Poznań !!! dziewczyny wake up - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Poznań !!! dziewczyny wake up

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Poznań !!! dziewczyny wake up

Hej, jestem studentką w Poznaniu i niestety, ale wszyscy znajomi się gdzieś w tym roku porozjeżdżali .. jak nie wymiany to praca, albo totalnie zajęci swoją drugą połówką.
Dlatego szukam jakiejś koleżanki w dowolnym wieku, żeby wyjść razem do kina, na imprezę lub spacer czy jakkolwiek inaczej razem spędzać czas, pogadać, poplotkować ;d
Piszcie, piszcie dziewczyny !!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poznań !!! dziewczyny wake up

Hej, miło mi Cię poznać,  mam 22 lata i też szukam przyjaciółki, najlepiej na całe życie wink moje wszystkie znajomości się porozchodziły wraz z zakończeniem szkoły, aktualnie studiuję, mam 22 lata i z wielką chęcią poznałabym przyjaciółkę na współne wypady, zakupy, bądź po prostu plotkowanie przy herbacie w domu wink) mój nr gg 45080502, mieszkam na grunwaldzie wink

Odp: Poznań !!! dziewczyny wake up

Też jestem z Poznania i znajomości się pokończyły. Chętnie bym spędziła z kimś miło czas przy kawce i ploteczkach. Mam 26 lat. Pozdrawiam dziewczyny.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Poznań !!! dziewczyny wake up

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024