Cegiełki Weselnej Pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Cegiełki Weselnej Pomocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Cegiełki Weselnej Pomocy

Tradycja obdarowywania Młodej Pary kwiatami powoli zanika. Młodzi coraz częściej proszą o inne drobne podarunki.

Coraz większym powodzeniem cieszy się pomoc potrzebującym; zbieranie pluszaków, słodyczy, przyborów szkolnych, które Młodzi przekazują potem potrzebującym, staje się coraz bardziej popularne.

Jeśli uważacie, że to dobry pomysł, może zainteresuje Was akcja Fundacji Miej Serce, która hasłem ?Podziel się swoim szczęściem, zamień kwiaty na Cegiełki Weselnej Pomocy? zachęca do wspierania rehabilitacji chorych dzieci, które są podopiecznymi fundacji.

W tym celu można poprosić gości o zakupienie specjalnych ?Cegiełek Weselnej Pomocy? lub też zorganizować zbiórkę pieniędzy (podczas składania życzeń goście wrzucają do skarbonki wcześniej przygotowane pieniążki).

Moim zdaniem to świetnie zorganizowana akcja, która mam nadzieję zdobędzie popularność wśród Młodych.
A Wy co o takiej formie podarunków myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cegiełki Weselnej Pomocy

Pomysł całkiem fajny, ale myślę, że młodzi jak chcą się podzielić to mogą wesprzeć jakąś fundację z kopert, po cichu. No ale na pewno lepiej poprosić o takie Cegiełki niż dostać kilkadziesiąt bukietów, które zaraz zwiędną.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Cegiełki Weselnej Pomocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024