Chemia zachodnia - co sądzicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Chemia zachodnia - co sądzicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Chemia zachodnia - co sądzicie?

jak w temacie. Jakie są wasze opinie/doświadczenia/wrażenia? czy faktycznie jest lepsza?

Rozpoczynam temat, ponieważ sama mam ostatnio z nią dużo wspólnego. Czytając artykuły na necie można znaleźć przeróżne opinie - że to nieprawda, albo że faktycznie - proszki niemieckie dopierają lepiej. Ja ze swojego doświadczenia nie do końca mogę się wypowiedzieć - bo rzadko mam z tym styczność, a problem mnie dosyć nurtuje.

Fakt faktem, że te drobinki piorące w proszku takie jakby większe... ale czy ma to znaczenie? Kiedyś chyba Bosacka robiła w TV test porównawczy - i nie było większej różnicy.

Wczoraj do Ciebie nie należy. Żyj dzisiaj.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chemia zachodnia - co sądzicie?
Werka93 napisał/a:

jak w temacie. Jakie są wasze opinie/doświadczenia/wrażenia? czy faktycznie jest lepsza?

Rozpoczynam temat, ponieważ sama mam ostatnio z nią dużo wspólnego. Czytając artykuły na necie można znaleźć przeróżne opinie - że to nieprawda, albo że faktycznie - proszki niemieckie dopierają lepiej. Ja ze swojego doświadczenia nie do końca mogę się wypowiedzieć - bo rzadko mam z tym styczność, a problem mnie dosyć nurtuje.

Fakt faktem, że te drobinki piorące w proszku takie jakby większe... ale czy ma to znaczenie? Kiedyś chyba Bosacka robiła w TV test porównawczy - i nie było większej różnicy.

Bosacka jest bardzo propolska, i właściwie słusznie bo kupując rzeczy polskich producentów wspieramy naszą gospodarkę, a nie obcą. A czy to ma znaczenie? Właściwie duża część chemii nawet w marketach to nie są polskie produkty, należy jednak rozróżnić produkty obcych producentów na rynek w ich kraju, a produkty obcych producentów na rynek w naszym kraju, to duża różnica, od samochodów po proszki czy spożywkę.

3

no tak, bardziej chodzi mi raczej o produkty zagraniczne na rynek w ich kraju - czy to jest kategoria 'tych lepszych'..
Zalewanie naszego rynku przez produkty obce niby w żaden sposób nie wspiera naszej gospodarki - ale i tak jakaś część zysku idzie do naszej kieszeni z takiej sprzedaży. Więc teoretycznie też jakiś zysk, lepszy niż żaden.

4

Czy lepsze to nie zauważyłam ale z całą pewnością wydajniejsze smile

Matylda
16.01.15

5

podobno lepsze - nie wiem bo nie kupuję za często ale z takich u nas dostepnym to np balsam do mycia naczyn z tesco - reweeelacja ! nie umywa sie do innych purów wink jest mega wydajny i super pachnie smile

6 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2014-03-05 13:23:43)

Zachęcona dobrym PR ostatnio zaopatrzyłam się w niemieckiego lenora. Nie zauważyłam, żeby płyn był wydajniejszy (różnica dwóch prań - błąd statystyczny), cena tez porównywalna do "sklepowego" produktu (jednakowo coś w okolicy 13-14 zł/ litr), jedynie intensywnośc zapachu przemawia za lenorem "zagramanicznym" smile

Płyn naprawdę intensywnie pachnie, a zapach utrzymuje się o wiele dłużej, niż po użyciu polskiego produktu. Tyczy się to zarówno rzeczy leżących w szafie jak i noszonych. Bluza założona rano, po powrocie z pracy (warunki "biurowe") dalej przyjemnie pachnie wink

7

a mi odpowiada Softlan niemiecki zwłaszcza niebieski

8

No tak, jest pełno chemii typu SURF, ENRITUALS itp. dedykowanych na rynki niemieckie - moja mama na przykład chwali to http://bexpress.pl/pol_pm_SURF-skoncentrowany-proszek-do-prania-2-kg-SLONECZNA-CYTRYNA-KWIAT-MANDARYNKI-UNIWERSALNY-25-pran-11955_1.jpg i w ogóle całą tą serię.. więc faktycznie zależy kto co woli

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Chemia zachodnia - co sądzicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018