Świadek na weselu... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Świadek na weselu...

Cześć! nie wiem czy wybrałem dobry dział ale proszę jedynie o poradę smile Otóż sprawa wygląda tak że jestem singlem i mam być świadkiem na weselu mojego kolegi i koleżanki które odbędzie się za 1,5 miesiąca. Jak się okazało oprócz niespodzianki jaką mi zgotowali prosząc Mnie na świadka, zaproponowali mi również abym wybrał się na wesele wraz ze świadkową która tak jak i Ja jest singielką. Podobno widziała już mój profil na facebooku i wyraziła chęć pójścia ze mną zwłaszcza że dowiedziała sie żę lubię i umiem się dobrze i kulturalnie bawić a ona właśnie o to się martwiła. Wprawdzie zaproszenie na wesele i prośba o to abym był świadkiem odbywały się trochę na szybkiego gdyż nie mogliśmy się zgadać na spokojnie i porozmawiać ale gdzieś w natłoku tych informacji przemknęło zdanie o tym że jeśli zechcę iść ze świadkową to mogę ją dopisać jako osobę towarzyszącą... No i właśnie tu pojawia się moje pytanie, czy dopisać ją do tego zaproszenia czy po prostu powinniśmy pójść jako dwójka wolnych ludzi którzy i tak będą spędzać czas blisko siebie (bo w końcu taka rola świadków na weselu) ? Tak szczerze to mi się wydaje że dobrze byłoby aby najpierw państwo młodzi zorganizowali jakieś spotkanko na którym możnaby się już poznać. Jak sądzicie, co powinienem zrobić w takiej sytuacji ?
pozdr

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Świadek na weselu...

Trochę dziwne takie przymuszanie. A co by było, gdyby każde z was było zajęte? Tez mielibyście iść sami? Albo sztucznie bawić się razem? To takie robienie ludzi "parą" na siłę i na chwilę. Dziwny zwyczaj jak dla mnie. A odpowiadając na twoje pytanie... Nie wpisałabym świadka na zaproszeniu i poszła jako singielka, która jeśli ma ochotę to ewentualnie może bawić się ze świadkiem. Ale nie musi.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024