Milosc fizyczna w zwiazku i w ogole mix... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Milosc fizyczna w zwiazku i w ogole mix...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Milosc fizyczna w zwiazku i w ogole mix...

Witam

Po godzinach, dniach?, miesiacach? rozmyslan spontanicznie postanowilem zaczerpnac porady w internecie, tutaj. Z zadna znajoma twarza nie chce o tym rozmawiac...

Mam 22 lata, moja kobieta jest 2 lata starsza. Od ponad 4 miesiecy jestesmy razem, znamy sie od 5. Poznawalismy sie intensywnie w pracy i domu (na firmowym mieszkaniu). Teraz ja pracuje gdzie indziej, moja kobieta tam gdzie wczesniej. Mieszkamy poza Polska. Wynajmujemy od miesiaca wspolne mieszkanie.

Wczesniej mialem dziewczyny (doslownie mialem bo: tak wypadalo, koledzy tez mieli, urozmaicenie), ale mimo wielu prob z ich stron nie chcialem sie z nimi kochac, wiedzialem, ze przyszlosci z tego nie bedzie. Ostatni zwiazek kilku miesieczny wspominam prawie idealnie - skaza na diamencie okazal sie dobrze ukrywany, a przeze mnie odkryty zawod partnerki... kurtyzana. Skutkowalo to zakonczeniem zwiazku i moim wyjazdem z kraju.Pol roku tesknilem, chodzilem jak z kijem w d...
Czekalem na ta jedyna, na obecna. Trafila sie spontanicznie, jak bylem tak jestem dalej zakochany po uszy. Jest moja pierwsza (jak nie ostatnia?). Ja jestem jej drugim, z pierwszym byla kilka miesiecy przed naszym poznaniem sie, sama uwaza to za totalna pomylke.Przez pierwsze 2 miesiace kochalismy sie po kilka razy dziennie, teraz aby raz dziennie tuz przed snem.
Jak jej zasugerowac czestsze kochanie sie? Dwoje sie i troje, zeby jej bylo ze mna dobrze ze mna w kazdym calu, gotuje, sprzatam, itp itd. Ale jakby tak nie odczuwam tego zaangazowania z drugiej strony.
Milosci francuska z bylym uprawiala ale ze mna juz tak nie chce, bo po kilku probach stwierdzila, ze on szybko dochodzil (lapiac ja za glowe i po swojemu) a ja wcale(delikatnie jej sugerowalem, ale chyba nie zakumala o co biega, ze robi to zle, a nie chce dominowac). W lozku kompletnie oddaje mi inicjatywe. Co noc tulona, calowana, pieszczona wszystkim wszedzie, pozycja za pozycja, orgazmy za orgazmem, aby od tylu nie chciala to nie nalegam. Ale jak ja przekonac do tego orala? Czasem mi sprzet opada widzac jej brak zaangazowania a przynajmniej ja to tak czuje i czlonkowi to sie tez udziela. Jednak gdyby sie postarala, to dalej wszystko byloby dobrze. Czesto o tym mysle.

W naszym zwiazku panuje ogolnie szczerosc.
Dla mnie seks jest glownym filarem, na okolo ktorego sa inne pozostale filary wazne ale nieco mniej.
Co ja robie zle? Co jest ze mna nie tak, ze 12h na 24 mysle o kochaniu sie z milosci? Boje sie, ze nie wytrzymam i przejde do kolejnego rozdzialu w zyciu, tym razem bez niej... W porownaniu do poprzedniej imitacji diamentu ta jest prawdziwym diamentem, ale... nieoszlifowanym.

PS. Jak ja namowic na czestsze spacery, ja uwielbiam, a ma kobieta nie bardzo...
      I przepraszam za chaos w wiadomosci. Jak widac nie ogarniam tego

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Milosc fizyczna w zwiazku i w ogole mix...

No cóż, to naturalne, że nie zawsze ona lubi to co ty. Należałoby wypracować jakieś kompromisy. A ten oral jej może na razie odpuść, nie musi tego lubić, a może z czasem się przekona. Nie jesteście ze sobą zbyt długo, więc macie jeszcze czas uczyć się nowych rzeczy, wprowadzać jakieś urozmaicenia.
I trochę mnie uderza twoje mówienie o kobietach jako o diamencie nieoszlifowanym lub ze skaza. Wszyscy jesteśmy ludźmi, nie oczekuj, że znajdziesz kobietę idealną odpowiadającą ci we wszystkim i zgadzającą się z tobą zawsze i mającą zawsze ochotę na to co ty. Nie ma tak pięknie, każdy ma inne preferencje.
Jeżeli ci coś w związku przeszkadza to musisz rozmawiać z nią o tym wprost, jeżeli jej ufasz, ale próbować też zrozumieć jej argumenty.
Mam nadzieję, że się jakoś dogadacie w tych kwestiach, przecież po 4 miesiącach nie znacie jeszcze tak dokładnie swoich potrzeb, nie rozumiecie się raczej bez słów. Budowanie relacji wymaga czasu.

3 Ostatnio edytowany przez riluki (2014-03-15 13:13:59)

ola_15 napisał/a:

Należałoby wypracować jakieś kompromisy. A ten oral jej może na razie odpuść, nie musi tego lubić, a może z czasem się przekona. Nie jesteście ze sobą zbyt długo, więc macie jeszcze czas uczyć się nowych rzeczy, wprowadzać jakieś urozmaicenia.

przeglalem troche forum... dobrym pomyslem byloby jakbym paluszki i jezyk trzymal przy sobie ale problem w tym, ze najwieksza przyjemnosc czerpie z dawania jej przyjemnosci...
tylko po ktorys tam razie z kolei ja jeszcze chce sie kochac, wiem, ze ona tez by chciala ale juz sie chyba przyzwyczaila, ze to ja wszystko zaczynam
a nie potrafie lezec przy niej jak kloda hmm
ja ciagle cos nowego wprowadzam, tez daje jej drobne sugestie, tylko sama poza obecnoscia i reakcjami nie wiele wnosi
nie chodzi o to, ze nie lubi, tylko zniechecila sie tym, ze jej to slabo wychodzi, co mam jej na bananie pokazac co i jak z instrukcja krok po kroku?
boje sie, ze to dla niej rutyna, dla mnie z kolei za kazdym razem jest inaczej i chce jeszcze

ola_15 napisał/a:

I trochę mnie uderza twoje mówienie o kobietach jako o diamencie nieoszlifowanym lub ze skaza. Wszyscy jesteśmy ludźmi, nie oczekuj, że znajdziesz kobietę idealną odpowiadającą ci we wszystkim i zgadzającą się z tobą zawsze i mającą zawsze ochotę na to co ty. Nie ma tak pięknie, każdy ma inne preferencje.
Jeżeli ci coś w związku przeszkadza to musisz rozmawiać z nią o tym wprost, jeżeli jej ufasz, ale próbować też zrozumieć jej argumenty.

Co do idealu jest idealna pod kazdym wzgledem taka, jakiej szukalem, tylko w kwesti seksu jakby stanela w miejscu bo to jak teraz jest to jej odpowiada, tylko ja po kazdym stosunku rozmyslam, co i jak ogarnac by bylo jeszcze lepiej.
Ufam jej, rozmawiamy duzo o wszystkim i szczerze, tylko nie chce bezposrednio powiedziec co i jak, licze, ze sama do tego dojdzie, chyba, ze jestem w bledzie.

ola_15 napisał/a:

Mam nadzieję, że się jakoś dogadacie w tych kwestiach, przecież po 4 miesiącach nie znacie jeszcze tak dokładnie swoich potrzeb, nie rozumiecie się raczej bez słów. Budowanie relacji wymaga czasu.

Ja sie jej caly czas ucze, i faktycznie moze to za wczesnie, ale zazwyczaj rozumiem ja bez slow (mysle za nas oboje a nawet bardziej za nia), tylko w druga strone to tak nie dziala hmm

4

riluki napisał/a:

Przez pierwsze 2 miesiace kochalismy sie po kilka razy dziennie, teraz aby raz dziennie tuz przed snem.
Jak jej zasugerowac czestsze kochanie sie?

Bo codziennie to jest nieczęsto?

riluki napisał/a:

Co noc tulona, calowana, pieszczona wszystkim wszedzie, pozycja za pozycja, orgazmy za orgazmem, aby od tylu nie chciala to nie nalegam. Ale jak ja przekonac do tego orala?

A może nie odpowiada jej takie tempo? Pytałeś?

riluki napisał/a:

Jednak gdyby sie postarala, to dalej wszystko byloby dobrze.

Może za bardzo porównujesz ją z poprzednią dziewczyną, która jednak była profesjonalistką?

5

Wybaczcie bo nie wiem czy dobrze się odnalazłam , szukam pewnej porady natury erotycznej, chodzi o to ze mam stałego partnera i jest suuupppeeerr sex nawzajem strasznie sie rozbudzilismy i spełniamy każde swoje marzenie erotyczne tym bardziej ze jak dotąd lubimy to samo, ja mam moje marzenie od dawna do którego o dziwo on jest nastawiony sceptycznie ale go to kreci mianowicie sex w trójkącie z dodatkowa kobietą, no co poradzę mam miałam takie marzenie od zawsze a nie chce jako staruszka żałować ze nie spełniam go bo kiedy jak nie wtedy gdy sie jest pięknym i młodym hehe. Jak znaleźć odpowiednią osobę gdzie szukać moze któraś z was miała takie doświadczenia i moze mi doradzić .jezeli weszłam komuś w wątek to przepraszam prosze mi wytłumaczyć jak założyć nowy a zrobie to, tylko pierwszy raz jestem na takim czacie i nie wiem jak sie tu poruszać.

6

na 1 filarze powinna być przyjazn, miłość, zrozumienie partnerów pózniej dopiero sex. Mów jej otwarcie co lubisz i pytaj jej czego oczekuje. Ludzie rozmawiajcie!:P

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Milosc fizyczna w zwiazku i w ogole mix...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018