Dziwne sny - ratunku :( ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dziwne sny - ratunku :( !

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Dziwne sny - ratunku :( !

Witam wszystkich ! smile

Zaczne od tego ze jestem bardzo szczesliwa z moim chlopkaiem wiadomo jak to w zwiażku bywa raz z gorki raz pod gorke raz ja mam go dosyc raz on mnie.. ale do sedna ...
Ostatnio miewam sny a dokladnie w tym tyg to chyba ze 4 razy jak caly czas uganiam sie za innymi chlopakiem i co sen to ja mam innego, nie zdradzam , moj chlopak gdzies zawsze ze mna jest w tych snach i gdzies rozmawiam z znim widze go, a jak nie to caly czas jak jestem z tym innym gdzies chodzimy raz ze gdzies na wesele szlam  z sasaidem a caly czas szukalam mojego chlopaka, raz ze na studniwke szlam z innym i tez caly czas szukalam mojego chlopaka a kiedy go znalazlam to pytalam czy pojdzie ze mna, dzis tez mialam sen w ktorym latam za zonatym facetem kumpluje sie z  jego zona on wogole nic do mnie a ja mysle ze bedziemy razem i ze mysle swiadomie w snie ze jak ja to powiem mojemu chlopakowi ze mi go bedzie szkoda...

Co te sny moga znaczyc ?? sad zaczynam sie bac sad bardzso kocham mojego chlopaka jestem z znim szczesliwa . jestem zla na siebie za te sny ;/

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwne sny - ratunku :( !

Wiesz, ja to wogóle mam dziwne sny i cała moja rodzina się śmieje, ze powinnam książkę napisać o tych snach wink
Może Twoje sny wogóle nic nie znaczą. Weź sennik i poszukaj poszczegółnych haseł i może coś się dowiesz. Ale tak w 100% nie wierzę sennikom. Wiadomo, jak to jest. Bardzo często śnią nam się osoby czy zdarzenia, o których w ciągu dnia myślimy. Tak więc może dlatego chłopak Ci się śni, bo o nim myślisz. Często też głupie sny są, gdy przed zaśnięciem się najesz. Lepiej jeść 2 godzinki przed snem ostatni posiłek.
Ale generalnie nie ma się czym przejmowac. Sen to sen wink

3 Ostatnio edytowany przez Don Pedro (2009-08-28 09:30:29)

A może za długo się w chowanego przed snem bawicie? big_smile Bo ciągle go szukasz i szukasz... Ja Ci w tym temacie raczej nie pomogę bo jakbym miał opowiadać swoje sny to ho ho filmy można kręcić smile Ale poważnie może to oznacza, że Twój chłopak jest dla Ciebie przewodnikiem przez życie i dlatego mimo czyhających pokus, różnych dróg (w prawo ale częściej w lewo:) pragniesz podążać z nim tą właściwą drogą.

A co Ci te sny zrobiły, że chcesz być na nie zła? smile

Był kiedyś taki śmieszny serial "Życie jak sen", tam to były jazdy...

4

Ja dzis mialam wlasnie taki glupi sen o moim chlopaku ze masakra!
no ale poklocilam sie z nim wieczorem moze dlatego..
Czasem tak na codzien mi sie snia takie glupie sny ze juz sily niemam do tego.. i najchetniej to bym nie zasypiala.

~ ` Musisz uwierzyć w siebie , bo wiara czyni cuda ! ~ `

5

Może za dużo myślisz o swoim chłopaku... nie wiem sama. Hmmm. Tak jak napisała Agatka najlepiej sprawdzić sennik (może to coś da- skoro to powtarzający się sen)

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

6

już sama nie wiem czy sny rzeczywiście wynikają gdzieś z naszej podświadomości. Temat snów jest dla mnie bardzo tajemniczy, magiczny. Ciężko stwierdzić czy to co nam się śni to nasze zmartwienia , coś o czym dużo myślimy czy  może "przepowiednie " . Ciekawa jestem czy są osoby które zajmują się tym zawodowo , z chęcią posłuchałabym ich opinii wink
Rozumiem , że przejmujesz się tym , tez parę razy zdarzyły mi się sny - że "zdradzam" swojego chłopaka, i co prawda nie należały one do najprzyjemniejszych bo mimo iż śniłam miałam świadomość , i czułam poczucie winy itd.
zgadzam się z dziewczynami :Sprawdź sennik , może to trochę cię uspokoi.
Pozdrawiam!

7 Ostatnio edytowany przez Kaija215 (2009-08-31 16:57:50)

Ja też mam bardzo pokręcone sny, a ostatnio, podobnie jak Tobie, przez kilka nocy z kolei śniło mi się, że byłam w związku z kimś innym niż mój aktualny mężczyzna. Najpierw śnił mi się chłopak, w którym kochałam się jeszcze w podstawówce, potem kolega z mojego miasteczka, o którym nigdy nie myślałam "w ten sposób"...Ale większość tych snów miało wspólny mianownik, po jakimś czasie, będąc w środku  snu orientowałam się, że coś jest nie tak, bo przecież chłopak o którym śnię to nie jest MÓJ UKOCHANY...No i budziłam się wink

Najważniejsze jest to co czujesz na jawie!

mam ręce stopy usta i całą tę resztę
balast który przez chwilę trzyma mnie w okolicy życia
poza tym jest nieskończoność
którą potrafię tylko nazwać

8 Ostatnio edytowany przez november (2009-09-04 13:36:39)

Moja droga, myślę, że nie masz się czym przejmować. Sny są czymś niezależnym od nas. To, że śnisz o facetach mając u boku tego jedynego nie musi wcale złym przejawem. Sen jest bardzo złożony. Jak widać Ty przejmujesz się tymi głównymi symbolami, jakie tam sie pojawiają. Ale może warto spróbować przypomnieć sobie więcej szczegółów, tło, inne wydarzenia we śnie, jakieś barwy.. cokolwiek. I wtedy spróbować złożyć z tego coś logicznego. Z reguły podświadomość podpowiada coś w trochę zawikłany sposób. Co prawda nie jest tak, że jeśli sen cos pokazuje, to zawsze jest zupełnie odwrotnie, ale faktycznie- sen pokazuje "mówi" nam coś używając do tego jakby zupełnie nieprawdopodobnych symboli. Dlatego nie sądzę, by to, że śnią Ci się faceci wskazywało np, że masz na nich chęć (tym bardziej, że mówisz, że często to obcy ludzie). smile Raczej skłonna byłabym stwierdzić, że Twoje sny nie mają nic wspólnego z np. seksem w rzeczywistości.... bo przykładowo co waszym zdaniem symbolizuje szafa, dół, otwarte pudełko? Albo nóż, szpada, sznurek?:) Dziadek Freud widział tu odpowiednio żeńskie i męskie organy płciowe;p Głowa do góry;D ciesz się, że pamiętasz sny i spróbuj je odczytać:)

Nazbyt układne kobiety, rzadko znaczą historię...

9

Nie masz być o co zła na  siebie...przecież nie masz to wpływu.Nie staraj się aż tak w tej interpretacji zatracać.Każdy miewa sny...i uwierz mi...czasem są naprawdę idiotyczne i pozbawione sensu.Najlepiej o tym nie myśl..ot normalna sprawa.

10

Interpretuję sny od jakiegoś czasu.Interpretuję sobie, rodzinie, przyjaciołom.Korzystam tylko z jednego sennika (Sennik, Aleksandra A.Nowak, wyd. Buchamnn 2003), choć próbowałam też z kilku innych, spędzając w bibliotece po kilka godzin nawet.Ten nie jest doskonały, ale napisany fajnym językiem i dość sporo znaczeń-symboli zawiera w stosunkowo niedużej objętości.Nigdy, ale to nigdy nie korzystaj z senników internetowych, bo tam jakieś bajki są.

Don Pedro ma częściowo rację, Twój chłopak może być Twoim "przewodnikiem duchowym, przewodnikiem życiowym". Szukanie we śnie zapowiada szukanie czegoś na jawie (niekoniecznie chłopaka, ale jego osoba może wskazywać na powagę sprawy). Zdrada lub chęć zdrady jest tu tylko tłem, ewentualnie pokazuje tylko twoje obawy, że taki fakt mógłby z Twojej strony zaistnieć.Ale jak twierdzisz, kochasz Go, więc chyba nie ma się czego obawiać.

Sny są odzwierciedleniem rzeczywistości w każdym jej aspekcie. Pokazują nam to co było, pokazują nam to co może się stać, pozwalają nam się zrelaksować, służą odpoczynkowi intelektualnemu. Odzwierciedlają stan naszej duszy i psyche. Próba samodzielnego rozszyfrowania snu, w szelakich aspektach i dokładną analizą wszystkich symboli bywa fajne. Ale trzeba zachować dystans.Dużo dystansu, żeby nie dać się zwariować.Mózg potrafi nam spłatać figle.

Don Pedro - pamiętam ten serial, tam naprawde byly jazdy...hahaha

...o, jakie dziwne formy może przybierać szaleństwo ludzi zdrowych...

11

nasza podświadomość ma wpływ na to co nam się sni, nie jestem specjalistka ale swoje sny potrafie zinterpretować, np jak śni mi sie dziadek ( sen ostrzegawczy) tzn że moze się coś stac złego a jak śni się dziadek mi i mojej siostrze tej samej nocy to gwarantowane nieszczęście. To nie jest tak że ja sobie to wmówiłam i tak sobie tłumacze ale po prostu doszłam z czasem do tych wniosków. Ale na ten temat tez mogłabym książkę napisac. Nie wiem cięzko mi ocenic Twoj sen ale moze Ci czegoś brakuje w Twoim zwiazku/partnerze że szukasz gdzie indziej, może  te uganianie jest wołaniem o pomoc?

12

no to się dorzucam do tematu z moim snem...
śniło mi się, że śpię, a mój facet zaczyna mnie dusić...
jakiś obłęd, budzę się, a mój facet chrapie sobie, odwrócony do mnie tyłem.uff.
oczywiście zajrzałam do sennika i powiedzmy, że się uspokoiłam.sen ten oznacza, że będę się dusić w tym związku, albo, że mój partner będzie mnie ograniczał.Jako związkofob odrzuciłam drugą interpretację i teraz czekam, aż się zacznę bać zaangażowania.swoją drogą realizm w tym śnie był nie do zniesienia.

...o, jakie dziwne formy może przybierać szaleństwo ludzi zdrowych...

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dziwne sny - ratunku :( !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018