zakochałam się w kobiecie!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » zakochałam się w kobiecie!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: zakochałam się w kobiecie!!

Nie wiem czy dobrze robię,zwracając się do Was o radę:)Ale spróbuję.  Jetem les,kobieta o której mowa jest w 100% hetero.Poznałam Ją kilka lat  wstecz,od początku mi się podobała,zaprzyjaźniłyśmy się,do dziś się przyjaźnimy :)Czasami miałam wrażenie że i ja Jej się podobam,często do mnie przychodziła,często bywałam i bywam u niej.Czasami nasze spotkania były przy szklaneczce z alkoholem.I stało się,kochałyśmy się,byłam w niebie :)Następnego dnia usłyszałam że nic nie pamięta,że za dużo wypiła.Nic nie mogłam poradzić.(sama przyszła do pokoju w którym spałam) Chciałabym zrozumieć jej zachowanie,chciałabym aby ktoś tu z obecnych potrafił mi wytłumaczyć,dlaczego nie powiedziała mi w prost,że to był błąd,że nie powinnyśmy się więcej widywać  : )Chciałabym móc zrozumieć.Nadmienię jeszcze,że do dziś się spotykamy a Ona udaje że nic miedzy nami nie było :)Zakochałam się w niej dużo wcześniej i Ona wiedziała o moich uczuciach.Proszę o radę,czy mam uciekać, czy mam czekać smile)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Nie wiem, jak to jest kochać inną kobietę,ale staram się Ciebie zrozumieć.Myślę, ze może rzeczywiście Twoja przyjaciółka za dużo wypiła i teraz może jest jej wstyd czy żałuje tego co się stało, ale nie chce Ciebie zranić.Więc pewnie obrała taktykę "nic się nie wydarzyło". Podejrzewam, ze ona nie chce na ten temat mówić,więc po prostu milcz. Skoro ona nie jest lesbijką i to był jednorazowy wyskok to pewnie Wasza przyszłość jako pary nie ma racji bytu i możesz liczyć tylko na jej przyjaźń. Napewno nie jest Ci łatwo,bo nieodwzajemniona miłość może boleć. Ale musisz albo się z tym pogodzić, ze nie będziecie razem albo zerwać kontakt, żeby nie cierpieć.

3

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

myślę, że Agatka dała Ci najlepszą radę w tej kwestii, popieram ją oczywiście

4

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Też tak myślałam,ale Ona wciąż jest w moim życiu,dzwoni,zaprasza.Wie doskonale że Ją kocham,wiec dlaczego ciągnie to,wie jak bardzo mi jest ciężko,czy może Ona sie bawi tym wszystkim,może chciała się sprawdzić.Sama nie wiem co mam myśleć,chciałabym się pozbyć tego uczucia, ciągłego myślenia co dalej. dzięki za zainteresowanie i szczerą odpowiedź smile)Powinnam chyba zerwać znajomość dla dobra mojego.A kobieta kocha drugą kobietę tak samo jak kocha kobieta mężczyznę smile)

5

Odp: zakochałam się w kobiecie!!
siurnieta napisał/a:

.A kobieta kocha drugą kobietę tak samo jak kocha kobieta mężczyznę smile)

Pewnie masz rację wink A może pogadaj z nią szczerze? Powiedz co czujesz w związku z tym, co między Wami zaszło. Amoże ona po prostu chciała z ciekawości zobaczyć, jak to jest kochać się z inną kobietą. Sama nie wiem. Ale myślę, ze rozmowa coś wyjaśni. A jak nie to chyba pozostaje Ci się "odkochać" albo zerwać znajomość. Trzymaj się.

6

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

A ona wie, że gustujesz w kobietach? Może myśli, że u Ciebie takie zachowanie to także wpływ alkoholu i wydaje jej się, że taktownie jest nie poruszać tego tematu i udawać, że nic się nie stało?

7

Odp: zakochałam się w kobiecie!!
delmonico napisał/a:

A ona wie, że gustujesz w kobietach? Może myśli, że u Ciebie takie zachowanie to także wpływ alkoholu i wydaje jej się, że taktownie jest nie poruszać tego tematu i udawać, że nic się nie stało?

przecież napisała że  tamta wie,że ona ją kocha.....to chyba i wie że gustuje w kobietach.

8

Odp: zakochałam się w kobiecie!!
Ja big_smile napisał/a:
delmonico napisał/a:

A ona wie, że gustujesz w kobietach? Może myśli, że u Ciebie takie zachowanie to także wpływ alkoholu i wydaje jej się, że taktownie jest nie poruszać tego tematu i udawać, że nic się nie stało?

przecież napisała że  tamta wie,że ona ją kocha.....to chyba i wie że gustuje w kobietach.

Rzeczywiście, niedokładnie przeczytałam smile
W takim razie chyba Twoja przyjaciółka nie chce stracić tej przyjaźni która jest między Wami, myślę, że i dla Ciebie cennej. Jeśli jest 100% hetero, raczej nie stworzycie związku, a spotykając się z nią będziesz sobie sprawiać ból, dopóki nie spotkasz innej osoby albo do czasu aż Ci samo przejdzie.

9

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Z tego co przeczytałam wydaje mi się, że Twoja przyjaciółka nie jest a może nie była pewna uczucia do Ciebie. Doszło między Wami do zbliżenia i ona chyba tego jednak żałuje, że dała Ci taką nadzieję bo gdyby nie ta sytuacja dalej byłybyście tylko koleżankami a teraz ona ma poważny problem, po prostu nie chce Cie stracić dlatego próbuje zapomnieć i pewnie w duchu liczy, że i Ty z czasem zapomnisz. Z drugiej strony może obawia się reakcji środowiska w ktorym zyje... dziwna sytuacja..pogadaj z nią szczerze. pozdrawiam i trzymam kciuki:)

10

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Może ona też coś czuje tylko krępuje ją to
Szczera rozmowa na pewno wiele by wyjaśniła

11

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Tylko rozmowa.Ona wyjaśni całą sytuację.Żyjesz w niepewności,zadręczasz się pytaniami.Po co?Zadaj je konkretnej osobie.Z pewnością uzyskasz odpowiedź i będziesz wiedziała "na czym stoisz".To Ci pozwoli dalej działać albo się wycofać.Nie trać czasu.

12

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

moze ona po prostu sie wystraszyla i potrzebuje czasu, zeby to wszystko ogarnąc? Szczera rozmowa na pewno pomoze. Powiedz jej na wstepie ze jezeli potrzeba jej czasu to go dstanie a jezeli jest pewna ze to byl pijacki wybryk daj sobie z nia spokoj. Zwlaszcza ze, ona wie co do niej czujesz a mimo to zabawila sie twoim kosztem

13 Ostatnio edytowany przez november (2009-09-02 10:50:54)

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Ja na Twoim miejscu postarałabym się raczej zapomnieć. Sama wiele razy zastanawiałam się nad swoją seksualnością, pociągiem do kobiet. Może ona też tak miała- z tym, że nie ma np. odwagi powiedzieć sobie, że jest bi lub lesbijką. W każdym razie ona wie, że Ci zależy i nic z tego nie robi. Dla mnie powinnaś znaleźć inną kobietę, która będzie miała takie same oczekiwania co Ty:)

14

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Bycie homo,wcale nie jest w dzisiejszych czasach jakoś szczególnie szokujące smile
Myśle,że jeśli poświęcisz trochę swojego czasu,aby pogadać z przyjaciółką w cztery oczy,obie możecie sporo zyskać.
Skoro się przyjaźnicie,to żadna rozmowa w tym kierunku nie powinna zepsuć waszych relacji.

15

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Wydaje mi się, że tej kobiecie zależy na Tobie jako na przyjaciółce. Może faktycznie nie pamięta tamtego "incydentu" , może nie była pewna i chciała się przekonać czy też do Ciebie coś czuje. To wie tylko ona. My możemy się jedynie domyślać, a i tak pewnie nie zgadniemy. W związku z tym, że ona jest hetero to przykro mi to mówić, ale istnieje naprawdę niewielka szansa, że będziecie razem. Jeśli nie jesteś w stanie tego zaakceptować i się z tym pogodzić, to może lepiej urwać kontakt, gdyż podczas każdego spotkania, uczucia będą odżywać. A może lepiej nie niszczyć przyjaźni i poczekać aż to uczucie Ci minie?

16

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Nawet nie wiesz, jak ja Ci zazdroszczę. Jestem w podobnej sytuacji, tylko z tą różnicą, że Moja Miłość nigdy się nie spełni. Mogę się tylko gapić i słuchać Jej głosu. Ty przeżyłaś to, o czym ja marzę co noc. Pozdrawiam. Hej.

17

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Myślę że powinnaś wyjaśnić całą sytuację bo być może twoja przyjaciółka nie potrafi do końca zrozumieć twojego uczucia do siebie i dlatego zaprasza cię i chce przyjaźni - bo faktem jest że osobą hetero ciężko jest zrozumieć pociąg i uczucia do osoby tej samej płuci, a może ona wcale nie jest hetero???? Znasz napewno historie żonatych/mężatek które po latach okazywali się odmiennej orientacji ale postępowali zgodnie ze stereotypoami bo tak po prostu bylo łatwiej i bezpieczniej żyć. dlatego porozmawiaj z nią i dopiero po tym podejmij decyzję co dalej zrobić z tą przyjaźnią.

18

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Będzie to krótka i jasna riposta:
-ona czuje do Ciebie więcej niż myśli
-boi się przyznać przed samą sobą,że jest bi..
-nie chce ciągnąć tej sytuacji,ale wraca na stopie koleżeńskiej i podtrzymuje kontakt
-myśli,tak będzie bezpieczniej ale będę przy niej z dystansem ale świadomie.
Rada:
Nie reaguj na wszystkie znaki,przy pierwszym lepszym spotkaniu nie patrz w oczy delikatnie ignoruj,gdy zadzwoni poczekaj nie odbieraj zbyt szybko a szydło wyjdzie z worka.

19 Ostatnio edytowany przez sylwiunia23 (2011-04-01 17:52:31)

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Zainteresowal mnie ten watek poniewaz jestem bi.rowniez zakochalam sie kiedys w dziewczynie i to ze wzajemnoscia ale oddzielily nas koleje losu.ona tez byla bi.wyjechala za granice i tam zalozyla rodzine z mezczyzna.wspolczuje Tobie ze jestes w takiej sytuacji ale dziewczyny dobrze Tobie tutaj radza.mysle ze rzeczywiscie pomoze tylko rozmowa.masz prawo wiedziec jak ona odbiera wasza przyjazn i tamta noc.dziwi mnie tylko jej zachowanie.mysle ze jesli bylaby hetero to mimo upicie nie bylaby zdolna zeby to z Toba zrobic.osobiscie uwazam ze ta dziewczyna jest albo bi albo les ale wstydzi sie przyznac do tego badz sama jeszcze nie jest tego swiadoma.musisz naprawde z nia porozmawiac a jesli sie okaze ze ona oczekuje tylko przyjazni to niestety ale na Twoim miejscu uszanowalabym to poniewaz nikogo do milosci nie zmusisz a skoro z nia nie mozesz byc to znaczy ze gdzies czeka na Ciebie Twoja druga polowka:)pozdrawiam i zycze powodzenia.Dodam tez ze od kilku lat przyjaznie sie z dziewczyna z ktora szczerze mowiac chcialabym stworzyc staly zwiazek.nie ukrywam ze kochalam sie w niej ale to uczucie wygasa poniewaz doskonale wiem ze ona jest calkiem hetero i rowniez zyje w stalym zwiazku z mezczyzna i ma dzieci.widujemy sie bardzo czesto ale to musi mi wystarczac.nie chce tez niszczyc jej poukladanego zycia.ona wie ze jestem bi i mysle nawet ze domyslila sie ze czulam cos do niej poniewaz kilka razy dala mi to do zrozumienia ale ja nie ludze sie i wierze ze moja polowka gdzies na mnie czeka.niewiem czy mezczyzna czy kobieta ale napewno w koncu pokocham ze wzajemnoscia i na wieki;)jesli wiec wiesz ze zwiazek z dana osoba nie ma szans to da sie odkochac

20

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Tak jak piszą inne dziewczyny, możliwości są dwie:
1. Szanowna koleżanka czuje coś do Ciebie, ale boi się tego. Boi się przynac przed Tobą,a  może i przed sobą.
2. Po alkoholu właczyła jej się babska ciekawość "jakby to było" no i poszło.
Tak czy inaczej musicie zdobić się na szczerą rozmowę. Albo dla (pozytywnego) rozwiązania sprawy, albo dla oczyszczenia atmosfery. Nie ma nic gorzego od niedopowiedzeń.

21

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Ja też zakochałam się w kobiecie, i to po same uszy, wywaliła mi świat do góry nogami, ona wie co ja do niej czuję, ale to ona pierwsza wyznała mi że mnie kocha i pocałowała. Teraz jestem bardzo nieszczęśliwa,mówi mi że nie wie czy mnie kocha, często o mnie myśli, nie może zapomnieć,ciągnie ją do mnie. Wiem z góry, że nasz związek nie miałby żadnej przyszłości, oby dwie mamy rodziny,ale tylko dzieci, bo jesteśmy po rozwodach. Ja bardzo cierpię, bo tak bardzo chciałabym usłyszeć co ona tak naprawdę do mnie czuje, bo ja kocham ją całym sercem, wiem że ona też cierpi z naszego powodu.

22

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

To przestańcie sprawiać sobie ból i spróbujcie smile Każdy ma prawo być szczęsliwym !

23

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Nie rozumiem w czym problem, Cati61, skoro jesteście po rozwodach, to jesteście wolne i możecie zacząć nowy związek. Nie mam pojęcia jak to jest być zakochaną w kobiecie, ale obstawiam, że jest ciężej, no bo "co ludzie powiedzą". Obstawiam, że pewnie bałybyście się reakcji dzieci. Cóż, z dziećmi trzebaby zwyczajnie porozmawiać, jak Was kochają to zaakceptują Wasz związek. Choć to jeszcze zależy ile lat mają te dzieci...

24

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

We mnie też się zakochała kobieta której tak właściwie nie znam wyznała mi miłość po tygodniu pisania z nią na gadu gadu. Kiedyś tu miałam podany mój numer i stąd miała mój numer, nie wyśmiałam jej ta dziewczyna ma dziecko i jest młodsza o kilka lat... Do czego zmierzam też mi wyznała, że kochała się z kobietą była zdesperowana bo ta kobieta ma teraz faceta i swoją rodzinę i ona chce to wszystko zepsuć, by ten facet odszedł od tamtej kobiety. Nie wiem co na ten temat mam myśleć ale to się dzieje już coś dziwnego facet z facetem ok rozumiem ale teraz kobieta z kobietą świat zwariował...

25

Odp: zakochałam się w kobiecie!!
flores18261 napisał/a:

facet z facetem ok rozumiem ale teraz kobieta z kobietą świat zwariował...

Każdy ( no może prawie każdy  wink   ) chce kochać i być kochanym.
Jeszcze Cię dziwi ten świat ???  smile

26

Odp: zakochałam się w kobiecie!!

Cóż, takie jest życie, kaisa-malene, widać nie jest nam pisane bycie razem, kocham ją tak bardzo że pozwolę jej odejść. Jest to dla mnie trudne, ale tak musi być.

27

Odp: zakochałam się w kobiecie!!
K_r_o napisał/a:
flores18261 napisał/a:

facet z facetem ok rozumiem ale teraz kobieta z kobietą świat zwariował...

Każdy ( no może prawie każdy  wink   ) chce kochać i być kochanym.
Jeszcze Cię dziwi ten świat ???  smile

Ja to rozumiem . Sama chcę kochać i być kochana.

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » zakochałam się w kobiecie!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024