wciąż przybywa .. co robić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 38 ]

Temat: wciąż przybywa .. co robić?

Nie wiem czy macie tak jak ja.. ale mam dość siebie i swoich niechcianych dodatkowych kilogramów..

Nie wiem czego tak się dzieje, ale czuje ze co jakiś czas przybywa mi tu i tam, choć jem bardzo mało..

Śniadanie: kawa z mlekiem bez cukru + 4 herbatniki Lu Go
II śniadanie: activia + pół kubka płatków Fitness
Obiad: czasem jem czasem nie.. jakieś ziemniaczki, udko, surówka

wieczrem skusze się na batonika lub wcinam słonecznik hmm

i nie widze zadnych korzystnych efektów!!! prace mam fizyczną, nie siedzącą!! dodatkowe zajęcie, nie jeżdze autem, wciąż CHODZE na nogach..

Nie jestem gruba, ale mam tu i tam ... zwłaszcza raniona, brzuch, uda.. dodatkowo jestem budowana z "grubych kości" więc wyglądam na nieco z nadwagą.

Męczy mnie to bardzo..

Co radzicie .. pomocy..

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wciąż przybywa .. co robić?

Hmmm masz taka przemiane materii...
ja tez jem nie wiele,a dodatkowe kg nie znikaja.Pozatym jestem obciazona genetycznie.
Może u Ciebie tez tak jest?

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

3

Troche pewnie i w tym tkwi problem..
Mama jest otyła..

ale jak ona mówi, w moim wieku ona już miała dużą nadwage wiec ..

4

No wlasnie.Ja mam rodzicow"przy sobie"i wszytskich dziadków.
Więć tak czy siak szczupła być nie mogę.

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

5

A może pływaj regularnie. Podczas pływania pracują wszystkie mięśnie. I nie chodzi mi o siedzenie w jacuzi tylko przepłynięcie konkretnej odległości. Zacznij może od 10 długości basenów i co jakiś czas zwiększaj o 2 czy 4 długości. To zależy od Twojej kondycji.

6

A może zmień trochę swój jadłospis? Nie jedz "bardzo mało", a zacznij jeść normalnie, ale zdrowo.

Rano owoce ( regulują przemianę materii) np z jogurtem, orzechami (dodają energii). Obiad  jednak zjedz i lekką kolację, ale nie batonika tylko coś odżywczego.
Wiesz niektórzy jedzą rano coś na szybko, przez cały dzień nic, wieczorem dużą kolację i dziwią się, że nie chudną. A przecież lepiej jeść małe posiłki nawet 4 czy 5 dziennie niż jeden czy 2, bo wtedy lepiej działa przemiana materii.
I jak napisała Agatka sport też jest ważny.

7

częsciej już jesc nie moge bo moja praca nie daje mi tyle czasu na posiłki, non stop mam małych pacjentów, i tylko w ciągu 8 godzin pracy 30 min przerwy,
o basenie myslałam ale pływając wyrabiają się "bary" a ja ramiona mam juz masywne właśnie..

8

tak jak juz pisalam w temacie "dieta herbalife" własnie ona mi pomogla odchudzalam sie pod okiem konsultantow z mojezywienie.pl ja schudlam 6 kg w miesiac a łacznie 11 kg moja kuracja trwała okolo 2 miesiace napewno i wam pomoga

9

po pierwsze jedzienie na noc/ wieczór to najgorsze co może być, szczególnie słodyczy, do tego śniadanie musi być większe niz to co napisałaś , bo to najważniejszy posiłek dnia, nie jdaj białego pieczywa i wprowadź do jadlospisu duuuużo zieleniny. Proponowałabym Ci jeszcze zielona herbatę i może l-karnitynę

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

10

Rozumiem, że nie masz czasu, ale normalne śniadanie i kolacje możesz przecież zjeść. Nie jedz tak mało, bo albo się rozchorujesz albo nie bedziesz mieć sił do pracy.

11

a po co l-karnityna? na co wpływa?

spróbuje z tą dietą herbalife, ale co mam tam zaglądnąć (na tą stronę), co oni mitak o pomogą?

12

iziaaaaak napisał/a:

a po co l-karnityna? na co wpływa?

spróbuje z tą dietą herbalife, ale co mam tam zaglądnąć (na tą stronę), co oni mitak o pomogą?

wystarczy ze wejdziesz na trone mojezywienie.pl tam po prawej stronie sa dane do kontaktu z konsultantami gg tel ustala ci odpowiednia diete zaopiekuja sie toba podczas calej kuracji mi bardzo pomogli moja kolezanka tez schudla dzieki nim

13

Kasiulla dzieki smile juz się mną zajęli smile a za jaką kwote masz kuracje?
bo to dość drogo wychodzi

14

Zależy od przemiany materii. każdy ma inną hmm
jakieś herbatki odchudzające czy sucharki zamiast batoników ?

15

iziaaaaak napisał/a:

Kasiulla dzieki smile juz się mną zajęli smile a za jaką kwote masz kuracje?
bo to dość drogo wychodzi

ja poszlam po najniżej linii oporu i kupilam zestaw podstawowy za około 495 zł ktory takze pomogl mi osiagnac moj cel. moim zdaniem warto tym bardziej  ze oni znaja sie na tym co robią
pozdrawiam

16

no mi też wyliczyli na ok 480 zł yikes troche dużo ale pewnie się skusze tongue:P

17

iziaaaaak napisał/a:

no mi też wyliczyli na ok 480 zł yikes troche dużo ale pewnie się skusze tongue:P

zobaczysz nie bedziesz zalowac mi bardzo ta kuracja pomogla schudlam i nie mam efektu jo-jo a przy tym poprawila mi sie cera i rozbil cellulit jak dla mnie same plusy i mąż mi teraz mówi ze wyglądam kwitnąco big_smile z tego co wiem niektórzy sami sobie dawkuja te produkty ale nie maja efektow a pod opieka konsultantów efekty masz murowane. wiec warto

pozdrawiam

18

spróbujcie odchudzanie na zawołanie jak coś to moge przesłać wink

19

ja tam nie wierzę w diety za które trzeba najpierw zapłacic, czyste nabijanie ludzi w butelkę

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

20

jesli chodzi o herbalife to gwarantuja ze jesli nie osiagniesz efektow dostaniesz zwrot pieniedzy przynajmniej tak mowil moj konsultant ale mi tam ta dieta pomogla wiec nie sadze zeby to bylo nabijanie ludzi w butelke.

pozdrawiam

21

Ja też nie wierzę w te wszystkie herbatki, wystarczy czasem popić trochę kawy naturalnej która zresztą jest dobrym spalaczem tłuszczu, tylko trzeba pić na czczo przed wysiłkiem, czy jakimś sportem, ćwiczeniami, no i trzeba uważać na żołądek, jak ktoś ma jakieś wrzody czy niestrawność to  wystarczy pić kawę niskodrażniącą, najlepiej astrę, ale chyba i tak tylko ona jest nie zawiera związków szkodliwych, znaczy drażniących żołądek i serce.

22

Juliii jaka ta twoja dieta? napisz lub prześlij wink

23

deana napisał/a:

Ja też nie wierzę w te wszystkie herbatki, wystarczy czasem popić trochę kawy naturalnej która zresztą jest dobrym spalaczem tłuszczu, tylko trzeba pić na czczo przed wysiłkiem, czy jakimś sportem, ćwiczeniami, no i trzeba uważać na żołądek, jak ktoś ma jakieś wrzody czy niestrawność to  wystarczy pić kawę niskodrażniącą, najlepiej astrę, ale chyba i tak tylko ona jest nie zawiera związków szkodliwych, znaczy drażniących żołądek i serce.

Jakoś mi się nie chce wierzyć że poranna kawa pomoże mi w zrzuceniu zbędnego ciała. Owszem, kofeina często dodawana jest do kosmetyków modelujących ale picie jej i traktowanie jako "spalacz tłuszczu", nie przekonuje mnie to.

24

Nie wierzysz to trudno, Twoja strata smile Ja uwielbiam wypić kawkę z rana i wiem, że na mnie wspaniale działa, od samego zapachu dostaje powera smile

25 Ostatnio edytowany przez Marysienka82 (2011-05-27 12:50:30)

Kawa zdecydowanie przyspiesza przemianę materii, potwierdzam smile.

Herbatek nie stosuję. Znalazłam natomiast sposób na to, by nie jeść dużo słodyczy - wystarczy kupić w aptece chrom smile

Poniżej strony internetowe:
http://chrom.miasto-legionowo.com/
http://www.domzdrowia.pl/czytelnia/page/59,rola-chromu-w-procesie-odchudzania

26

Chrom niestety na mnienei działał a kawa czarna z ranka i owszem ale bez cukru ;D co do diet na zamawianie i innych cud jakoś nie wierzę. Parę lat temu odchudzałam się pod okiem Pani dietetyk i to co mi zostało po tym w główce to jedzenie 5 razy dziennie małych posiłków i wszytko jest si ;D do tej pory trzymam się w tej samej wadze +/- 2 kilo ;D także polecam odchudzanie z głową smile))

27

Co z tego, że schudniesz poprzez herbatę, czy jakiś podany jadłospis podczas diety? Jeśli dietetyk nie powie Ci, jak unormować dietę po odchudzaniu, wrócisz do normalnego stylu życia i kilogramy znowu przybędą - niestety. Zawsze tak jest, że za diety gubimy, wszystko pięknie, a potem BUM - kilogramy wracają i wieczna huśtawka, łzy się leją. Sama tak miałam, obecnie jestem na Dukanie i super się czuję i co najważniejsze, bo zgubieniu kilogramów, wiesz, jak masz dalej jeść, by nie przytyć, masz przypisaną dietę do końca życia, ale nie o sałacie i wodzie. W wyszukiwarce na górze wpisz po prostu "dukan" i wyskoczy Ci grupa wsparcia. Szkoda by mi było pieniędzy na to "cudo".

Staram się mieć więcej empatii i wyrozumiałości dla świata, który gryzie mnie w dłonie.

28

Ja mam tak ze bardzo chciałabym schudnać, tylko ze moim problemem jest to ze wystarzy ze cos zjem, nawet jabłko od razu mam taki brzuch miękki.. inne moje znajome kiedy idziemy na jakies babskie posiedzenie do kawiarni, wystarczy ze zjem ciastko i wypije kawe, od razu czuje sie jakbym przytyła.. poradzcie mi coś.. czemu tak jest ze od razu mam taki 'balon' z brzucha po malym posiłku

29

malwina74 - myślę, że twoje rozmyślanie nad każdym zjedzonym produktem i przerażenie, że na pewno od tego przytyjesz nie pomaga tobie schudnąć. mi dietetyczka powtarzała przez clą dietę, że pozytywne podejście do diety i optymizm są niezbędne. a przede wszystkim, ze trzeba jeść żeby schudnąć. i udało się smile może też potrzebujesz takiego dobrego duszka, który poprowadzi twoją dietę i będzie ciebie wspierał? ja odchudzałam się z vitalia.pl

30

moze rzczywsicie za bardzo sie tym przejmuje..
Dziekuje bardzo!

31

malwina74 napisał/a:

Ja mam tak ze bardzo chciałabym schudnać, tylko ze moim problemem jest to ze wystarzy ze cos zjem, nawet jabłko od razu mam taki brzuch miękki.. inne moje znajome kiedy idziemy na jakies babskie posiedzenie do kawiarni, wystarczy ze zjem ciastko i wypije kawe, od razu czuje sie jakbym przytyła.. poradzcie mi coś.. czemu tak jest ze od razu mam taki 'balon' z brzucha po malym posiłku

Po prostu nie masz mięśni brzucha, które trzymałyby "kiszki" w środku. Jak coś zjesz, napełniony żołądek powiększa się, a że nic go nie "blokuje" - zaczyna wystawać. Poćwicz mięśnie brzucha, jeśli będą twardsze to lepiej będą trzymały w środku żołądek i jelita.

Swoją drogą to normalne, że brzuch się powiększa po jedzeniu - nie popadaj w paranoję. Nie tyjesz.

32

Tylko wlasnie chodzi o to ze ja mam duze miesnie brzucha, a zebra mi przeswituja. Nie mam wgl tłuszczu i  mam bardzo aktywny tryb zycia : biegam, basen itp. Ćwicze sama w domu typu 'fitness'. i tak mam..

33

czytam  Twoją dietę i nóż mi się w kieszeni otwiera.

Po pierwsze czemu jesz na śniadanie herbatniku LU GO ??
Wiesz ile jest tam cukru.
Zamień na kanapkę z pieczywa pełnoziarnistego.

2. nie zapominaj o drugim śniadaniu, np. sałatka z kurczakiem ( bez majonezu )

Płatki fitness - dziewczyny nabieracie się na chwyty marketingowe sad(((. Spójrz na skład tam jest bardzo dużo cukru.
Lepiej kup zwykłe płatki owsiane dodaj sama bakalii i zalej wrzątkiem, a jak bardzo musisz to mlekiem np. ryżowym.

3. Obiad warzywa, kasze , zboża.

4. zakąska ( jabłko, jajko, itp)

5. Kolacja lekka, kanapka z pieczywa pełnoziarnistego itp.

ODstawcie te wszytkie suplementy i apteczne dziwaki. Odżywiajcie się zdrowo i bez cukru przedewszytkim. 
Minimum 40 min marszu dziennie lub innego wysiłku  i gwarantuje po miesiącu waga zacznie lecieć w dół.
Najpierw tracisz wode, poetm tłuszcz ...a potem przemiana materi zacznie szybko pracować.

ale na ciastkach i fitness płatkach napewno nie przyszpieszysz przemiany materii !!!!

34

PurBlanca <3 napisał/a:

Hmmm masz taka przemiane materii...
ja tez jem nie wiele,a dodatkowe kg nie znikaja.Pozatym jestem obciazona genetycznie.
Może u Ciebie tez tak jest?

aha są to bzdury i tłumaczenia waszej otyłości.
To sposób żywienia jaki wyniosłyście z domu przczynia się do otyłości.
Oczywiście jedni tyją szybciej inni wolniej, jedni mogą pozwolić sobie na większą swobodę w diecie ale nie ma możliwości aby nie zachować szczupłej sylwetki.
Wystarczy odpowieni sposób żywienia + aktywność fizyczna i każdy jest w stanie zachować dobrą sylwetkę i nie ma innej możliwości.

Takie gadania że jest się obciążonym genetycznie, to zwyłe usprawiedliwianie się.

Proponuje zamiast przed kompem to spędzać więcej czasu na świerzym powietrzu, a waga zacznie spadać.

pozdr.

aha i jeszcze jedno. Im mniej jecie tym bedziecie spowalniać waszą przemianę materi. Organizm który nie ma stałych posiłków będzie odkładał na później to co zjecie więc przemiana będzie powolna.
Zacznijcie jeść 4-5 małych posiłków dziennie ( zdrowych !!! ) i po pewnym okresie przyspieszycie ją.

35

Moim zdaniem nie trzeba koniecznie mniej jeść, by schudnąć. Ja kiedys , parę lat temu, nadal jadłam dużo np rano 2 kanapki dajmy na to z serem, po południu sporo ziemniaków, mięso z kurczaka, surówka, kolacja 3 lub 4 kanapki z czyms tam (obecnie ) i schudłam oczywiście mając ku temu dużo ruchu. Zawsze było mi ciężko zrezygnowac z tego i mało jeść, a jak próbowałam jechać na warzywkach, to zawsze byłam głodna, zwłaszcza jak miałam dużo ruchu, więc to dla mnie odpadało.
Pozdrawiam smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

36

sunrise popieram Cię:-)

Ja stosuję dietę bez wysiłku. Jem 4-5 posiłków dziennie, godzinę-dwie ćwiczę. Staram się dużo chodzić pieszo. Moje posiłki wyglądają mniej więcej tak: śniadanie jajecznica z 2 jajek z dużą ilością szczypiorku, na skrawku masełka do tego pomidor, ogórek. Przed południem duże jabłko, kisiel, surowe marchewki. Obiad: kurczak,indyk, ryby do tego dużo różnych surówek. Kolacja: jabłko, jajko, nabiał, mięso.

Proste, bez wysiłku a co najważniejsze działa:-)

Wystarczy wykluczyć słodycze, ziemniaki, makarony, sosy, śmietanki, chleb, boczek, tłuste kiełbasy, ser żółty.

"No cóż, ten, który kocha, powinien dzielić los tego, kogo kocha." /Woland

37

gdy zaczely przeszkadzac mi moje oponki i brzuch i nie miescilam sie w moje ulubione spodnie,postanowilam cos z tym zrobic,ale tak na zawsze,zeby juz do tego nie dopuscic wiecej.
od kilku lat pije codziennie czerwona herbate,ale prawdziwa czerwona,lisciasta.jest swietna na wszystko.
zaczelam jesc posilki mniejsze i wiecej,co 3-4 godz. musze cos zjesc,np. rano o 7 jem sniadanie(platki owsiane z bananem i jogurtem ,do tego jakies bakalie),o 10 np.jak jestem w pracy to garsc orzechow,4 morele suszone.(to tak na szybko,bo wtedy nie mam przerwy,a cos trzeba wrzucic na zoladek smile)0 12.30 mam przerwe,to zabieram ze soba surowki,salatki. potem o godz powiedzmy 15-tej jem jablko,potem kawka z czyms slodkim i kolacja.Te godziny to podaje tak mniej wiecej,bo nie zawsze masz mozliwosc zjedzenia czegos o konkretnej porze.Zalezy tez o ktorej zjadam sniadanie.i jem wszystko,tylko w malych ilosciach oczywiscie,jem makarony,ziemniaki,sery zolte,ale jak mowie,w malych ilosciach,czasem zjadam hamburgera czy pizze,slodkie jem tylko raz dziennie ,jakies ciastko czy kawalek czekolady.Po prostu kazda rzecz ,ktora jemy liczymy jako posilek- kawa z ciastkiem,jablko,garsc orzechow.Tak slyszalam juz nieraz w roznych programach i od roznych ludzi i do tego sie stosuje,i tak juz prawie od dwoch lat,utrzymuje ta sama wage,na poczatku schudlam 6 kg,ale do tego wszystkiego polecam oczywiscie duuuzo ruchu,dlugie spacery.
pozdrawiam

Posty [ 38 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021