JAK stac sie ciekawa interesujacaKobieta od czego zaczac,jakas ksiazka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » JAK stac sie ciekawa interesujacaKobieta od czego zaczac,jakas ksiazka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: JAK stac sie ciekawa interesujacaKobieta od czego zaczac,jakas ksiazka

Jak stac sie ciekawa interesujaca kobieta od czego zaczac ,jakas ksiazka ? jak mozna nauczyc sie  ARGUMENTOWAC dobrej konwersacji ? ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: JAK stac sie ciekawa interesujacaKobieta od czego zaczac,jakas ksiazka

Jeśli chcesz nauczyć się argumentacji poszukaj książek o retoryce. Ale radziłabym zacząć od nauki poprawnego budowania zdań, interpunkcji itd. bo wyrażenie "ARGUMENTOWAC dobrej konwersacji" kojarzy mi się ze sposobami wypowiedzi dzieciaków z przedszkola.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej".
Albert Einstein

3

Odp: JAK stac sie ciekawa interesujacaKobieta od czego zaczac,jakas ksiazka

@Coco Channel, poruszyłaś dwie kwestie. Co do pierwszej to możesz przeczytać AlphaFemale Mateusza Grzesiaka. A co do drugiej to są różne dobre książki, a konkretną mogę polecić jak będę wiedział do czego Ci to jest potrzebne.

Nobody Is Born Gay - GOD

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » JAK stac sie ciekawa interesujacaKobieta od czego zaczac,jakas ksiazka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021