" znajomi poza zasięgiem " - czyli poszukiwań ciąg dalszy ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » " znajomi poza zasięgiem " - czyli poszukiwań ciąg dalszy ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 40 ]

Temat: " znajomi poza zasięgiem " - czyli poszukiwań ciąg dalszy ;)

smile Mój świat się trochę pozmieniał, koleżanki pozachodziły w ciążę, zostałam chyba jedyną 28 już niedługo 29 latką, która jeszcze dziecka nie ma , mimo że mam faceta. Jeszcze chcemy "trochę zaczekać " , sprawy się pokomplikowały , jedna z koleżanek się obraziła, teraz spotkania odbywają się "potajemnie" a reszta udaje , że wszystko jest ok wink)) i po prostu spotykają się ze mną indywidualnie jak mają ochotę wink wszystko pięknie ładnie, ale brakuje nam trochę z chłopakiem znajomych, kogoś z kim można wyjść na piwo, pogadać,obejrzeć film ,  wyjechać na weekend gdzieś w góry. Chyba nie chcę mi się czekać aż zacznę marudzić , wiec powoli szukam nowych znajomych bo gdzie indziej jak nie tu wink

Szukam też paczki nowych koleżanek, bo mój mężczyzna ma dużo osób w pracy , ma więc z kim pogadać a  u mnie jest samotnia.
Brakuje mi wyjść na tzw " spotkania lejdis " gdzie można trochę ponarzekać i pogadać o wszystkim i o niczym . Takie spotkania raz w tygodniu to niby nic , a jednak bardzo fajnie jest wpaść z marchewkę i robiąc sałatkę trochę pogadać i się pośmiać wink
Sporo pracuję , ale czasem zdarzy się dzień w tygodniu gdzie chętnie gdzieś wyjdę wink lub kogoś zaproszę .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: " znajomi poza zasięgiem " - czyli poszukiwań ciąg dalszy ;)

Nawet nie wiesz jak dobrze Cie rozumiem. Mi też bardzo brakuje takiej bliskiej osoby sad

3

szkoda tylko że mamy do siebie tak daleko bo mam ten sam problem sad

4

Katiee a ty skąd jesteś

5

Ja jestem z Warszawy

6

Katia66 napisał/a:

smile Mój świat się trochę pozmieniał, koleżanki pozachodziły w ciążę, zostałam chyba jedyną 28 już niedługo 29 latką, która jeszcze dziecka nie ma , mimo że mam faceta. Jeszcze chcemy "trochę zaczekać " , sprawy się pokomplikowały , jedna z koleżanek się obraziła, teraz spotkania odbywają się "potajemnie" a reszta udaje , że wszystko jest ok wink)) i po prostu spotykają się ze mną indywidualnie jak mają ochotę wink wszystko pięknie ładnie, ale brakuje nam trochę z chłopakiem znajomych, kogoś z kim można wyjść na piwo, pogadać,obejrzeć film ,  wyjechać na weekend gdzieś w góry. Chyba nie chcę mi się czekać aż zacznę marudzić , wiec powoli szukam nowych znajomych bo gdzie indziej jak nie tu wink

Szukam też paczki nowych koleżanek, bo mój mężczyzna ma dużo osób w pracy , ma więc z kim pogadać a  u mnie jest samotnia.
Brakuje mi wyjść na tzw " spotkania lejdis " gdzie można trochę ponarzekać i pogadać o wszystkim i o niczym . Takie spotkania raz w tygodniu to niby nic , a jednak bardzo fajnie jest wpaść z marchewkę i robiąc sałatkę trochę pogadać i się pośmiać wink
Sporo pracuję , ale czasem zdarzy się dzień w tygodniu gdzie chętnie gdzieś wyjdę wink lub kogoś zaproszę .

Wiec dziewczyny co stoi na przeszkodzie?Trzeba sie spotkac poznac i czasem gdzies wyjechac:-)  mam samochod wiec kogos moge zabrac ze soba i w droge:-)  odzywajcie sie,jestesmy w tym samym wieku:-)
pozdrawiam

7

Ja jestem z Gliwic , a wy ? Pocieszające , że nie jestem jedna wink)) z takimi "dolegliwościami" wink)

8

perfuma napisał/a:
Katia66 napisał/a:

Wiec dziewczyny co stoi na przeszkodzie?Trzeba sie spotkac poznac i czasem gdzies wyjechac:-)  mam samochod wiec kogos moge zabrac ze soba i w droge:-)  odzywajcie sie,jestesmy w tym samym wieku:-)
pozdrawiam

Jestem za , chętnie się spotkam , chętnie gdzieś pojadę w góry , nie koniecznie musi być to na dwa dni czy tydzień ... Jedno dniowa wycieczka też będzie dla mnie niesamowitą odskocznią... Jeszcze nie mam dzieci, obowiązków , nie chce potem żałować że tylko marzyłam . A Ty skąd jesteś ? udało Ci się juz kiedyś tak wybyć gdzieś z kimś coś ... pobiegać po górach?

9

puk puk jest tu kto? wink)

10

puuk puuk ja jestem big_smile

11

tamilla napisał/a:

puuk puuk ja jestem big_smile

smile hej to dobrze, że ktoś jest ':))

12

Hej, to i ja do Was dołączę jak pozwolicie. Brakuje mi znajomych, całkowita zmiana życia od kilku miesięcy, zakończenie związku, zakończenie przyjaźni (dlaczego nie wiem i pewnie się nie dowiem???). Jestem z Warszawy, moim obecnym towarzyszem jest pies....

"Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki.
W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę [...]. Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili"

13

bubble13 napisał/a:

Hej, to i ja do Was dołączę jak pozwolicie. Brakuje mi znajomych, całkowita zmiana życia od kilku miesięcy, zakończenie związku, zakończenie przyjaźni (dlaczego nie wiem i pewnie się nie dowiem???). Jestem z Warszawy, moim obecnym towarzyszem jest pies....

Witamy witamy smile)

14

Ejj.. pisałam Katia66 ale zero odzewu było;/
Także jestem chetna na dalsze spotkanie... byle nie za jakiś miesiąc bo tak się ustawiamy już od mega długiego czasu, ze przestalam tutaj wchodzić;)

15

Też warszawianka wink , dziecko już duże a drugie dziecko wink jeszcze większe wink więc nie mam problemu że małe dziecko płacze i jest bez opieki wink .

16

U mnie też kiepsko, jestem z Sanoka i całe wieczory spędzam sama - bardzo chciałabym mieć do kogo dziób otworzyć...

17

Ja poszukuje kolezanek/znajomych z ok Raciborza,Rybnika i okolic smile
Jak cos to email ;D
Pozdrawiam!

18

Jakaś kawa coś  gdzieś  ktoś ?

19

Byłoby cudownie, tylko chyba odległość przeszkadza troszeczkę wink Ale póki co pozostają netkobiety wink

20

Hejka Katia, napisałam do Ciebie na gg wink
Skąd ja to znam, 28 lat, dziecka brak-co mi osobiście nie przeszkadza, ale za to brak znajomych do porozmawiania, studenckie znajomości się porozjeżdzały, koleżanki zamężne z dziećmi maja swoje sprawy. Chętnie też bym wybyła na jakąś kawę wink z tym,że jestem z pomorskiego

21

ewa118 napisał/a:

Byłoby cudownie, tylko chyba odległość przeszkadza troszeczkę wink Ale póki co pozostają netkobiety wink

Oj tak,niestety,

22

Odległość spora , ale miło jest dostać wiadomość ,tak nagle w przeciągu chwili , że ktoś chce się spotkać smile każda z nas ma kawałek do siebie ale czasem nic nie stoi na przeszkodzie żeby coś z tym zrobić smile zawsze można się spotkać gdzieś w połowie , a tymczasem tak jak było wspomniane miło jest i tu zajrzeć i popisać trochę ... smile

23

wirtualnaona napisał/a:

Hejka Katia, napisałam do Ciebie na gg wink
Skąd ja to znam, 28 lat, dziecka brak-co mi osobiście nie przeszkadza, ale za to brak znajomych do porozmawiania, studenckie znajomości się porozjeżdzały, koleżanki zamężne z dziećmi maja swoje sprawy. Chętnie też bym wybyła na jakąś kawę wink z tym,że jestem z pomorskiego

Hej jeśli możesz napisz jeszcze raz , bo nie dostałam wiadomości.
Pozdrawiam smile

24

Hej dziewczynki widzę że takich przypadków jak mój jest troszkę więcej niż myślałam. ja również odczuwam braki w przyjaźni, mam 28 lat, nie mam dzieci ale za to trochę wolnego czasu z którym nie bardzo wiadomo co zrobić, kiedy wszystkie potencjalne koleżanki zajmują się ciepłem własnego ogniska ;( Jestem z Płocka wiec wszelkie Samotniczki mile widziane smile

Może i nie jestem ideałem, ale przynajmniej jestem sobą...

25

Katia66 napisał/a:

Odległość spora , ale miło jest dostać wiadomość ,tak nagle w przeciągu chwili , że ktoś chce się spotkać smile każda z nas ma kawałek do siebie ale czasem nic nie stoi na przeszkodzie żeby coś z tym zrobić smile zawsze można się spotkać gdzieś w połowie , a tymczasem tak jak było wspomniane miło jest i tu zajrzeć i popisać trochę ... smile

noo tak ale mysle ze kazdy by chcial jak najbliżej siebie,swojego miasta kogos poznac tongue aczkolwiek nie ma nic niemozliwego-podobno

26

witam was Kobietki smile doskonale was rozumiem. w moim przypadku mam tak,że moje znajome są w związkach i cały czas spędzają z chłopakiem,a mnie odstawiły na boczny tor.. smutne.. sad
bardzo chętnie was poznam smile

27

hej a skad jestes? wink

28

hej hej hej smile ja jestem z Gliwic piszcie skąd jesteście smile wirtualna dostałam twoją wiadomość ale się z automatu skasowała wink bo moje gg szwankuje jak jestem w pracy przez zasięg ma moje wiadomości się nie zapisują w archiwum wink , więc napisz mejla czekam smile

katia666kasia@gmail.com

Pozdrawiam Kasia

29

Hey,ja z Raciborza ...
Widze ze duzo tu Gliwiczanek tongue

30

Puk Puk jutro spotkanie o 14 stęj w Gliwicach ktoś chętny to zapraszam na rynek smile

Na kawkę i cicho

pozdrowienia miłego dnia smile ja jeszcze trochę i do domu wink

31

jej chętnie bym do was przyjechała ale na tygodniu to nie za bardzo sad może jakiś weekend?

32

kakusiaaaa napisał/a:

jej chętnie bym do was przyjechała ale na tygodniu to nie za bardzo sad może jakiś weekend?

Ja teraz mam dwa z rzędu całe weekendy pracujące , wiec może być ciężko z weekendami ale po tych dwóch z pewnością uda się coś wymyślić wink

33

Hej,jestem z pomorskiego,tez brakuje mi babskich pogawedek,pozdrawiam

34

Podam swoj nr gg 49448559

35

3miasto?

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie... a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości

36

Katia66 napisał/a:
kakusiaaaa napisał/a:

Ja teraz mam dwa z rzędu całe weekendy pracujące , wiec może być ciężko z weekendami ale po tych dwóch z pewnością uda się coś wymyślić wink

ok to jak coś jesteśmy w kontakcie na Gadulcu smile

37

Hej :>
Ja jestem "prawie" z Gliwic wink
Bardzo chętnie poznałabym dziewczyny z tych okolic, tylko u mnie spotkanie przy ciastku odpada, bo ograniczam cukry, ale spacerki, wspólne zakupy etc jak najbardziej wchodzą w grę <3 (zresztą więcej w temacie tutaj - netkobiety.pl/t70417.html )
Tylko pisać online nie lubię, wolę kontakt telefoniczny czy osobisty :>

38

Hej wink Jestem tu całkowicie nowa ale chyba dobrze trafiłam.. Jestem ze śląska. Trochę życie mi się powywracało do góry nogami, starzy znajomi zawiedli, chłopak zranił i potrzebuję jakieś odskoczni mam nadzieję, że tu ją znajdę: w postaci nowych koleżanek smile

39

Hey aga1908 a z jakiej miejscowosci jestes ? Jesli mozna wiedziec ;-)
Ja tez ze ślaska

Posty [ 40 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » " znajomi poza zasięgiem " - czyli poszukiwań ciąg dalszy ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021