Alkohol, Hazard, klamstwa, co robic? Potrzebuje pomocy :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Alkohol, Hazard, klamstwa, co robic? Potrzebuje pomocy :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Alkohol, Hazard, klamstwa, co robic? Potrzebuje pomocy :(

witajcie, chcialabym po krotce opisac swoja historie z nadzieja, ze ktos mi pomoze wybrnac z tej sytuacji...
Prawie 7 lat temu wydarzylo sie w moim zyciu cos co strasznie mna wstrzasnelo i postanowilam wyjechac z Polski, mieszkam w UK. Tutaj poznalam faceta, ja mam 29 lat a on 35, jakos tak szybko sie potoczylo, wspolne imprezy, picie, zwiazalismy sie ze soba i okazalo sie, ze jestem w ciazy. w 2009 roku urodzil nam sie wspanialy synek i mniej wiecej od tej pory wszystko zaczelo sie psuc. Wiadomo, nowe obowiazki, male dziecko, karmienie, nocne placze, brak snu, kolki itp. Jakos dawalam rade, choc szczerze powiem, ze pomocy od niego zbyt wiele nie mialam. On zawsze uwazal, ze zycie towarzyskie jest wazne, uwielbial spotykac sie z kumplami, pic, ogladac mecze i obstawiac u bukmachera. Z czasem zaczelo mi to bardzo przeszkadzac i coraz czesciej dochodzilo miedzy nami do klotni.
Czas mijal, a u nas bylo raz lepiej raz gorzej. Niedawno musialam odejsc z pracy, poniewaz mam powazne problemy z kregoslupem a moja praca to tylko pogorszyla, ale jest w tym plus, pniewaz synek chodzi do szkoly i sama moge go zaprowadzac i odbierac, wczesniej musielismy zatrudniac opiekunke, a ja pracowalam po 12 h dziennie sad wiec w tamtym roku rzucilam papierosy, to byl jego pomysl, z tym, ze ja dalam rade, a on dalej pali, raz pali, raz nie.
Ja popadlamw silna depresje po wydarzeniach w Polsce, teraz ona powrocila, poniewaz nie radze sobie juz tm wszystkim. Zdarzalo sie, ze potrafil przegrac kilkaset funtow obstawiajac mecze lub grajac przez internet w kasynie, wiele razy mialo to miejsce, a mnie oklamywal, ze nie wie na co wydal itp, nie bylo pieniedzy na czynsz, na jedzenie, musielismy pozyczac, ale ona zawsze mial na to zeby kupic fajki, piwo i wyslac kupon...
Wytrzymywalam to dlugo, jednak jakis czas temu przypadkiem wyszlo, ze kolejny raz przegral kilkaset funtow przez internet, skontaktowalam sie z nimi i zalozyli mu ban na 5 lat, obiecal, ze to juz nigdy sie nie powtorzy, zreszta wczzzesniej tez obiecywal. Od jakiegos czasu calkowicie stracilam do niegopociag seksualny, odrzuca mnie na sama mysl o tym smrodzie fajek z alkoholem i mam w glowie jego klamstwa i obietnice, wiec nie potrafie sie wylaczyc i isc z nim do lozka. W zwiazku z tym on ciagle twierzdi, ze to wszystko moja wina, ze on taki jest, ze pije, lazi z kumplami, pali, obstawia i ciagle sprawdza wyniki w internecie, poniewaz on potrzebuje kobiety a ja nia nie jestem dla niego. Jak pracowalam robilam w domu wszystko, on nie pomagal w niczym, teraz nie pracuje, wiec sila rzeczy tez robie, ale on nie potrafi nawet z synem sie pobawic jak wroci z pracy, bo albo pil piwsk, albo leci mecz, albo wyniki musi sprawdzic. Dziecko najbardziej na tym cierpi, bo prawie codziennie widzi nasze klotnie, a w slowach nie przebieramy. Straszne to jest, ale ja juz nie mam na to sily. Moi rodzice go nie lubia od poczatku, bo ciagle go widza z piwem, ogladajacego mecze i nie robiacego nic. On ma wymowke, ze pracuje.... zarabia na to i mu sie nalezy. Od jakiegos tygodnia pije codziennie, codziennie tez wraca po pracy o wele pozniej, bo z kumplami popija i ten smrod.... i kolejna awantura... Ja ciagle biore leki antydepresyjne, ale coraz czesciej czuje, ze on mnie psychicznie zabija sad Prosze Was o pomoc. Co mam zrobic? Zostawic go ? Dawalam tyle szans, tyle razy przysiegal, obiecywal... :*(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Alkohol, Hazard, klamstwa, co robic? Potrzebuje pomocy :(

Zostawić.

3

Odp: Alkohol, Hazard, klamstwa, co robic? Potrzebuje pomocy :(

Moim zdaniem powinnas zakończyć ten związek lub iść na jakąś terapię z nim.

4

Odp: Alkohol, Hazard, klamstwa, co robic? Potrzebuje pomocy :(

Co za typ.
Nieodpowiedzialny i hazardzista.
Mój mąż mimo, że pracuje po powrocie z pracy zajmuje się synem, a i potrafi w nocy wstać bym mogła odpocząć.
Bardzo przykre, że syn na to wszystko patrzy, za dobrego wzorca to dziecko nie ma.
Lepiej być samemu niż z taką kreaturą.
Przecież życie z nim to jak bomba z opóźnionym zapłonem.

5 Ostatnio edytowany przez PodPseudonimem (2013-12-01 18:59:08)

Odp: Alkohol, Hazard, klamstwa, co robic? Potrzebuje pomocy :(

Myślałas o odejściu? Masz dokąd? Jeśli chcesz jeszcze walczyć to postaw warunek, albo leczenie albo rozstanie. Ale jeśli nie podejmie leczenia, groźbę będziesz musiał spełnić. Na razie zdajesz sobie sprawę że nie masz z nim życia, że dziecko patrzy na to wszystko i rozumie i widzi coraz więcej.
I rozejrzyj się też za terapią dla siebie, bo po takim związku przyda ci się fachowa pomoc

6

Odp: Alkohol, Hazard, klamstwa, co robic? Potrzebuje pomocy :(

Jeżeli masz do kąd to odejdź i pozostaw otwartą furtkę dla niego pod warunkiem że się ogarnie.
Ale szanse że da radę są znikome.

7

Odp: Alkohol, Hazard, klamstwa, co robic? Potrzebuje pomocy :(

Witaj,
Zostaw go. On się nie zmieni. Mam za sobą traumatyczne przejścia. Zostając z nim sama się wykończysz a dziecku zmarnujesz dzieciństwo. Rozumiem Cię i współczuję. To jest bardzo trudne ale jedyne wyjście. Musisz to jakoś zorganizować. Pozdrawiam serdecznie i naprawdę współczuję....

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Alkohol, Hazard, klamstwa, co robic? Potrzebuje pomocy :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024