ciąża.. a nieregularne miesiączki?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » ciąża.. a nieregularne miesiączki??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

Witam Was Dziewczynki :-) mam problem mianowicie moje miesiączki od zawsze są nieregularne wystarczy np; jeden stresujący dzień i  wiem już o tym,że coś mi się zaraz przesunie są od 29 do 36 dni -najdłuższy cykl.gin .stwierdził,że wszystko jest ok i należy się starać o dzidzię,mam to trochę utrudnione,gdyż mąż pracuje 1200 km ode mnie i nie możemy wciąż czy też cały czas nad tym pracować,ostatnio kochaliśmy się w przedostatni dzień płodny,jak myślicie czy mamy szanse??od wczoraj jakoś dziwnie czasami pobolewają mnie jajniki.proszę o odp.pozdrawiam Was :-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

może rób testy owulacyjne? powinny być dość pomocne w Waszym przypadku

3

Odp: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

Mnie jajniki bolały właśnie na owulację. Czasem jeden czasem oba, czasem bardzo a nieraz tylko troszkę tak ledwie zauważalnie - różnie to bywało. Jak bolały to wiedziałam że to właśnie płodne dni. Może zauważyłaś u siebie podobne objawy?

4

Odp: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

Caro :-) moje dni płodne prawdopodobnie wypadały od 20 do 25.12 a kochaliśmy się od 24.12.trzy dni z rzędu i mąż musiał wrócić do pracy :-(pobolewały mnie 26.12. wczoraj a dziś też trochę plecy hmm..

5

Odp: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

Po takim krótkim czasie to nie miałabyś od razu objawów. Bez przesady. Ale życzę wytrwałości i wielu starań smile dla wszystkich pań które mogą sad

6

Odp: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

No właśnie jak wyżej tak szybkich objawów to nie ma smile Najwcześniejszym jest brak okresu przeważnie więc czekaj

7

Odp: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

Witam!

Moje cykle są nieregularne (i to bardzo)ostatnio trwaja od 30 do 40 dni.Mam pytanie w związku z tym ostatnią miesiączke miała 20,12,13 i do dnia dzisiejszego nie dostałam okresu :(a stosunek miałam 22.01.14 czy jest możliwość że jestem w ciąży?
prosze o szybka odpowiedz smile

8

Odp: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

Wandzia zrob test wtedy bedziesz miala szybka odpowiedz smile
Pozdrawiam.

9

Odp: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

Zosiu testy owulacyjne sa przydatne. Moje miesiaczki tez nie byly regularne.
15 dzien od pierwszego dnia okresu jest napewno plodny ,ja tak liczylam smile
Powodzenia

10

Odp: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

dzięki serdeczne mam zmiar zrobic test ale jeszcze chyba za wczesnie,ponieważ od stosunku minęło dopiero 5 dni,czy jednak juz go wykonac?

11

Odp: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

Ale ostatni okres mialas 20 grudnia ,wiec kolejny juz powinien byc.
Ja zrobilam test 4 dni przed okresem i wyszly 2 kreski

12

Odp: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

no własnie wiem  że juz powinnam dostać,ale pierwszą próbe starania sie o bobasa zaczęliśmy dpiero tego 22 stycznia i nie wiem czy przez to mi sie okres spoznia bo juz doszło do zapłodnienia czy ja juz mam jakieś omamy

13

Odp: ciąża.. a nieregularne miesiączki??

Ostatni okres zaczal ci się 20 grudnia, stosunek odbylas 22 stycznia, czyli w 32 dniu cyklu (!) i po 5 dniach  się zastanawiasz czy w ciazy jestes??

Kup sobie testy owulacyjne i się staraj kiedy wyjdzie pozytywny smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » ciąża.. a nieregularne miesiączki??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024