porzucona _jak odzyskac milosc faceta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » porzucona _jak odzyskac milosc faceta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 58 ]

Temat: porzucona _jak odzyskac milosc faceta

Czesc wszytskim ,zdecydowalam sie tu zalogowac ,bo jestem w takiej sytuacji ,jak zapewne wiekszlosc tutaj kobiet ?

Zaczne od poczatku ..jestem za granica od listopada 2012 roku ,moj juz byly chlopak zostal w Polsce ,kiedy wyjechalam w listopadzie  ,przyjechalam do niego ,to byla niespodzianka w lutym na 2 tyg ,pozniej przyjechalam na tydzien do Polski w lipcu i on wrocil ze mna za granice na tydzien.W pazdierniku rowniez przyjechalam do niego juz na 12 dni..Zawsze mu pokazywalam jak mi zalezy i jak go kocham u niego ,tzn z jego zachowaniem zaczelo sie psuc w marcu 2013 roku ,nie pokazywal ze mu zalezy ,ale mowil ze kocha i wierzylam mu ,bo po co byl mial byc ze mna na odleglosc ,prosilam zeby pokazywal to mi ,obiecywal ,ale na obietnicach sie konczylo ,dawalam mu szanse i co chwile konczylo sietylko na jego slowach ze sie poprawi ..dawalam ultimatum ,wiem ze to nie bylo ok a,le nie wiedzialam juz co robic ,ze do wakacji wlasnie jak przyjechalam do polski a pozniej on do mnie ma sie poprawic ,nie poprawil sie ,a ja dalej z nim bylam ,wreszcie pow ze chce zeby cos sie zmienilo jak bede w pazdieniku ,pow ze nie wiedlaczego tak sie dzieje ze sie tak zachowuje ,bo zachowywal sie jakby mial mnie gdzies ,ale mnie kocha i mi to mwoil ze nei wie dlaczego tak robi ,bo jak przyjezdzala do niego to tez mnie traktowal jak kolezanke a nie dziewczyne ,ale nie rozumialam dlaczego nie zerwie ,jak nie ma bliskosci ,spotykania sie tylko ejst odleglosc..Wiec musial mnie kochac jak byl,a ze mnie tak traktowal to druga strona tego .w pazdzierniku rwniez nei pokazal i mnie olewal ,mowilam mu ,pytala sie czy chce wolnosci ,jak tak to mu ja dam ,on odp caly czas ,ze nie ze mnie kocha ,ale mu bardzo trudno na odleglosc ,ale chce byc ze mna ?Byl taki okres ze ja sie czepialam tez jego ,i jak on mi mowil o czyms  i prawde to zawsze narzekalam i krzyczalam ,wiec on mial tego zapewne dosyc i zaczal mnie oklamywac ,nie dziwie sie ,bo ajk mowil prawde to tylko sie drlam w,eic chcial to uniknac ,ale sie zmienilam i sam mi pow ze to zmienilam i sie cieszy..No ,ale on dalej nie zmienil siebie ,zachowania w stosunku do mnie ,pow ze chce czasu i chce to przemyslec ,to bylo przed sw Bozego Narodzenia ,nie mialam pretensji ,wszytsko robilam co chcial tzn dalam mu ta przerw i mial mi pow czy chce byc dlaej ?Odezwal sie po jakims czasie i pow ze chce byc ze mna ,ze etraz naprawde sie postara ,sprobuje ,planowalismy ze w lutym w polowie do mnie przyjedzie no i wlasnie tu sie wsyztsko zaczelo ?Tydzien temu wyjechala do Warszawy ,mial jaka sprawe i nie odzywal sie przez kilka dni ,a mila byc tylko jeden dzien ,wiec ja do niego dzwonilam ,a on zadnej reackji nic ,nie odbieral tel ,ani nie odp na sms i nie bylam nachalny ,tylko po prostu martwilam sie ?po tych kilku dniach jakby nigdy nic napisal tylko sms ,wiec pow ze nie odezwe sie do niego dopoki nie zadzwoni no i mu nie odp?A on tez nsie nie odezwal kilka dni ,dpiero po jakims czasie moja siostra mu pwo zeby wreszcie mi wytlumaczyl co sie dzieje ,bo jest mi to winien ..no i napisal do mnie na fb ze nie bd sie lumaczyl dlaczego nie dawal znaku zycia ,ze chcial wszytsko przemyslec  i stwierdzil ,ze nasz zwiazek nie ma sensu ,ze mu uczucie sie wypalilo i bd lepiej dla mnie..Boze odp mi co moge zrobic ,wiem ze wiele osob napisze nie byl Cb wart ,zostaw to ..ale ja chce porady ,jak odzyskac jego milosc ,wiem ze ciezko mu bylo naprawde na odleglosc ,ale ja robilam dla niego wszytsko i chcialabym zeby uczucie dalej wrocilo ,tylko nie wiem jak to zrobic na odleglosc ,bo jak an razie do Polski nie moge wrocic?a i juz mialam zjezdzac w licpu ,zostalo nam pol roku tylko ,a on tak odpuscil...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: porzucona _jak odzyskac milosc faceta

Witaj, weszłam tutaj bo sama kiedyś zamieściłam swój problem i od czasu do czasu tu zaglądam. Spotkałam sie z różnymi opiniami i to jest dobre jak ludzie sie odzywają, wykazują chęć pomocy chociażby wyrażając swoje zdanie. Mój przypadek był zbliżony do twojego i od czasu rozstania minęło 3mce, nic dobrego u mnie nie wynikło, nie naprawilam nic. Dalej go kocham ale to juz tylko zostało moim problemem z którym staram sie jakoś zmagać codziennie. Popełniłam błędy i moze jakbym sie zastosowała do czyichś wskazówek to sprawa wyglądałaby inaczej. Mogę Ci tylko napisać skutki swojego działania i do czego to moze doprowadzić. Wiem ze jest Ci cieżko ale kochana niestety nie jestes w stanie zrobic nic, moze to i dobrze , ze jestes za granica bo gdybys była blisko niego pewnie tak jak ja tylko pogorszylabys sytuacje. Próbowałabys to naprawić, a to niestety on musi cos zrobic. U mnie jak podjął decyzje o rozstaniu to świat mi sie zawalił, nic nie rozumiałam, starałam sie, jeździłam, próbowałam a to wszystko obróciło sie przeciwko mnie. Odebrał to jako naciski i nachalnie zachowanie. W twoim przypadku wydaje mi sie, ze nie jest za późno, bo jak sama wspomniałas kiedyś juz sie wahał a pózniej wrócił, niestety to wszystko powoduje wyjazd, niedogadanie sie, rozłąka, chwile wątpliwości. Ale tak czy siak facet ma ten swoj instynkt samczy i to on często chce mieć prawo do podejmowania decyzji, ty próbując cos zmienić utwierdzasz go tylko ze jestes desperatka, od której sie uwolnił. A kiedy on zrozumie swój błąd to sam sie odezwie. Jesli Ci to pomoże to możesz mu napisać cos tylko waszego, cos co tyczy sie waszego związku, oddać sie refleksji  i wspomnieniom, możesz mu wyznać co czujesz, ze go kochasz ale ze szanujesz jego decyzje, ze chciałabyś to naprawić ale , ze nie chcesz naciskać. Jesli Cie kocha to sie nad tym zastanowi i moze zrozumie swój błąd. Nie naciskaj, nie dzwon, postaraj sie zawziac w sobie i nie odzywaj wiecej. Prawda jest taka ze jak cos kochasz puść wolno jesli wróci jest Twoje jesli nie to nigdy nie było. Ja nie miałam tyle samozaparcia, miałam sile walczyć ale ta walka obróciła sie przeciwko mnie. Nie miałam siły po prostu przeczekać bo nie chciałam marnować czasu. Żałuje, ze nie jesteśmy razem ale jesli druga strona nie chce to nic nie możemy zrobic, daj mu czas, odezwij sie raz i przeczekaj, nie wiem ile, jesli sie nie odezwie to zajmij sie sobą, wiem, ze łatwo sie mówi, ale po prostu nie ma innego wyjścia. Głowa muru nie rozbijesz, choc kochasz i cierpisz... Trzymam kciuki smile

3

Dziekuje za odp ,czytam Twoja wiadomosc ,"ze lepiej jak jestem za granica ,bo jakbym byla na miejscu pogorszylabym sytuacje " ,ale wlasnie gdybym byla na mijescu wydaje mi sie ,ze to rozstanie ,nie mialoby miejsca ,bo odleglosc nas oddalila tzn ,jego ode mnie ,bo on zostal tam gdzie byl ,z kolegami tymi samymi ,w miescie .Nic nie musial zmieniac jak ja ,on gra w pilke ,wiec treningi codziennie i wydaje mi sie ze przez to szystko powoli zapominal o mnie ,bo mial zajecia i nie mial czasu myslec ,tak jak ja ,bo ja tu siedze i wlasnie tylko mysle ?Rozumiem Cie i rowzniez Ci wspolczuje ,bo chyba czuje ze tez nic nie mozna zrobic ,ale chce sporobowac ,jak nic z tego nie bd ,bede wiedziala ,ze przynajmniej wszytsko zrobilam?Co do tego ,jak Ty chcialas zdobyc swojego faceta , tu chce byc ostrozna ,bo wiem ze ejst cienka linia od tego jak facet pomysli ,ze naprawde dziewczyna sie starai mozna dalej sprobowac byc razem ,a tym ,ze jest nachalna czy natretna..Che go odzyskac malymi krokami ,ale konkretnie?On sam mi napisal ,ze chce miec kontakt ,ale to ode mnie zalezy czy ja chce ,wiec po kilku dniach odp mu ,ze chce miec kontajt (ale sama nie wiem jak sobie poradze ) ,on powiedzial ,ze ok ,ale zebym od razu nie dawala sobie nadziei jak na razie ,to mu odp ,ze nawet tak nie pomyslalam ,bo nie pomyslalam ?Z jednej strony gdyby nie czul nic ,to by nie proponowalby kontaktu i jak napisal "jak na razie nie rob sobie nadziei" z naciskiem jak NA RAZIE..No ,ale moze  sie myle i tylko tak robi ,bo jest mu mi zal?Nie wiem co o tym juz mam myslec ,staram sie wybic sobie go z glowy ,ze moze lepiej jak jetsem juz sama ,ze nie zaslugiwal na mnie ,ale czuje ze naprawde mnie kochal ,ze staral sie jak bylam w polsce ,a juuz po moim wyjezdzie byl dziwny ,zminil sie bardzo i sam to przyzna ,moze nei wie czego chce tak naprawde ,ale dawalam mu czas ,mial ,pow ze ok mozemy ,a teraz tak z dnia na dzien ze to nie ma sensu

4

Najgorszym jest jak facet nie wie czego chce, mi tez tak mówił, mi proponował przyjaźń ale nie wykazywał chęci kontaktu, ja nie potrafiłam go tylko mieć za przyjaciela. Co robiłam? Pare razy do niego pojechałam a mieszkamy ok 100 od siebie, otwierałam sie przed nim, wyznawalam uczucia, mówiłam co u mnie słychać, jak to nie działało to czułam sie jak mała bezradna dziewczynka, zła, myslalam ze nienawiść pomoże zniszczyć uczucia do niego, pisałam, dzwonilam, nie odbierał, dzwonilam z zastrzelonego aż wstyd sie przyznać:/ teraz wiem ze gdybym sie nie odezwała w momencie jak on miał wątpliwości,uszanowala jego decyzje  jak chciał rozstania i nie wiedział co u mnie to moze sprawa wyglądałaby inaczej. Maszyna czasu nie istnieje, wyjechałas, i to na pewno było czynnikiem decydującym, ale nie wyjechałas na zawsze on wiedział ze wrócisz. A skoro chciał rozstania to cos musiało sie stać , teraz czytając to jego "na razie" odnoszę wrażenie jakby cie trzymał na smyczy, wie co do niego czujesz i juz jest na wygranej pozycji a to ze napisałam ze dobrze ze jestes daleko bo przestajac sie odzywać na pewno bedzie sie zastanawiał co u ciebie i sie odezwie skoro chce kontaktu. Nie wiem moze rzeczywiście tak napisał bo mu ciebie żal ale moze to tez oznaczać ze cos jeszcze czuje, trzyma cie na wodzy i jak sie zdecyduje to na pewno wrócisz. Tak jakby sie bawił twoimi uczuciami, kontrolował je. A to nie jest dobre. Gdybys była blisko to mimo ze to nie ty chciałas rozstania to na pewno ty byłabys osoba która chciałaby to naprawić i wyszła z inicjatywa tak jak ja. A daj mu sie chwile pozastanawiać, nie być ciebie pewnym tak jak jest teraz. Wszystko zależy czy chcesz sie bawić w gierki, czy jestes w stanie znieść psychiczna mękę tylko koleżeństwa miedzy wami,niestety nie znam związku który po rozstaniu utrzymuje kontakt koleżeński, moze cos takiego istnieje, nie wiem. DOSKONALE rozumiem twoje podejście ze chcesz zrobic wszystko co w twojej mocy, żebyś nie żałowała, tak samo ja mówiłam, jakby czytała teraz siebie.  Ale czasami taka walka jest po prostu nie robienie nic, czego ja nie umiałam, zdystansowanie sie. Na twoim miejscu napisalabym co czuje i przede wszystkim dała mu do wiadomości zeby sie zastanowił czego sam chce, zapytała sie co u niego straciło sens, czy wyjazd?przeciez wie , ze wrócisz. Wyjazd był tylko pewnym etapem, moze sprawdzianem dla was, moze napisz mu ze chcesz dać mu czas i zaproponuj spotkanie jak przyjedziesz, nie mając z nim kontaktu przez jakaś dłuższa chwile a pózniej spotykając sie, stając twarzą w twarz będziesz wiedziała co do niego czujesz i czy da sie to naprawić. Uwierz mi, ze da sie to naprawić ale z inicjatywa moze i powinna wyjść tylko osoba, która chciała rozstania, bo po czasie albo sama stwierdzi ze dobrze zrobiła albo zrozumie ze popełniła błąd i bedzie chciała to naprawić.

5

Wydaje im sie ,ze wlasnie Tym wydzwanianiem do niego ,zbyt czestym Pisaniem ,bardziej oddalilas go od siebte ,on czul sie przytloczony zapewne i dlatego pozniej nie chcial Odbierac Tel od Cb..Tylko ja wlasnie nie chce Tak robic ,nie chce Zeby czul ,ze jak sie pojawi na fb od razu Bd wypisywala do niego ,chce Zeby czul ze chce odzyskac ,Ale nie za wszelka cene .Wiem ,ze nic na sile,piszesz rowniez ,Zebym mu napisala Co czuje,Ale chyba to nie jest dobry pomysl ,bo wczesniej jak pisalam ze Kochal go itp i dlaczego Tak sie stalo ,Pisal zebysmy Juz o Tym nie pisali ,bo mu tez jest trudno ,wiec odpuscialm..On doskonale wie Co do niego czuje ,a czynnikiem decydujacym Bylo wlasnie odleglosc ,bo mi napisal im dluzej tu siedzialam,to Juz mu powoli  przechodzilo ,wiec to pytanie do niego tez odpada...Wiem ,tez ze jest pewny siebie ,bo wie ze go bardzo kocham,Ale jak mam zrobic wlasnie jak napisalas ?,Zeby sie zastanawial ze moze Juz mi Tak nie zalezy Czy jak?czy w inne sposob?..Myslalam rowniez ,ze jak Bd Pisal i on Zapyta sie Co u Mnie ,Pisal ze jest ok ,ze wlasnie  nie uzalac sie nad soba ,nie pisac , ze nie daje Rady i ze nic mi sie nie chice ,tylko ze jest ok ,miec Dobry Humor ,pokazac ze radze sobie bez niego ...Twedy wydaje im sie ,ze Bd mial chec ze mna pogadac ,z wesola dziewczyna niz z Kims kto Co Chwile narzeka,bo kto  by chcial z Kims takim pisac ,ja sama bym nie chciala,Ale tez chce pokazac ze nawet jak Pisze Tak na luzie  ,ze nie wspominam Co sie stalo ,ze  chce walczyc...np nie wiem pisac mu codziennie rano milego Dnia z usmiechem',a nawet jak nie odp to nic mu nie Bd pisala dlaczego nie odp,tylko Zeby wiedzial,ze jest ok u Mnie ,Ale nie rezygnuje z niego...Mozesz bardzije wyjasnic ,jak moge  Tak zrobic ,Zeby tez nie myslal ,ze jestem Zdana tylko na niego ,Ale ze tez sie nie poddaje ..np Zeby sie nie odzywac pierwsza co u niego i czekac jak Sam napisze?

6

tak tak i jeszcze raz tak, nie odzywaj sie! nie pisz pierwsza! widze, ze kombinujesz jak mozesz, szalone pomysly?? i co ci to da? przyjedziesz na weekend? zaraz wyjedziesz i nic sie nie zmieni... ja wiem co robilam zle, wiem gdzie popelnialam bledy i z czystej zyczliwosci daje ci tylko moj punkt widzenia, konsekwencje moich czynow  nie dla kazdego sluszny ale u mnie tak sie skonczylo. jak facet ma watpliwosci nie naciskaj, te szalone porywy uczuc ktorymi chcesz udowodnic jak bardzo go kochasz moga pogorszyc sprawe, wlasnie zrobic z ciebie nachalna przeciez on i tak wie co do niego czujesz. Daj mu niepewnosc!! niestety odleglosc jest i albo zjedziesz calkiem i bedziecie razem skoro przez to wszystko sie psuje  albo przeczekaj .  nie musisz mnie sluchac ale dopoki on nie bedzie wiedzial czy chce z toba byc to nic nie zdzialasz!!!!zapytam ile masz lat? tak jakos z ciekawosci! ja wiem ze czlowiek zakochany a jednoczesnie zdesperowany jest w stanie wszystko zrobic, ale naprawiac to mozna swoje bledy nie czyjes! Sugeruje tylko w ostatecznosci odpisywanie na jego wiadomosci a jak przyjedziesz zaproponowanie spotkania i moze to cos da. Teraz zadne dzialanie, szalone, romantyczne , odwazne nic ci nie da!!!!!nie jestem ekspertem ale na pewno nie jedna osoba by sie ze mna zgodzila. zrobisz jak uwazasz!!!! powodzenia!

7

Witajcie ja też jestem w związku na odległość prawie od trzech lat i z kazdym dniem coraz bardzej widze że to nie ma sensu a jednak nie odpuszczam. już nie raz chciałam odejść ale nie umiem jakos jak mój chłopak mi mówi że mu zależy że bedzie lepiej że bedzie częściej przyjeżdżał to ja jak ta głupia wierze i oczywiście wszystko zostaje po staremu. To już mój drugi związek na odległość.
Przeczytałam Wasza rozmowe i zgadzam się że takie szaleńcze romantyczne działania się nie sprawdzają ale za to właśnie działa nie pisanie pierwszej tylko odpisywanie. Ja właśnie tak robie bardzo rzadko pisze pierwsz i tylko odp i to nie zawsze od razu wtedy zaczyna się interesować.

8

Mam 21 lat ,mloda ,glupia i zagubiona chybs jestem..Kocham go i czuje ,ze to Ten ,ale Wiem ze nic na sile...Ok poradze sie Cb i nic nie zrobie szalonego Czy 'odwaznego' po proste poczekam...On mi zapeoponowal Kontakt ,ze chce miec ze mna i ja sie zgodzilam ,Ale powiedzialam mu ,ze nie Bd pierwsza pisala ,bo nie chce Zeby czul ,ze sie narzucam..On z Kolei mi odp ,ze ma pewno Tak nie pomysli i moge pisac rowniez pierwsza,odp mu ok ,Ale zrobilam swoje i powiedzialam sobie ,ze sie nie odezwe pierwsza..No i on pö Tym czasie sie pierwszy odezwal 3razy ..Ostatnio w czwartek pisalismy ,Normalnie zakonczylismy pisanie i on od czwartku nic sie nie Odezwal nö i ja tez nic nie napisalm ,nie Wiem Ale czuje ze dobrze zrobilam ze nie napisalam...CZy wlasnie mam napisac jak POW ze tez moge pierwsza pisac.... A tylko na Meila mu wyslalam zdj Jego ,bo znalazlam na swojej ppoczcie i napisalam mu takiego Cie zapamietam:) nie Wiem Czy tez dobrze to zrobilam

9

Czesc:),a Mozesz powiedziec Czy Ty Jestes za granica Czy on? ..u Mnie jest Tak ,ze ja Jestem za granica i ja do niego 3razy przyjezdzalam ,a on do Mnie raz i to jeszcze ja to zaproponowalam...Jemu naprawde zalezalo i Kochal ,bo jestem tego pewno ,tylko ta odleglosc to zmienila..boli bo zostalo nam tylko Pol roku i wtedy wracam na stale do Polski ,a on Tak zrezygnowal

10

Teraz obecnie on jest za granica co jakis czas jezdzi na kilka dni ale nawet jak jest w Polsce to i tak widujemy się bardzo rzadko dzieli nas ok 50km to w sumie nie duzo ale to jednak odległośc czasami naprawde mam juz dosyć ale nadal to ciąge naprawde go kocham inaczej łatwiel byłoby mi odejść chciałabym z nim zostać na zawsze ale kolezanki powtarzają mi ze jestem za młoda żeby sie marnować w takim związku.
A z tym zdjęciem myśle że dobrze zrobiłaś.

11

U Ciebie widze ,ze tak ejst podobnie jak u mojego bylego chlopaka ,chcial byc zalezalo mu ,kochal ,ale chcial mnie miec na miejscu nie na odleglosc ,no ,ale jeszcze musze zostac tu do lipca ,z jednej strony juz nie mam po co bo mu przeszlo a,le z drugiej jest nadzieja ?Mi tez kazdy powtarzal ,ze ejstesmy za mlodzi na taki zwiazek na odleglosc ,ze marnujemy tylko czas i mlodosc sobie ,no lae wtedy razem bylismy uparci i zdecydowalismy ze bd czekac wspolnie ,tylko jemu teraz sie zmienilo i niewazne czy moj przyjazd bd za pol roku czy za miesiac ..On juz nie czeka?Wydaje mi sie ze z biegiem czasu poczujesz ,albo wlasnie skonczysz czuc jak moj chlopak ,ze ejdnak zrezygnujesz z niego,jak teraz juz tak myslisz ,ale to sa moje przepuszczenia ..Mozesz poczekac na niego ,jezeli czujesz ze to ten ,ja chce probowac odzyskac go i bede probowala dopoki juz sam ni nie powie ,zebym sobie odpuscila

12

a i z jakim zdj dobrze zrobilam ? ,bo nie zrozumialam Twojego ostattniego zdania smile

13

Jeśli Ci tak bardzo zalezy to próbuj moze sie uda.
pisałaś że na meila wysłałaś mu Jego zdjęcie że takiego Go zapamiętasz

14

nie bylo to nachalne uwazam i chyba tak nie pomysli ,moze sie usmiechnie o tego zdj i wspomni ten mily czas smile Na razie nie moge pow ,ze odpuszczam a,le skupiam sie na sobie ,tylko na sobie ..Musze sie zajac czyms ,soba ,jakis fitness ,nauka jezyka ,wszytsko zeby nie byl on w glowie mojej ,pozniej on bd sie zastanawial ,dlaczego nie pisze jak mi zalezy i sma moze sie odezwie ,troche cierpliwosci ,pokazac facetowi ,ze dajesz rade bez niego i juz sam zaczyna sie Toba znow interesowac i ciekawi go co u cb sie zmienilo .Czasu tylko potzreba ,bo tak naprawde nic innego nie mozna zrobic ?Trzymajcie kciuki ,mam nadzieje ze wszytsko sie ulozy ,bede pisala co i jak

15

Tak potrzeba czasu i cierpliwości.
Ja na pewno bede trzymała powodzenia

16

Dziekuje ,jezeli cos sie zmieni ,to dam znac ,ty tez mozezs napisac czy jednak zrezygnowac z etgo zwiazku czy dalas mu szanse..pozdrawiam

17

Związki na odległość i jeszcze będąc za granicą nie mają sensu.
Owszem, jeśli osoba wyjeżdża na dwa, trzy miesiące i wraca i znowu wyjeżdża za jakiś czas (2 miesice np.) i te wyjazdy związane są z pracą ale one wnoszą coś w związek, to jeszcze jest wstanie to utrzymać. Jeśli osoba bardzo często wyjeżdża, to powinna zerwać albo powinni najbardziej razem wyjechać i się tam wspierać.
Na początku każdy tęskni, później się przyzwyczaja, następnie poznaje kogoś tutaj czy tam, i po związku. Po co to komuś robić nadzieję, jak i tak z tego nic nie wyjdzie.
Jedno i drugie czują się samotni, może tego nie okazują, ale przychodzi moment ,gdzie nie wytrzymują i pęka to.
Najlepiej jak wyżej napisałem, pojechać razem.

18

Paulo71 a co wtedy gdy po 10 latach związku na odległość małżeństwo jest nadal sobie wierne i z każdym dniem zamiast się oddalać to się przybliża? Nie ma reguły Wszystko zależy od człowieka, związku i zaangażowania.Chyba że to cud.

19

Nie zgadzam sie z tym co napisales Paulo71  Nie mozna pisac ,ze to nie ma sensu ,jezeli jestes naprawde zakochany w tej osobie ,przezwyciezyc wszystko ,odleglosc ,rozlake i czas w ktorym jedna z osob jest za granica ..Tylko trzeba sie postarac ,a w tym zwiazku tylko ja sie stralalam i jeszcze dawalam wiele szans na to zeby sie wykazal,nie mowie ze jego winia ,nie mozna klaskac jedna reka ,no ale coz wybral jak wybral i to on mnie zostawil

20

Witaj wink
mam bardzo podobna sytuacje do Twojej teraz, praktycznke tez mam zwiazek na odleglosc(jakies 300 km)
Bo on studiuje ale wraca co tydzien do rodzinnego miasta gdzie ja mieszkam.
Powiem Ci tak, ja walczylam, pojechalam dwa razy, dzwonilam, nawet z konta kolezanki na fejsbuku pisalam a on nic jeszcze na koniec stwierdzil, ze jestem nie normalna.
Z tego co wiem to moj ex czuje sie zagubionh, Twoj pewnie tez
Sprobuj dac mu czas.Nie odzywaj sie pierwsza.Znajdz jakies zajecie.....
Ludzie czesto sie rozstaja I tez czesto wracaja do siebie.
Sprobuj odpuscic na jakis dluzszy czas.Jak zateskni to wroci....faceci reaguja dopiero po czasie.Oni mysla inaczej niz my.Mna tez po zerazniu targaly rozne emocje I targaja do tej pory bo on sobie zazyczyl miesiac czasu na przemyslenia.Skup sie na sobie tak jak ja wink I nie ma co sie zalamywac :* !

21

Przeczytałam ten wątek i muszę przyznać, że jestemw podobnej sytuacji, tylko, że ja jestem mężatką, której maż od 3 lat siedzi za granicą. Niestety nasze małżeństwo chyli się ku końcowi sad Ja ze wszystkich sil starałam się walczyć o naszą rodzinę, rownież wypisywałam wiadomości na fb, dzwoniłam, pisałam smsy. Kończyło się to jedynie chamskim zachowaniem mojego męża w stosunku do mnie. Sama z tego powodu zalogowalam się na te forum, dostawałam w odpowiedziach, że czasem naprawdę warto przystopować, bo taka nasza nachalność może dać nam odwrotny skutek od tego jaki oczekujemy. Posłuchalam tych rad. Ja się do niego nie odzywam, on do mnie niestety też, ale od naszych znajomych usłyszałam, że on sam już wacha się co do rozwodu i sam nie jest pewnien swoich uczuć. Dam mu jeszcze trochę czasu nie pomyśli, a to wszystko pokaże jak się zakończy nasza sytuacja.
Może i Ty posłuchaj rad tu udzielanych i spróbuj pomilczeć, zająć się sobą, swoimi przyjemnościami. Niech teraz On zatęskni, niech przemyśli i niech On szuka z Tobą kontaktu. To Ci udowodni czy mu zależy jeszcze czy powinnaś sobie odpuścić. Trzymam za Ciebie kciuki smile

22

Bunny09 Tak wlasnie robi tydzien temu opisal pierwszy przez 3 razy ,i ani slowiem nie narzekalam to bylo w czwartek ,od tej pory skonczylismy normalnie pisac i tydzien nic sie nie odzywal ,ani on ani ja ,bo pow sobie ze nie napisze ,no i patrze dzisiaj wiadomosc od niego ..Wiesz ciesze sie jak glupia ,ale ejstem swiadoma ,ze to nic nie znaczy male jestem jak na razie z siebie dumna ,ze 1 nie pisze a jak on juz napisze to mwoeie ,ze mowie ok a nie narzekam?Czas pokaze co bd dalje ,pozdrawiam :*!

23

zakochanawiosna .wiem smile i czuje ,ze sobie poradze i nie mam zamiaru wypisywac do niego ,ani tym bardziej sie zalic ,bo wiem ze faceta to odstraszy ?jak wszytsko u mnie sie okaze co dalej na pewno dam znac ,dziekuje !

24

Cytryna12
ja dopiero czekam na odpowiedz od niego...jakis odzew.Milczy.Ale wiem ze tez sie pogubil ...troche sie boje ze zapomni I nie napisze sad

Nie pokazuj za bardzo ze Ci zalezy wink ani nie pokazuj swojej slabosci wink to ich zawsze odpycha! To on ma walczyc , starac sie.Im bardziej pokazujesz swoja obojetnosc to tym bardziej to na niego dziala.Tacy sa faceci wink :* trzymam kciuki, zeby Ci sie udalo

25

Pisz jak dalej to bedzie wygladac ;*  smile skoro sie odzywa to znaczy ze mysli o Tobie I nie pisz pod zadnym pozorem pierwsza chociaz by nie wiem jak kusilo wink

26

Bunny09 tez nie powinnas myslec w takich kategoriach ,ze jak nie napisze to moze zapomni ,pamietaj ,ze w tym wszytskim zebys Ty wlasnie o sobie nie zapomnialam ,bo najwazniejsza jestes Ty i musisz myslec o sobie i dac rade ,bez wzgledu czy bd razem czy nie ,doradzam Ci ,ale tez u siebie tego nie robie smile..Napisalas rowniez ,ze to ona ma walczyc  i starac sie ,no ale jak nie kocha ,to jak niby ma walczyc sad? moze wlasnie ten sposb jest dobry ,zeby nic nie pisac ,a jak sie odezwie to tylko krotko i na temat i tez nie odp od razu ,bo pomylsi ze nic nie robilam i tylko czekalam na niego ,aaa jakie to dziwne wszystko a,le bede probowala "walczyc" o niego tym wlasnie sposbem nie pokazywania ze zalezy i ze on jest mi potrzebny do szczescia ,Tb tez zycze powodzenia i mama nadzieje ,ze napiszesz co dalej rowniez ,ja wkrotce sie odezwe smile ,pozdrawiam :*!

27

Mała uwaga i prośba- ja wiem,że autorka  pewnie pisała w silnym wzburzeniu ale strasznie trudno czyta się tekst, w którym tyle błędów, literówek ect.. Ledwo przebrnęłam, przez ten potok słów. A wracając do meritum- cóż na siłę nie zmusisz nikogo do tego, by był z tobą. On jasno się wyraził,że ma dość takiego związku i uszanuj to.Nie rozumiem takich skamlących o  miłość kobiet- trzeba mieć odrobinę godności jeśli mu zależy będzie chciał wrócić, a ty wówczas postanowisz czy chcesz być z kimś kto nie potrafi zrozumieć sytuacji  w jakiej się znaleźliście czy też nie. Prawdziwa miłość i oddanie jest w stanie wiele znieść natomiast jeśli pojawiają się wątpliwości , bo trzeba się zmierzyć z dość trudną  sytuacją byłby dla mnie powodem, by się zastanowić czy  o takim partnerze właśnie marzyłam..

Stopka jest mi niepotrzebna smile

28

Ja tez walcze tym sposobem pokazywania ze mi jakby nie zalezy.To sie tak wydaje proste niby wink ale jest piekielnie trudne dla osob ktore kochaja cos czuja do czlowieka,
mnie w tym tyg czeka spotkanie z ex, Napisze jak bedzie juz po smile !

29

Basia38 Również się z Tobą zgadzam.Czytając jak trudną psychicznie pracę wykonują co niektóre osoby to mam ochotę potrząsnąć taką osobą i powiedzieć Kobieto a gdzie w tym wszystkim Ty jesteś? Gdzie jest Twoja moralność i honor? Jednak ile Kobiet tyle charakterów.

30

Basia38 wybacz  za moje bledy, pisalam to szybko i nie zwracalam uwage ,ze popelniam bledy..a c wracajac do tematu nie chce zeby ktos mi wmawial na sile ,ze  walcze o milosc bez wzgledu an to ,ze on juz ma mnie gdzies i robie z siebie idiotke czy tez rowniez juz powoli mam brak szacunku do siebie przez to wszystko..Nie ,nie i jeszcze raz nie ,nie mam tak ,ze musze go odzyskac ,wiem jak to dzaial czyli zasada im bardziej uzalasz sie nad soba do bylego tym bardziej on sie od cb oddala ,robie tak jak tu niektorzy mi dooradzili i napisalam tu rowniez ,bo chcialam takih cennych wskazowek jakie tu dostalam i kazdemu dziekuje za to ...Moze we mnie kipi i mam bol jak do mnie napisze ,czasami mam ochote mu napisac jak mogl tak zrobic ,ze tesknie ,ze mi go brakuje ,ale wiem ze wtedy on bd na wygranej pozycji i pomysli "jejku ona dalej to samo i sie uzala " dlatego wszystko robie odwrotnie ,co napisze to odp krotko ,ale milo i zadnych tematow o nas tzn o tym co sie stalo i zauwazylam ,ze jego powoli to meczy ,tzn ze widzi ,ze daje sobie rade z tym i bez niego tez przezyje..

31

Bunny09 Bardzo dobrze robisz smile w takim razie trzymam kciuki i czekam na wiadomosc jak sie potoczylo wszytsko smile

32

takich *

33

Moj byly odmowil spotkania.... powiedzial ze czuje cos ale nie chce byc w takim zwiazku.No coz wink juz jednego odzyskalam.Tutaj zawsze mi sie sprawdza prawo przyciagania... trzeba tylko odpuscic co jest najtrudniejsze

34

Nie licze juz na to ze moj ex sie odezwie teraz... ma zbyt negatywny stosunek do mnie to spotkanie by tylko wszystko pogorszylo.Bo obydwoje jestesmy zli na siebie itp....mna wciaz targaja rozne emocje I stany depresyjne.Najpierw musze odzyskac siebie a nie jego

35

Dokladnie ,na poczatku opanuj emocje i patrz tylko i wylacznie na siebie ,pozniej sama zoabczysz czy jestes gotowa jak i on  na spotkanie ,rozmowe .bede dalej trzymala kciuki smile..Wiem ,ze tak naprawde nic nie robienie jest najtrudniejsze,zeby nie pokazac facetowi swoich prawdziwych uczuc i emocji ,mi sie jak narazie udaje i mam nadzieje ,ze dam rade tak udawac ,choc z jednej strony chyba juz nie chce zebysmy wrocili tylko chce jak najszybciej zapomniec ,chce zeby mi uczucie minelo jak najszybciej ,to sie dla mnie liczy

36

cytryna12
on nawet nie chce ze mna rozmawiac, ani tym bardziej sie widziec.Walczylam 2 miesiace o niego.2 miesiace tez go juz nie widzialam.Odpuscilam, choc kocham.Ale jezeli on nie chce byc ze mna to spotkanie z nim pogorszyloby tylko moj stan.Najgrosze jest to ze jak ja juz przestane o nim myslec, czuc cos do niego to on wtedy sobie przypomni o mnie.Faceci tacy sa I kazdy mniej wiecej jest do przewidzenia

37

Bunny09 i wlasnie jak przestaniesz czuc ,to Bd bardziej szczesliwa i chyba ja tez ,dlatego musimy sobie dac czas i jak pow ,Oni po fakcie Dopiero moze zrozumieja i Wtedy Bd chcieli wrocic,a my bd wtedy szczesliwe ,ze wlasnie Nas kiedys zostawili ,bo zaslugujemy na lepszych:) mam Nadzieje ,ze Ci sie ulozy w zyciu jak i mi i daj Tutaj znac jak Ci Leci;) powodzenia i czekam na Twoje wiadomosci:*!

38

Mi sie kazdego ex udalo praktycznie odzyskac.Obojetnosc I kilka zmian w wizerunku, tylko ze potem juz mi tak bardzo na nich nie zalezalo.Sytuacje sie odwracaly.Moj byly przez moje sceny juz sie nawet cieszy z tego ze go nie nekam.Trzeba sie skupic na sobie.I tak jak mowilam prawo przyciagania dziala.Odzyskalam nawet tego ktory kochal inna ? Tylko zeby ich odzyskac to trzeba zapomniec.Ten bol mija.... trzeba nauczyc sie panowac nad emocjami.Dla mnie najgorsze sa wspomnienia....one mecza mnie najbardziej.I to z nimi jest najwiekszy problem u mnie.A jak sytuacja wyglada u Cb  ?mysle ze tez najlepiej zrobisz jak utniesz kontakt.Boli ze trzeba odpuscic gdy nie  mozemy miec tego co chcemy....ale takie jest juz zycie wink I na facetow trzeba miec okreslona taktyke

39

Ok ,udalo i zazdroszcze tej wytrwalosci i tej obojetnosci ktora chyba spowodowala ,ze chcieli wrocic?:),ale sama zauwazylas na sobie ,ze po tym sama tego nie chcialas i ja chce tez do tego dazyc ,kocham go bardzo ,mam wspomnienia ,ale jeszcze bardziej zauwazylam ,ze tak naprawde nie zaslugiwal na mnie ..A z tym kontaktem ,chcialabym z jednej strony urwac ,ale jest miedzy nami jedna sprawa ,ktora wlasnie nie pozwala na zakonczenie kontaktu ..Odzya sie do mnie i jak pisze co u mnie ,to odpowiadam milo i ze u mnie wszytsko dobrze ,ze chodze tu i tu ,ze nie mam czasu na nude ,a on odp ,ze to sie cieszy bardzo ,bo jak kiedys widzial ,ze caly czas pisalam ,ze sie nudze nie mam co robic i mam monotonie (podkresle ,ze tak pisalam do niego ,jak wlasnie jeszcze bylisym razem ) ,takze moze sie zastanawia ,ze jak ze mna skonczyl to wtedy zaczelam sie interesowac soba a, nie bedac tu za granica myslalam kiedys tylko o nim i mu tylko narzekalam ze nie mam co robic ,teraz widzi ,ze mam hobby ,ze nawet brakuje mi czasu na rozne rzeczy ,bo mam duzo pomyslow i planuje smile bede na wakacjach w Polsce i raczej sie spotkamy i teraz chce sie skupic na sobie ladnie wygladac i jak pow obojetnosc smile ,nie oczekuje ,ze jak wroce ,to jak mnie zobaczy ,to moze cos w nim peknie i bd chcial byc (chociaz czasami mam takie mysle ) ,ale bardziej chce ,zeby zobaczyl co stracil wink i powiem Ci ,ze od zerwania ,to tylko na drugi dzien naisalam ,ze nei dam rady bez niego itp ,on mi pisal ze musze ,ze ejstem silna i go wtedy przeprosilam ,bo pow ze to bylo niepotrzebne i ze to sie wiecej nie powtorzy ,odkad to mu napisalam ,ani razu nie uslyszal ode mnie ,ze ejst zle u mnie ,chociaz czasami amm ochote napisac jak tesknie i jak brakuje ,ale ejstem twarda i od tego czasu,a juz minelo ponad 3 tyg pisze z wesolal dziewczyna ,ktora nie narzeka i nic nie wspomina o naszym zwazku smile Bunny09 ,a mialam pytac ,Ty chcesz tajk naprawde odzyskac jeszcze swojego bylego ? czy raczej juz czekasz na ten moment az Ci sie stanie obojetny

40

Czekam na moment w ktorym on stanie mi sie obojetny wink
Teraz z tego co wiem to nie chce gadac tym bardziej ze nie ma podobno o czym ze mna rozmawiac bo juz go nie nekam.Staram sie teraz zapomniec, zmienic cos w sobie, wyciagnac wnioski.Z kazdym ex udalo mi sie spotkac pogadac itp I dalej chcieli byc ze mna ...szczerze ? Ja juz ich potem w ogole nie chcialam bo zawsze pojawial sie ktos inny.

41

Wlasnie obojetnosc jest tu bardzo wazna I kilka drobnych zmian w sobie wink najlepiej jest uciac kontakt calkowicie nie ma innego wyjscia jesli sie chce zeby ta osoba chciala do nas wrocic

42

Ale jak wczesniej napisallam ,nie moge Urwactego kontaktu ,to Co nawet jak Bd obsoleten itp?to jak Bd mial Kontakt z nim to nic z tego?

43

Ciezko jesli nie urwiesz kontaktu a chcesz uzyc prawa przyciagania w tej sprawie ...postaraj sie zrobic wszystko zeby ten kontakt urwac chociaz na jakis czas.Nie przejmuj sie niczym.Wstawiaj zdj na fejsbuka wink nie rob niczego na pokaz tylko rob wszystko tak zebys to TY byla szczesliwa...
ja pamietam jak odzyskalam tego w ktorym bylam najbardziej zakochana... pogodzilam sie ze strata.
gdy chcial wrocic to juz nie czulam tego co kiedys ale wrocilabym jesli nie ten przez ktorego teraz cierpie...
zmagam sie z tyloma emocjami naraz.Nie wiem czy chce go odzyskac.Jesli nie bd chcial to niech chociaz pojawi sie ktos warty moich uczuc

44

U mnie podobnie jest jak u Cb.Tez sie w nim wypalilo to uczucie sad....przestal sie starac ja pokazalam ze chce z nim byc I nie umiem odpuscic, Teraz ma mnie za nastolatke ktora ma problemy z emocjami...np.Moja kuzynka byla z facetem rok czasu tez za granica mieszkala on ja zostawil chociaz na kolanach go prosila.Ona zaczela nowe lepsze zycie I po pol roku on chcial do niej wrocic mowil ze teskni kocha itp itd

45

rozumiem Cie ?moge normalnie go miec w znajomych czy raczej lepiej usunac ? czy to nie ma wiekszego znaczenia ,ale tylko urwac kontakt i meic go na fb ..Juz sama nie wiem co robic ,juz w zadnym stopniu mu nie pokazuje ze mi an nim zalezy czy ze mi go brakuje ,po prostu widzi mnie jaka wesoala dziewczyne ,pisze nie z dziewczyna ktore jest zalamana ,ale wrecz przeciwnie ,mysle ze dobrze robie ,choc czasami w srodku mnie wykreca

46

Urwij kontakt  calkowicie... brzmi drastycznie ale to jest jedyny sposob.Jak cos czuje /zateskni to znajdzie Ci nawet na koncu swiata.Wiem ze to trudne.Serce sie lamie.Ale jezeli chcesz go w pelni odzyskac badz chcesz kogos nowego nie masz wyjscia bo stoisz w miejscu wink

47

To bedzie tak... on bedzie pisal Ty odpiszesz nawet normalnie to on I tak bedzie wiedzial ze ma Cie w malym paluszku.Usuniesz calkowicie kontakt to go tym zaskoczysz I wtedy on zacznie myslec !!!! wink

48

Jesli chcesz to mozemy sie jakos skontaktowac na priv wink ?

49

ok masz meila?

50

jeszcze jedno pytanie ,bo naprawde nie,wiem.co w takiej sytuacji zrobic..Pisakam wczesniej ze nie moge urwac kontatku bo mamy sprawe i ta sprawa dotyczy pieniedzy,on ma mi oddac.To co teraz robic,jak.napisze co u mnie to vo wtedy mam pow? ze,u mnie,ok.ale stwierdzilam ,ze nie,chce miec z Tb wiecej kontaktu ,ze lepiej jak sie usuniemy z fb.a pieniadze,po prostu,oddasz,jak juz,wroce? i wtedy ja.sie,odezwe jak bd na miejscu' czy raczej zostawic,jak bylo ,ze,mamy kontakt ale ja,dalej jestem twarda  i bd pokazywala obojetnosc..to mnie najbardziej meczy ,co zrobic..czy,wlasnie jak tak z dnia na,dzien urwe z nim kontajt pomimo ze on ma kase mi oddac,i jeszcze sam zaproponowal utrzymywanie,kontaktu.moze,wtedy mu sie,zaswieci lampka czy pomysli zw,to ja wlasnie yrywam kontakt i nic juz nie,chce miec,z nim wspolnego?

51

karolina103@autograf.pl
postaram sie jakos wesprzec Ciebie wink to nie jest latwe.Ale musisz pokazac ze Ci nie zalezy, ze on nie ma I nie bedzie Cie mial na kazde zawolanie.On zrozumie ze stracil jak Ty urwiesz ten kontakt smile Napisz mu ze nie jest Ci obojetny ale utrzymywanie tego kontaktu z nim Cie meczy.
Serio takie kolezenskie stosunki po rozstaniu nie sa dobre, tylko meczace.Ty cierpisz bo myslisz o nim I dodatkowo Ci sie wszystko przypomina jak on napisze

Zrywasz kontakt on ma oddac Ci pieniadze jak bedziesz w Pl :*
Wierze w Ciebie, ze zdecydujesz sie na ten krok bo to najlepsze wyjscie w tej chwilii

52

odezwe sie pozniej do Cb na maila;*

53

dostalas maila ode mnie ?

54

Tak dostalam I wyslalam odp wink jezeli rzeczywiscie tak zrobisz bedziesz mogla byc z siebie dumna ;*

55

Jak juz bedziesz miec za soba to trudne zadanie daj znac jaka byla jego reakcja wink !

56

Nic nie dostalam hmm mozesz sprobowac jeszcze raz i wtedy dam Vi zanc czy doszlo ,a jak nie ,to ta WIADOMOSC PRZESLESZ TU?

57

Czytałam sobie ten wątek,i muszę przyznać, Bunny09,że dobrze radzisz.
Jak dziewczyna się narzuca, to chlopak ma jej dosc i unika.Ale ma pewnosc,ze zawsze moze do niej wrocić,że jest na zawołanie.A jak sie odetnie,to chlopak czuje,ze ja moze stracic na zawsze.No i ta meska duma...
Powodzenia dziewczyny.

Posty [ 58 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » porzucona _jak odzyskac milosc faceta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021