prezent bez okazji dla kolegi z pracy - wypada? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » prezent bez okazji dla kolegi z pracy - wypada?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: prezent bez okazji dla kolegi z pracy - wypada?

Witam wszystkich, czy wypada dać koledze z pracy czekoladę z okazji mojego powrotu z urlopu, tak bez okazji? Pracujemy w calkiem innych działach, ale czesto wpadamy na siebie. Musialabym mu napisac maila, ze mam cos dla niego. To ja zainicjowalam z nim kontakt, gdyz patrzylismy sie na siebie od kilku miesiecy. Jest bardzo mily, uprzejmy, ale tajemniczy i nie wiem, czy mu sie podobam, czy jest zajęty. Nigdy mnie nie adorował ani nigdzie nie zaprosił. Czy taka czekolada to dobry pomysl na tzw, woz albo przewoz? wink
Bardzo prosze o dojrzale wypowiedzi
smile

To za toksyczna miłość
bym mogła z nią wytrzymać
to miłość za toksyczna
bym mogła przy niej wytrwać
Zobacz podobne tematy :
Odp: prezent bez okazji dla kolegi z pracy - wypada?
zdradzana88 napisał/a:

Witam wszystkich, czy wypada dać koledze z pracy czekoladę z okazji mojego powrotu z urlopu, tak bez okazji? Pracujemy w calkiem innych działach, ale czesto wpadamy na siebie. Musialabym mu napisac maila, ze mam cos dla niego. To ja zainicjowalam z nim kontakt, gdyz patrzylismy sie na siebie od kilku miesiecy. Jest bardzo mily, uprzejmy, ale tajemniczy i nie wiem, czy mu sie podobam, czy jest zajęty. Nigdy mnie nie adorował ani nigdzie nie zaprosił. Czy taka czekolada to dobry pomysl na tzw, woz albo przewoz? wink
Bardzo prosze o dojrzale wypowiedzi
smile

Ja gdybym otrzymał taki prezent, byłbym wzruszony. Osobiście uważam ten pomysł za dobry i ciekawy.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

3

zdradzana88 napisał/a:

Czy taka czekolada to dobry pomysl na tzw, woz albo przewoz? wink

Czekolada to dobry pomysł, ale nie musi z tego wyniknąć wóz albo przewóz.

Nobody Is Born Gay - GOD

4

Dzięki za opinie!

Dałam koledze czekoladę, ale potraktował to bardzo po koleżeńsku. Nie jest zainteresowany... Szkoda, ale przynajmniej próbowałam  wink

To za toksyczna miłość
bym mogła z nią wytrzymać
to miłość za toksyczna
bym mogła przy niej wytrwać

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » prezent bez okazji dla kolegi z pracy - wypada?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018