kompleks brzydszej siostry - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » kompleks brzydszej siostry

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: kompleks brzydszej siostry

miec siostrę niby rewelacja... ale nie kiedy tamta jest w podobnym wieku, jest zgrabniejsza, ładniejsza, kiedy to na nią faceci zwracają uwagę ... no i przede wszystkim nie wtedy kiedy to w niej zakochuje się facet na widok którego szaleja wszystkie komórki Twojego ciała...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kompleks brzydszej siostry

Nie zawsze znaczy,że ładniejsza to lepsza,nie ocenia sie towaru po opakowaniu,a książki po okładce.Pamiętaj o tym!!!Nie liczy się to co na zewnątrz,ale to co jest w środku i to co człowiek sobą reprezentuje...

Miłość, wierność, zaufanie.. - W dzisiejszych czasach to już chyba archaizmy...

3

Uważam,że przez takie myślenie gubisz poczucie własnej wartości.A przecież nie powinnaś się porównywać do siostry,to że jest ładniejsza czy też zgrabniejsza nie znaczy,że przy niej jesteś gorsza.Z pewnością jesteś wspaniałą osobą,przecież to wnętrze człowieka jest ważniejsze i bardziej cenne niż wgląd,który i tak z czasem przemija.Powinnaś uwierzyć w siebie,podnieść czoło do góry.Z pewnością i ty w końcu spotkasz swoją wymarzoną połówkę i będziesz najszczęśliwsza na świecie.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

4

Skoro masz ładną siostrę, to bądź z tego dumna, w końcu to twoja siostra! I możesz być dumna jak paw z tego, że jej się układa i że świetnie sobie radzi.
A z tą urodą, przecież nie musisz być wierną kopią swojej siostry. Dobierz fryzurę i ubrania do siebie, tak aby podkreślić co w tobie jest piękne, a nie zamartwiać się, że ona w czymś wygląda dobrze a ty nie.
Wiem co mówię, bo mam siostrę i przez pewien czas też tak myślałam. Ona ma fajną figurę, wszystko jej się udaje. Ale to ja zawsze miałam odwagę wywalczyć sobie u rodziców więcej przywilejów, ja pisałam lepsze wypracowania, byłam bardziej wygadana. I najlepiej wyszło nam 'połączenie sił'. To ja pomogłam jej ubrać w ładne słowa pracę inżynierską, ona mi przetrwać fizykę i matematykę w liceum, ja wstawiałam się za nią u rodziców, ona poznawała mnie z chłopakami. Zamiast zazdrościć, lepiej współpracować:D

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

5

Dokładnie Szczurunia ma rację... Wszystkie dziewczyny mają...

Kochana, na pewno jesteś w wielu dziedzinach lepsza od siostry- tylko tego nie zauważasz. Postaraj się zwrócić na to uwagę. Zadbaj o siebie- znajdź swój własny styl- który do Ciebie będzie najbardziej pasował. I spójrz z innej strony na swoją siostrę. Pewnie też ma jakieś problemy/kompleksy... może czasem warto po prostu pogadać?

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

6

hey ja mam starsza przybraną siostre hmm jeszcze gorzej rok różnicy i ten wiek kiedy jej sie nie da nic wytłumaczyć więc pomyśl że niektórzy mają gorzej a ty jesteś na pewno ładna młoda mądra itp.
pzdr

7

poza ty m ona może myśleć tak samo nigdy nie wiadomo

8

To normalne.Nie jesteś odosobniona w swoim przypadku.Ja mam trzy siostry.Każda z nas jest inna....każda ładna na swój sposób.Jedna ma super nogi (ja nie mam nawet co o takich marzyć),druga szczuplutka,trzecia ma rzęsy takie długie,że jak nawet zamyka oczy sięgają do brwi....ja mam najładniejszy biust ....każdy ma w sobie coś pięknego...jakieś atuty zasługujące na uwagę.Masz i Ty zapewne.Spójrz w lustro i doceń siebie.Na pewno Ci niczego nie brakuje.

9

brzydsza_siostra, więcej wiary w siebie! Ty też zapewne jesteś atrakcyjną, inteligentną dziewczyną, więc niepotrzebnie się zadręczasz.

10

Ja też mam super ładną siostrę i mimo, że też jetem ładna, ona zawsze miała więcej adoratorów i troszkę jej zazdrościłam i to było strasznie puste:) teraz znalazłam chłopaka, który zrobiłby dla mnie wszystko i  żaden z tej bandy uganiających się za moją siostrą nigdy nie dorówna jemu:)bo większość z nich dostrzega tylko urodę i nic poza tym...więc nie przejmuj się bo porządny facet widzi coś więcej niż wygląd i mimo, że jesteś mniej atrakcyjna to nie znaczy,że każdy wybierze Twoją ładniejszą siostrę:)

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » kompleks brzydszej siostry

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018