Kilka problemów :Niesmiałosc,brak dziewczyny,brak pomysłu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kilka problemów :Niesmiałosc,brak dziewczyny,brak pomysłu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Kilka problemów :Niesmiałosc,brak dziewczyny,brak pomysłu

Witam
Zastanawiam się co w życiu zrobiłem nie tak i jak mogę to naprawić mam juz 19 lat.Mam niska samoocenę,brak pomysłu co mogę robić w życiu oraz brakuje mi dziewczyny...A jeszcze niedawno taki nie bylem. Miałem szczęśliwe dzieciństwo duzo podróżowałem z moich ukochanym dziadkiem ,miałem wiele przygód poznałem wieli ciekawych ludzi,bylem bardzo zadowolony z życia. Od małego mam swoja pasje ktora po dzis dzien jest dla mnie bardzo wazna.Od zawsze bylem niesmialy wiec mialem tylko najwyżej 2 kolegów,bo według mnie lepiej isc na jakosc nie na ilosc.Moim problemem jest to nie potrafie rozmawiac z dziewczyna,stresuje sie zawsze i nie wiem co powiedziec.Bardzo również frustruje mnie fakt ze nie wiem co chce robic w zyciu,chodziłem od wrzesnia do szkoly policealnej potem zmienilem kierunek który rowniez w "praniu" mi sie nie podoba.Skończyłem liceum ale bez matury, Pani sie uparła ze nie dopusci mnie do egzaminu.Teraz mam podejsc w maju 1 raz jednak nie wiem czy sobie poradze..Siedzę w tym domu trochę sie uczę do matury    i raz na dwa tygodnie pójdę do tej szkoły...(niestety jest tylko system zaoczny ).Do pracy nie chce iść bo nie ma takiej potrzeby,sprzedaje trochę rzeczy w internecie i jakies 600-800 zł miesięcznie zarabiam... Chodze rowniez na wolontariat od kilku lat , bardzo wielka przyjemność sprawia mi pomaganie innym , chciałbym nawet pracowac w takim zawodzie w ktorym bede mogl pomagac , ale nie wiem jaki to moze byc?Jestem bardzo bezsilny i juz sam nie wiem co robic,denerwuje mnie rowniez jak ludzie reaguje ze nie studiuje wtedy jeszcze bardziej sie załamuje.prosze o rady z góry dziekuje

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Suzan_444 (2014-03-10 20:09:50)

Odp: Kilka problemów :Niesmiałosc,brak dziewczyny,brak pomysłu

Witaj.
Jesteś jeszcze baaardzo młody, a już o tyle rzeczy się martwisz smile. Wyluzuj. Jeśli chodzi o dziewczynę... Spokojnie, będzie w swoim czasie. Nie ma co się spieszyć.  Na razie skup się na maturze, bo to ona otwiera Ci drzwi do wszystkiego.
Świetnie, że pomagasz innym. to ogromny plus smile.
Radzę nie przejmować się tyloma rzeczami, ale pokonywać powolutku krok po kroku.
Pozdrawiam.

3

Odp: Kilka problemów :Niesmiałosc,brak dziewczyny,brak pomysłu

Panie czym Ty sie przejmujesz pouzywaj sobie na prawo i lewo. Gdy ja mialem 19 lat to bylem jak mlody Bog. Doswiadczenie to podstawa jesli chodzi o d*** a pozniej bedzie z gorki.
Pozdro.

4

Odp: Kilka problemów :Niesmiałosc,brak dziewczyny,brak pomysłu

Chłopaku big_smile przed tobą całe życie ! Mam kolegów w pracy którzy mają po 30 lat i dopiero teraz mają swój pierwszy poważny związek wink. Wpierw popróbuj trochę z innymi dziewczynami smile odwaga to pierwszy punkt do osiągnięcia sukcesu ! Pozdro wink

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kilka problemów :Niesmiałosc,brak dziewczyny,brak pomysłu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024