle próbuje znaleźć pracę? Robi coś w domu, ugotuje, posprząta, zajmie się dzieckiem?
Powinnaś go zmusić, żeby sam się sobą zajął, to go trochę oderwie. Niech sam sobie zrobi zakupy i sam ugotuje, bo inaczej jadł nie będzie.
Oczywiście to jest możliwe tylko, jeśli dojdziesz do porozumienia z jego rodzicami. Ale oni chyba też zauważyli, że coś jest nie tak i powinno im zależeć, by się ogarnął.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej".
Albert Einstein

9

Podeszlam do niego bo od wczoraj czyta ksiazke, zapytalam sie czy ma ochote ze mna porozmawiac odpowiedzial o czym ja na to ze o nas to odpowiedzial stanowczym glosem NIE! Obraczki tez na jego palcu nie widze ale to wczesniej sie zapytalam cEmu nie nosi obraczku odpowiedzial ze zapomnial o niej to sie zapytalam czy tez mam juz nie nosic a on na to Nie interesuje mnie to.. wszystkim sprawia ze czuje sie winna..:(

10

Kiedys poszlam do tesciowej pogadac to pow ze nwiedzialam za kogo wychodze za maz..pracy nie.szuka, mial zapisac sie na prawo jazdy c plus d nic nie robi w tym kierunku, byl wojskowym zrezygnowal bo tak chcielismy. Mala sie.zajmuje jak mnie nie ma w domu. Dzis o dziwo popomywal i posprzatal i poszedl dalej czytac..

11 Ostatnio edytowany przez cslady (2016-02-23 16:04:55)

A może na początek spróbuj mu zaproponować gierki, które rozwiną umiejętności, takie które wymagają myślenia, zarządzania, takie może bardziej biznesowe? Ja znam z takich  [spam] Chodzi o zarządzanie lotniskiem, więc może gierki tego typu rozwiną w mężu jakieś większe ambicje i zdolności? Powodzenia!

12

Facet Cię ewidentnie odpycha, a Ty jak ten rzep. Chcesz żeby cię szanował?  Zacznij sama się szanować. Jeśli mąż jest uzależniony to bez radykalnych kroków się nie obędzie.

Ja bym na twoim miejscu się wyprowadziła.  Tu nie chodzi o to żeby sie od razu rozwodzić, tylko o to żeby zrozumiał co traci.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021