Naklejki na drzwiach stal, blacha - jak usunac?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Naklejki na drzwiach stal, blacha - jak usunac??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Naklejki na drzwiach stal, blacha - jak usunac??

Kochane kobietki,
Z problemem tym walczę już od ponad 3 lat. 5 lat temu kupilismy maly domek do remontu. Kupilismy do niego nowe drzwi z blachy/stali. Drzwi oczywiscie byly obklejone przezroczsta tasma. Uznalismy, ze zostawimy ja na czas remontow, zeby zabezpieczala drzwi przed uszkodzeniem. Niestety tasma ta wraz z klejem wtopila sie w drzwi. Przez 3 lata walczę zeby to usunac. Rok temu dalam sobie spokoj, bo uzywalam wielu srodkow i po nich drzwi wygladaly, jakbym je zdarla do samej stali. A tu niespodzianka. Po mrozach drzwi zżółkły i to żółte (podejrzewam ze to ta tasma z klejem i srodkami, ktorych uzywalam) zaczyna sie kruszyc i powoli odchodzic z drzwi. Pod spodem widac, ze jest pierwotny kolor tych drzwi, takze ich nie uszkodzilam, tylko to byla ta warstwa. Mysle, ze wrstwa ta zaczela sie kruszyc przez obecnosc mrozow. Jednak nie wszedzie ona sie kruszy i nadal drzwi sa zolte. W zwiazku z tym, chcialabym Was się poradzic kochane dziewczyny. Moze któraś z Was też miała taki problem?
Napiszę tylko czego już probowałam i nic nie pomogło: ocet, spirytus, krem Nivea, pasta do butów, srodek do naklejek, plyn do naczyn.
Zastanawiam sie nad srodkiem WD-40 albo terpentyną, ale moze to dalej nie pomoze. Moze macie jakies pomysły. Jeśli ktos mógłby mi pomoc, to moge nawet wyslac zdjecie. jestem bardzo zmotywowana, gdyz nadzieja znowu odzyła. Przecież jesli to samo zaczyna sie kruszyc i schodzic, to na pewno jest jakis srodek, ktory to ruszy!!?
Dziewczyny błagam o pomoc!
Pozdrawiam,
Natalia

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Naklejki na drzwiach stal, blacha - jak usunac??

Wysłałam maila na priv

3

Odp: Naklejki na drzwiach stal, blacha - jak usunac??

A może spray do usuwania naklejek ?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Naklejki na drzwiach stal, blacha - jak usunac??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018