Tanie wycieczki= wielka ściema? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Tanie wycieczki= wielka ściema?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-02-20 18:54:44)

Temat: Tanie wycieczki= wielka ściema?

Witam, czy ktoś z Was wyhaczył kiedyś tanie wycieczki (transport, nocleg itp) i nie został "wyrolowany"? Czy strony typu niedozwolony link są sprawdzone? Czy można ufać tym ofertom, które znajdujemy w internecie? Kto z Was zna strony, gdzie można naprawdę wyhaczyć jakąś fajną wycieczkę za nieduże pieniądze??? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Pozdrawiam smile:)

Przypominam, że działaniem niezgodnym z regulaminem jest umieszczanie na forum adresów/linków stron interentowych.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tanie wycieczki= wielka ściema?

Ja kupiłam bilet lotniczy do Nowego Jorku w dwie strone za 930zł. ale czy nie zostanę wyrolowana przekonam się w październiku smile

3

Jezeli macie zakupiona wycieczke, a zdarzy sie tak, ze ktos Was wyroluje, mozecie sie klocic. Jezeli macie dowod, ze wycieczka zostala wykupiona, np. Przelew.. Najlepiej isc do biura podrozy i kupowac wlasnie tam, gdyz biuro nie moze cie wyrolowac. Jezeli to zrobi, moze zaplacic kare, a Tobie bedzie przyslugiwalo odszkodowanie. Nie wiem czy sie uczylam, ile odszkodowanie wynosi, ale zawsze jest.
Jezeli ktos Wam bedzie wmawial, ze firma nie daje odszkodowan, mozecie dalej sie klocic, ze kazda firma musi wyplacic, jezeli cos stalo sie z ich winy. Oni wyrolowali, a masz dowod na zakupiona wycieczke, mozesz starac sie o odszkodowanie.
Nie wiem jak to dziala w biurach podrozy. Sa rozne. Sa tez rozni ludzie. Ja mialam jechac do Wloch, przyszlam i czekalam. W koncu sie zdenerwowalam i zadzwonilam do biura. Okazalo sie, ze w ogole nie mieli mnie zapisanej na liscie i bus nie przyjechal do mojej miejscowosci. W tym samym dniu poszlam do biura. Mialam w nosie, ze mieli zamykac za 10 minut. Zaczelam im mowic, ze wycieczke zakupilam. Oni mowili ze nic nie maja. Weszlam w swoim telefonie na bank i moje przelewy. Widnialo na kolorowo, ze przelalam pieniazki.. Babki lekko sie speszyly. Powiedzialy, ze moge wyjechac jutro. Nie zgodzilam sie, bo na drugi dzien to ja mialam byc juz gdzies.Zwrocily mi cala kwote, bo chyba nie chcialy sie ze mna klocic. Jak sie okazalo, jedna z nich byla szefowa...
Tak ze, nie ma co sie bac i walczyc o swoje smile

4 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-03-24 20:10:08)

Myślę, że wszystko zależy od tego, jak bardzo tanie są te wycieczki; tzn. czy są po prostu tańsze niż zwykle w różnych ofertach, czy też są podejrzanie tanie.
Druga rzecz: można zorganizować sobie samemu tanią wycieczkę. Każdy ma w domu internet, a więc i dostęp do takich baz noclegowych jak np. spam albo do for internetowych, gdzie można się z kimś dogadać nawet na zamianę mieszkań na kilka dni (wbrew pozorom taka forma podróżowania ma dużą grupę zwolenników).
Bilety też można kupować w promocyjnych cenach.

5

mejeczka napisał/a:

Witam, czy ktoś z Was wyhaczył kiedyś tanie wycieczki (transport, nocleg itp) i nie został "wyrolowany"? Czy strony typu niedozwolony link są sprawdzone? Czy można ufać tym ofertom, które znajdujemy w internecie? Kto z Was zna strony, gdzie można naprawdę wyhaczyć jakąś fajną wycieczkę za nieduże pieniądze??? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Pozdrawiam smile:)
Patrzeć tylko na cenę to zbyt ryzykowne posunięcie .Lepiej zaufać sprawdzonym biurom ,które mają ciekawe promocje .Ja w tym roku skorzystam z usług Itaki i mam nadzieję ,że się nie zawiodę.

Przypominam, że działaniem niezgodnym z regulaminem jest umieszczanie na forum adresów/linków stron interentowych.

6

Nie wiem co było w linku, ale ja staram się korzystać przy wycieczkach ze sprawdzonych przeze mnie lub znajomych biur podróży. Od paru ladnych lat stawiam na Itakę i nie zawiodłam się więc może właśnie tak powinno  się na to patrzeć. Czasem można się naciąć łapiąc jakąś ofertkę niewiadomo skąd. Staram się tego nigdy nie robić.

7

Ja jeszcze nigdy nie korzystałam z żadnego biura podróży?? Więc nie wiem jak to wygląda sad Ostatnio próbowałam coś znaleźć w internecie ale jakieś to dziwne wszystko dlatego wolałabym też coś pewniejszego znaleźć:) A co to za biuro ITAKA, Słyszałam dobre opinie o nich smile Czy możecie coś powiedzieć mi o nich więcej ? Czy mogę im zaufać? I jak z kosztami to wygląda?

8

W te wakacje kupiłam wycieczkę na Teneryfę z oferty LastMinute i jedyne, czym byłam rozczarowana to miejscowość, w której byłam. Było bardzo spokojnie, dużo rodzin i emerytów, ja oczekiwałąm bardziej "żywszego miejsca". Oprócz tego wszystko to co obiecywali- miałam mieszkanie 1-pokojowe tylko dla siebie, basen, blisko do morza.
Jak wypełniałam dokumenty, 10 razy miałam napisane że w razie jakichkolwiek niejasności czy problemów mogę się skontaktować z biurem pod takim a takim numerem.
Też bardzo się bałam, korzystając po raz pierwszy z ich oferty, że zostanę sie gdzieś z walizkami na lotnisku. Ale wszystko było jak trzeba. Pozdro!

9

To teraz jestem bardziej spokojniejsza:) A jak z kosztami:)?

10

Dlatego najlepiej jest nie korzystać z gotowych wycieczek, a samemu je organizować - masz pewność, że się uda i częściej jest taniej (a to w TANICH wycieczkach dość istotne tongue )

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Tanie wycieczki= wielka ściema?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018