netkobietyWszystkie działy
Stres, lęk, nerwica, depresja

Zaburzenia smaku po antydepresantach?

3 odpowiedzi2 255 wyświetleńzałożony przez kasia5266, 28.12.2013

Napisz odpowiedź
Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Jeśli przeżywasz kryzys, porozmawiaj z kimś od razu: Telefon zaufania dla dorosłych 116 123, w nagłym zagrożeniu 112. Wypowiedzi na forum nie zastępują pomocy specjalisty.


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Zaburzenia smaku po antydepresantach?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Zaburzenia smaku po antydepresantach?

Biorę sympramol na nerwicę natręctw myślowych i od kilku dni zauważyłam duże zaburzenia smaku. Coraz bardziej zaczyna mnie to frustrować. Czy możliwy jest taki skutek uboczny leków antydepresantów?Miał ktoś podobne objawy?

2

Odp: Zaburzenia smaku po antydepresantach?

Jak bralam sertraline to tak mialam. Jesli po miesiacu od rozpoczecia nie ustabilizuje sie zmien lek po konsultacji z lekarzem. Glows do gory damy rade.

3

Odp: Zaburzenia smaku po antydepresantach?

ja mam goryczkę w ustach.......po antydepresantach

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Zaburzenia smaku po antydepresantach?

Twoja odpowiedź

Masz podobne doświadczenia? Zaloguj się albo załóż darmowe konto, żeby odpowiedzieć. Po drugiej stronie jest prawdziwa osoba.

DołączZaloguj się


Mapa strony - Archiwum | O forum | Poradnik | Prawdziwe historie | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2026