gdy pojawia się ta trzecia - koleżanka z pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » gdy pojawia się ta trzecia - koleżanka z pracy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: gdy pojawia się ta trzecia - koleżanka z pracy

Mam pytanie czy uważacie ze mam powody do niepokoju? jestem z moim narzeczonym od 6 lat za 5 miesięcy bierzemy ślub. a tu od około 4 miesięcy, moj narzeczony zaczął mnie denerwować ciagłym gadaniem o koleżance z pracy. ze z nią pisze, że sie jej poskarzy jak coś wyszło nie po jego myśli. zaczęli sie umawiać wspolnie na przerwe na papierosa (pracujemy w jednej firmie, a ona podobno ma chlopaka). powiedziałam jej ze ma dać spokoj mojemu narzeczonemu a ona ze to jest tylko kolega z pracy. ale moj narzeczony reaguje dziwnie przestal sie do mnie odzywac i zaznaczył ze jak nie dam jej spokoju to z nami koniec. i zaczął też mowic ze nie jest pewny czy chce ślub brac. caly czas jednak powtarza ze mnie kocha, ale nie przestal utrzymywac z nia kontaktów tylko tym razem ukrywa je przede mna.
czy mam nu zaufać, że to tylko koleżanka? - ( zaznacze ze mielismy kiedys podobna sytuację rozstaliśmy sie na krotki czas, ale wrocilismy do siebie.)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: gdy pojawia się ta trzecia - koleżanka z pracy
mikita napisał/a:

Mam pytanie czy uważacie ze mam powody do niepokoju? jestem z moim narzeczonym od 6 lat za 5 miesięcy bierzemy ślub. a tu od około 4 miesięcy, moj narzeczony zaczął mnie denerwować ciagłym gadaniem o koleżance z pracy. ze z nią pisze, że sie jej poskarzy jak coś wyszło nie po jego myśli. zaczęli sie umawiać wspolnie na przerwe na papierosa (pracujemy w jednej firmie, a ona podobno ma chlopaka). powiedziałam jej ze ma dać spokoj mojemu narzeczonemu a ona ze to jest tylko kolega z pracy. ale moj narzeczony reaguje dziwnie przestal sie do mnie odzywac i zaznaczył ze jak nie dam jej spokoju to z nami koniec. i zaczął też mowic ze nie jest pewny czy chce ślub brac. caly czas jednak powtarza ze mnie kocha, ale nie przestal utrzymywac z nia kontaktów tylko tym razem ukrywa je przede mna.
czy mam nu zaufać, że to tylko koleżanka? - ( zaznacze ze mielismy kiedys podobna sytuację rozstaliśmy sie na krotki czas, ale wrocilismy do siebie.)

Może on się w niej zauroczył, a ta dziewczyna faktycznie traktuje go jak kumpla z pracy. Jesli nie jest pewny ślubu to go nie bierzcie, mnie by coś takiego ścieło jakbym usłyszała od swojego narzeczonego.

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

3

gadaniem ze się jej poskarży itp chce cię wkurzyć, bo widzi że się wściekasz, dziecinne, fakt
jak nie jest pewny ślubu to mu powiedz że do niczego go nie zmuszasz i może go odwołać, bo ty siłą do ołtarza nie chcesz go ciągnąć, zobaczysz czy mu mina nie zrzednie
myślę, że robi ci po prostu na złość i jak przestaniesz reagować na te zaczepki to mu się znudzi

4 Ostatnio edytowany przez mikita (2014-01-09 22:53:43)

jezeli chodzi o powiedzenie że lub mozna odwołoć powiedziałm mu o ty i że taka decyzje musimy podjąć, żeby poprostu więcej już nie inwestować pieniędzy i wszystko odwołać. to powiedział mi, że narazie to on nic nie będzie odwoływać.

dokładnie wczoraj też powiedziałam mu że ja wierze, że on mnie kocha i że ja mu ufam że mnie nie zrani. oraz ze jak chce rozmawiać z Tą dziewczyna to może, ale postanowiłam postawić pewna granicą czyli ze nie chce zeby razem umawiali się.
- to on  do mnie ze nie spodziewał sie że odpuszczę. ja liczyłam ze jak tak zrobie to on też zacznie mi okazywać to że mnie kocha, ale nic sie jak narazie nie zmieniło. a do tego dzisiaj mi powiedział, że jak mnie juz nie denerwuje jak o niej mowi( bo ja staram sie powstrzymywać przed wyrażaniem swojej niechęci - żeby czuł ze naprawde mu ufam) to bedzie sobie musiał znaleść inna, zeby mnie denerwować. myslałam ze zwariuje ja tak jakby "poddałam się" a on mi z czyms takim. ale i tak jest dla mnie chłodny, nie okazuje mi uczuć i nie chce mnie przytulić. i cały czas jest jakiś taki smutny, wogole nie rozumie chyba facetów, nie wiem jak odczytac jego intencje.

dzisiaj tez mnie zapytał czy jednej dziewczynie -przez która która kiedys sie rozstalismy, bo poczuł do niej jakies uczucia z dzieciństwa - może wysłać walentynkę. czy on to wszystko naprawde robi żeby mnie wkurzyć czy coś mu we mnie nie pasuje.

A porozmawiać ze mna otwarcie o tym co do sibeie czujemy też nie chce, tylko ciągle zmienia temat. nie wiem co robić, żeby coś sie jednak zmienilo, zebym chociaz poczuła ze mu zalezy i że kocha mnie naprawde

5

wiesz, on mi się wydaje bardzo niedojrzały, a ten tekst że musi sobie znaleźć inną, rozkłada na łopatki, nie dziwię się że jesteś sfrustrowana. Czy on zawsze zachowywał się tak jak opisujesz, czy to niedawna zmiana? Może to jakieś strasy? Ale co do chęci wywoływania z premedytacją zazdrości u ciebie, to porozmawiałabym z nim o szacunku, bo coś takiego o ile to nie był żart, przekracza pewne granice

6

"zaznaczył że jak nie dasz jej spokoju to z Wami koniec"? no dla mnie coś tu jest nie halo!
przecież Ty jej nie grozisz, nie nękasz..a on stawia Wasz związek na szali i ta znajomość...dla mnie przegiecie.
a to że już się rozstaliście kiedyś z podobnego powodu dałoby mi do myslenia podwójnie...

7

Różnie bywa mój mnie zdradził z koleżanką z pracy, jak byłam z nim w ciąży. Tłumaczył się tym że myślał, że mnie nie kocha, a nią się zauroczył. Porażka, nie pozwalaj na zbytnie zbliżenia, bo może wyniknąć coś więcej. Opisywałam tu swój post pt: Zdradził, a zdążyłam urodzić.

8

Na moje oko to on znudził się już Waszym związkiem . Nowa koleżanka to dla niego nowy dreszczyk adrenaliny. Facet to facet lubi zdobywać. Nie zazdroszczę sytuacji . To jego ukrywanie kontaktów przed Tobą , wie ,że Ciebie to denerwuje , jest Ci przykro on to ma gdzieś. Zastanawia mnie też postawa tej koleżanki, zwróciłaś jej uwagę a ona wiedząc ,że drażnią Ciebie ich kontakty nic sobie z tego nie robi,Pewnie to ją także łechce .Przed ślubem powinnaś przeprowadzić z nim poważną rozmowę.

9 Ostatnio edytowany przez mikita (2014-01-10 16:09:44)

co do niedojrzałości moj nazeczony jest ode mnie o rok młodszy, ale to nie zmienia faktu, że ma 25 lat. - może być troche niedojrzały emocjonalnie - bo ma bardzo nadopiekuńczą mamę, która do tej pory dużo rzeczy za niego robi. I nawet wydaje mi się, tak jak teraz o tym mysle, że to może też mieć wpływ na jego zachowanie. - bo jego rodzić raczej tez uważają że, on może sobie nie poradzić w przyszłym życiu...(kto ci naprawi samochód jak taty nie bedzie, jak sobie poradzisz jak coś sie w domu zepsuje) - tak się do niego potrafią zwracać.

wcześniej, czasami cos mi powiedział o innych dziewczynach, ale za raz dodawał, ze to jest zart - bo lubi patrzeć jak sie złoszczę i jestem o niego zazdrosna. Ale teraz to juz tak nie mówi - a takie sytuacje stały sie rutyna.
Rozmawiać o całej tej sytuacji to on nie chce. jak ja zaczynam temat to on sie przestaje odzywać, albo kończy rozmowę ze mam dać spokoj przecież on mnie kocha.
ja tego nie czuje, a te słowa wypowiada takim tonem jakby na odczepne - ja przynajmniej tak to odczuwam.
mi naprawde na nim zależy, i to jest najgorsze. zaproponowałm jakis czas temu zebyśmy od siebie chociaz na troche "odpoczęli", żeby każdy mógl przemyslec swoje uczucia i zachownie. - to powiedział ze on tak nie chce.

ja też na rozważałam, że to może stres przed ślubem bo to i jednak duzy wydatek, wiem ze on ma jeszcze wątpliwości czy uda mu się utzymać rodzine po ślubie i zapewnic godne zycie. - tylko że ja też mam podobne obawy, ale tak jak on sie nie zachowuje.
narazie przestałam robić przygotowania do ślubu, ale niedługo mam wizyte u krawcowej wsp. szycia sukni slubnej wiec mam nadzieje ze coś sie do tego czasu wyjaśni.

musze chyba sprobować cos ożywić w naszym zwiazku tylko nie mam pomysłu jak

CI faceci jak zrozumieć ich zachowanie to ja juz nie wiem. ja chciabym jak narazie wiedzic na czym stoje

10

Mysle, ze z wasz zwiazek nie ma szansy przzetrwac. Szkoda czasu. Skup sie na czyms innym. Wiem, ze jest to trudne , ale teraz kazda twoja reakcja bedzie nie na miejscu. Chyba , ze zdarzy sie cud.  Pozdrawiam

11

dla swojego dobra odwołaj slub to tylko moje zdanie zrobisz co zechcesz to twoje zycie

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » gdy pojawia się ta trzecia - koleżanka z pracy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018